Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hoşgeldiniz aramıza yaş kaç bu arada ☺️ Dilerim bu ay sağlıklı bir gebelik elde edersiniz. 4düşük sayınıza binaen sebebi için araştırdılar mı? Veya kanama pıhtılaşma bozukluğu var mı
Yaş 25 pıhtılaşma var kan sulandırıcı kullandığım halde yine düşük oldu doktorum bir kez daha aşılama yapalım yoksa genetik tüp bebek yapalım dedi bakalım hayırlısı

Teşekkür edeeim inşallah yanıltıcı bi sonuö değildir ama kendimi kaptırmıyorum 2 ihtimali de göz önünde bulunduruyorum
Yaa çok güzel görünüyor çizgin hayırlı olsun gönlünü ferah tut bence bebişin seninle inşallah kan sonucunda pozitif çıkacak. Grubun enerjisi çok iyi bu ay maşallahımız var

Allah razı olsun emek verip burlara yazıyorsunuz ya ben sabahtan beri nöbetteyim adet olmak üzereyim ama yinede belki düşük tür diye yaptırıyım dedim iki yıldır hasret olduğum şeyi gördüm. Allah nasip ederde pozitif olursa ne yaprım bilmiyorum. Bana umut verdiniz ya allah da sizi hiç ummadığınız yerden çiçeklendirsin hiç tanımadğım güzel insanlar. Bizleri ancak bu yoldan geçenler anlar.
Okurken gözyaşlarım akıverdi Allah'ım anne olmanı nasip etsin dua edicem sana bol bol pazartesi görürsün inşallah 2katını canım benim

Ben senede 2 yada 3 kez oluyordum :KK43: bakalım denemelere başlıcaz iyi bir doktor bulup hayırlısıyla Ramazan bitsin hakkımızda hayırlısı olsun 🤲
Ya bişey diyim mi bu şekilde olup hamile kalanlar düzgün adet olan kişilerden daha fazla ya arkadasım hiç adet olamıyordu kendi kendine aşılama yapacağı ay hamile kaldı o zamn cok şaşırmıştım dedim demek ki rabbşm yeter ki ol desin gerisi bahane aslında 🤲🤗 Aynen canım iyi Bi doktor bul en azından aşılamadan önce Bi iki kere normal ilaçla dene sonra aşılamaya geç mesela bana ilaç fayda etmedi ondan aşılamaya başladık gerci onda da ilaç var ama sperm falan yıkama olduğu için biraz daha şansı yuksek

Allah razı olsun emek verip burlara yazıyorsunuz ya ben sabahtan beri nöbetteyim adet olmak üzereyim ama yinede belki düşük tür diye yaptırıyım dedim iki yıldır hasret olduğum şeyi gördüm. Allah nasip ederde pozitif olursa ne yaprım bilmiyorum. Bana umut verdiniz ya allah da sizi hiç ummadığınız yerden çiçeklendirsin hiç tanımadğım güzel insanlar. Bizleri ancak bu yoldan geçenler anlar.
Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲

Kesinlikle dediğin gibi stres cok etkiliyor inanırmısjn sırf stresten üzüntüden 2 aydır panik atak başladı bende de soluğu acilde alıyordurm nabzım cok yuksek atıyordu ama her gittiğim doktor bişeyemi üzülüyorsun bişeymi takıyorsun diyodu eski benden Eser yok resmen sağlığımdan oldum ve insanım sağlığı yoksa hiçbiieyi yok eşinizde o kadar üzülmüş demek ki ondan tansiyonu fırlamış bunlar cok etken işte inşallah her zorluğun Bi kolaylığı vardır ya bizlerede öyle olur ama önce sağlık önce sağlık 🤲🤗
Canim cok geçmiş olsun Allah beterinden korusun seni de😞insallah Allah bize de nasip edecek. Panik atak Allahim kimsenin başına vermesin.stresten olmuşsundur. Üzülme nolursun bu durumda eşler de cok etkilenip üzülüyor Allahim bize peygamber sabrından versin inşallah 🤲🤲🤲

Teşekkür edeeim inşallah yanıltıcı bi sonuö değildir ama kendimi kaptırmıyorum 2 ihtimali de göz önünde bulunduruyorum
Biz testi gördükten sonra cok umutlandık canim hepimizde cok cok sevindik.benim içimde kocaman bir umut filizlendi bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine Rabbim güzel haberi almayı ve bizlere vermeyi nasip etsin sana🤲🤲🤲

Biz testi gördükten sonra cok umutlandık canim hepimizde cok cok sevindik.benim içimde kocaman bir umut filizlendi bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine Rabbim güzel haberi almayı ve bizlere vermeyi nasip etsin sana🤲🤲🤲
Demetcim çok teşekkür ederim inşallah yarın bende sevinirim kan testinden sonra 😊ama bak yeni evlisin sakın sende pes etme olır mu kim ne derse desin. Sen mutlı musun eşinle önemli olan o. Evet 2 yıl çocuğum olmadı doktor stresleri yaşadık ama ben çok da mutluydum ya çok çok şükür. Yinr olumsuzu görsem yine pes etmeden devam edeceğim

Kizlar ben normalde 20 sinde kan testine gidicektim ama dün akşam regl oldum😔 erken geldi nedenini anlamadim. Normalde düzenli gelir. Böyle birsey yasayan var mi acaba🤔

Kizlar ben normalde 20 sinde kan testine gidicektim ama dün akşam regl oldum😔 erken geldi nedenini anlamadim. Normalde düzenli gelir. Böyle birsey yasayan var mi acaba🤔
Tedavi süresinde adetin birkaç gün gecikme veya erken gelmesi olabiliyor. Benim geçen ay 5 gün geç gelmişti. Erken de olabiliyor. Hakkınızda hayırlısı olsun üzülmeyin denemeye devam ❤️❤️

Selam kızlar mutlu umut dolu pazarlar 🤲 benim aşılamamın 11.günü sabah gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı sonradan beta da yüksek çıkabilir mi yapmayacaktım ama kendime yenik düştüm modum sabahtan beri kötü daha önce okuduğunuz yada duyduğunuz var mı?

Selam kızlar mutlu umut dolu pazarlar 🤲 benim aşılamamın 11.günü sabah gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı sonradan beta da yüksek çıkabilir mi yapmayacaktım ama kendime yenik düştüm modum sabahtan beri kötü daha önce okuduğunuz yada duyduğunuz var mı?
Canım bende bu sabah yaptım benim de 12. Günü tek czig cıktı moralım cok bozuldu 9.gün kanda test vermiştim beta 3.61 cıkmıştı bugünde tek cizgi muhtemelen sıfır cıkar zaten benim inşallah Bi mucize olursa senin belki geç döllenme olmuştur canım

X