Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canim merhaba benim aşılamada canim acıdı baya sızı hissettim ama tutmadı bu ay. Hic öyle düşünme inşallah sağ salim tutacağını düşün 🙏🌹
Demetçim benim de aşılamalarım zor geçti ilki zordu ikincisi bi nebze daha iyiyidi. Herkes acısız ağrısız diyince ben mi mızmızım diye kendime kızdım hep ama bilmiyorum ikincisin de işlemi bitirirken çok canım acımıştı sadece

Demetçim benim de aşılamalarım zor geçti ilki zordu ikincisi bi nebze daha iyiyidi. Herkes acısız ağrısız diyince ben mi mızmızım diye kendime kızdım hep ama bilmiyorum ikincisin de işlemi bitirirken çok canım acımıştı sadece
Acı eşiğiyle alakalı diyorlar canim ama bilemiyorum neden cok canım acıdı. Nasipse önümüzdeki aylarda tup bebek denemek istiyorum inşallah o zaman daha rahat olurum :) sağlıkla sihhatle anne olalım inşallah 🌹🤗🙏

Kizlar , cok zor bir gün geçirdim stres ve çokça aglama insallah varsa bebeğime tutunmasina bir zarar vermemiştir cok üzülüyorum asilamadan sonraki 7. Gun bugun 😭😭
Kiyamam ya.bu süreçte biraz insan alıngan oluyor.bende kafama olmayacak ufacık şeyleri takip cok stres yapmıştım sen yapma 😞😞 stres herseyi etkiliyor bolca sabir et.bebişin saglam kuvvetli anneye sana ihtiyacı olacak canim

Test sonucu çıkmış benim 1.4 buzamana kadr yapılan teslere göre yüksek her zmn 0.5 falan çıkardı ama adet gecmesini bekliyorum kızlar 1.4 düşük bir ihtimal olsada
Normal değerlerde 1 ile 2 hafta arası 50 ile 500 arası değer gosteriyo ama bilemedim 1.4 yükselir mi gün geçtikçe dah önce bu durumu yaşayan arkadaşlar varsa yazar muhakak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲

Canim merhaba benim aşılamada canim acıdı baya sızı hissettim ama tutmadı bu ay. Hic öyle düşünme inşallah sağ salim tutacağını düşün 🙏🌹
İnşallah ya gerçi belki benim böyledir ilk gebeliğim de de pko olduğum için tesadüfen öğrenmiştim soğan kürü yapmıştım öyle olmuştu yine işe yaramadı falan derken arkadaş zorlayınca beta hcg vermiştim 😂😅

Bu arada sıkmayın canınızı ben tüp bebek kliniğinde yaptırdım aşılamamı o kadar umutsuz insan var ki onları görünce olmazsa tüp bebek yaptırırım bi çarem var diye düşündüm aslında ben direk tüp bebek yapacaktım doğal gebeliğim olduğu için doktor deneyelim tutabilir dediği için girdim aşılamaya sonra bir baktım benden başka aşılama yok resmen herkes tüp bebek dedim bir şans vereyim ama insanoğlu nankör çıkar çıkmaz belirti aramaya başlıyor ne diye gitmiştim hemen hayal kurmaya başladım inşallah aşılama ile çözülür sorunlarımız ama ben inanıyorum ki en kötü ihtimalle tüp bebekle hepimiz anne olacağız🤲🏻 Dün aşılama sonrası çok umutsuzdum ama Artık çok fazla takılmıcam vakti geldiyse olsun inşallah eminim vaktini bekliyor

Bu arada sıkmayın canınızı ben tüp bebek kliniğinde yaptırdım aşılamamı o kadar umutsuz insan var ki onları görünce olmazsa tüp bebek yaptırırım bi çarem var diye düşündüm aslında ben direk tüp bebek yapacaktım doğal gebeliğim olduğu için doktor deneyelim tutabilir dediği için girdim aşılamaya sonra bir baktım benden başka aşılama yok resmen herkes tüp bebek dedim bir şans vereyim ama insanoğlu nankör çıkar çıkmaz belirti aramaya başlıyor ne diye gitmiştim hemen hayal kurmaya başladım inşallah aşılama ile çözülür sorunlarımız ama ben inanıyorum ki en kötü ihtimalle tüp bebekle hepimiz anne olacağız🤲🏻 Dün aşılama sonrası çok umutsuzdum ama Artık çok fazla takılmıcam vakti geldiyse olsun inşallah eminim vaktini bekliyor
İnşallah amin Allah sağlık versin gerisi bir şekilde nasibimiz ise zaten gelir hakkımızda hayırlısı hepimiz için 🌹🌹

Canım biliyorsun bende adet oluyorum diye gittim hamile olduğumu öğrendim. Bian da karnıma öyle bi ağrı girdi ki hah dedim oldum ve tahmin ettiğğm gibi de olmuştum sabah tekrar idrar testi yaptım yine pozitifi gittim kan verdim öyle öğrendim.
Sabah olmuşum ama devami gelmiyor sökülemiyor canim eger aksama kadar boyle giderse yarın doktora gideyim

X