Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Pozitif bile olsa insan inanamıyor değil mi 🤩 Bi yanlışlık da olabilir bile diyebiliriz ☺️ Düşünün o kadar uzun zaman bekliyoruz. Bu ay planlayıp aynı ay yada 2 ayda gebe kalanlara çok özeniyorum 😅 Bence onlarında bilmedikleri birşey var. Şaşırmak 😁Çünkü onlara göre değerlendiriyorsun oluyor ne var ki bunda mantığı varya olağanüstü şaşıracak ya da kendini inandıramayacak şey yaşanmıyor 😊 Ben inanıyorum ki gebesiniz ve bu sağlıklı bir şekilde ilerleyecek. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin ❤️Hazır olduğunuzda hikayenizi de bekliyoruz bu arada 😊
İyi ki bu konuyu açmışsın iyi ki tesadüfen siizi görmüşüm bende negatifte alsam burda beni gerçekten anlayan insanların olacağını bildiğim için rahatım. Dilerim hepimiz güzel haberler alırız bu ay olmasada önümüzde ki en kısa zamanlarda ❤️💕🌼

Merhaba bende 6 yıllık evliyim 25 yaşındayım 4 kez düşük yaşadım bu ikinci aşılamam ilki neğatif olmustu umarım bu pozitif olur ve bebeğim benimle kalır
Son bat 09.04
Aşılama 19.04

Canımm şimdi işlem bitti eve geçiyorum. O kadar çok heyecanlıydım ki idrar torbam bam bamdı 😅 Güzel geçti doktorum daha umutluyum bu ay dedi, ben de dedim. Eğer olumsuz olursa laparoskopi yapıp tüplerine bakarız sonra ne yapacağımıza karar veririz dedi. Ama İnş gerek kalmaz 🤲 Beklerken çok dua ettim kendime başta olmak üzere hepimize. Hayırlısından evlat versin rabbim bu ay hepimize ❤️ Teşekkür ediyorum sorduğun için canım benimm. Çok şükür bu ay stresli değilim sizlerle konuştukça daha sakin ve sabırlıyım. İnş olur 🤲🤲🤲
Hayırlı olsun 💚umutlu bekleyiş başladı artık 🙏 ☺️

Moralim çok bozuk kızlar ben aşılama olmadan önce bir kişi benim için dua etti tanımıyorum onu ama olursa haber ver dedi bende söyledim bu gün bana kime iyilik yaptıysak unuttu bizi herkes aynı ancca kendimi yıpratıyorum ben senin için Allah'a dua ettim gibi gibi birsürü şey yazmış. Bende ona sende beni üzdün yaptığın duanın hesabını soruyorsun resmen Allah kimsenin ahını kimsede bırakmaz dedim sonra çok özür dilerim affet falan yazmış bende benlik bir sıkıntı yok ben seni tanımıyorum etmiyorum ama böyle davranırsan kimse yanında kalmaz dedim biraz dikkat et dedim ve yine aynı seyleri yazdı bana insanlar neden yaptıkları şeylerden karşılık bekler ki 😔😔
Bence tatlım sen şuan böyle bencil insanlara takılma, yıllardır beklediğin hamileliğin bu mucizevi durumun tadını çıkar bu mutluluğu kimsenin bozmasına izin verme 😌

IMG_20210418_001909.jpg
sonunda fotoğraf atabildim 😂😁iğnenin 14 günü aşılamanın 12

Benide ekleyebilirsiniz tabloya 6,5 yıllık evliyim 4 kez düşük yaşadım bu ikinci aşılamam ilki neğatif olmustu umarım bu pozitif olur olmadı tüp bebek deniyicez
Son bat 09.04
Aşılama 19.04
Hoşgeldiniz aramıza yaş kaç bu arada ☺️ Dilerim bu ay sağlıklı bir gebelik elde edersiniz. 4düşük sayınıza binaen sebebi için araştırdılar mı? Veya kanama pıhtılaşma bozukluğu var mı

Bence tatlım sen şuan böyle bencil insanlara takılma, yıllardır beklediğin hamileliğin bu mucizevi durumun tadını çıkar bu mutluluğu kimsenin bozmasına izin verme 😌
Teşekkür ederim ama ben neden insanlar böyle diye düşünüyorum yani bana asilamdan önce en az 70 kişi Meryem süresi okudu burdaki arkadaşlar dua etti ben kendim okudum Allah bilir kimin duası tuttu ama öyle bir konuşuyor ki sanki bu Bebek onun duası ile olmus bende ona nankörlük yapmiyormuşum gibi insanlar artık çok kötü ben bunu anladım ama bu saatten SONRA bende kafama takmıyorum kim.nasıl davranırsa öyle davrancam dediğin gibi bu kadar sene beklemişim son şansım dediğim anda bir mucize gerçekleşti Allah'ın izni ile de benimle olması için elimden geleni yapacağım insAllah 🥰🥰

İğnenin etkisi artık bu kadar net görünmez diye düşünüyorum, ay hadi İnşallah, kan tahlili ne zaman yaptıracaksın, yarın yaptırsan keşke, yine umut filizlendi içimizde 🧿
İsmimi değiştirdim uzun zaman sonra yapamamıştım bi türlü 😊kalabiliyormuş o yüzden devam test yapmaya 😊pazartesi inşallah vereceğim kan 🤗

İğnenin etkisi artık bu kadar net görünmez diye düşünüyorum, ay hadi İnşallah, kan tahlili ne zaman yaptıracaksın, yarın yaptırsan keşke, yine umut filizlendi içimizde 🧿
Yarın imkansız 😪ama pazartesi sabah aile sağlığına yaptırıcam inşallah o kadar 1,2 gördüm ki korkuyorum

X