Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet söylemeyi unuttum acikbaya açık renkte kanamaydi. Pıhtılaşma da koyuydu bildigin ciger gibi :olamaz:
Ben ilac kullanmadim sadece ovitrelleydi. Rahim duvari o denli kalinlasmis da olamaz ne bilim korktum vala gorunce. Çünkü adet kani o denli acik renk olmaz
Ben hatta pembe rengi görünce umutlanmıştim. Su gibiydi birde ama canım maalesef değilmişim 5 güm sürdü. Doktora gidince sorayım sende sorarsan bana da haber ver canim 🌸🌸

Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏼🐞🦋
Çok teşekkür ederim canım inşallah isteyen herkese nasip etsin Allah'ım çocuk sahibi olmayı 🤲🙏
Ayyy cok sevındım rabbım bana ve ısteyen herkese de nasıp eder insallah😍
Bebegını saglıkla kucagına alıırsın insallah 😊 kacıncı iğne denemeseydı acaba ılk sefer de mi hamıle kaldın
Çok teşekkür ederim evet Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah. İlk iğne kullanmamdı bu ay

Ayyy inanilmaz bir mucize oldu ya şoktayım cok mutluyummmm 😍😍 Kizlar ya benim ilk amh testim lab sorun var di ya da bu konu üzerine cok araştırıp kurler ve beslenme düzeni yapmistim o.mu etkili oldu anlamadım ama Biruni uni laboratuvar inde test yaptırmıştjm dun sonuc amh degerim 2.13 cikti inanamiyorum rabbime sukur 😍😍😍
Ciddi misin ya nasıl oldu 😳 çok güzel bı haber bu ya maşallah süper👏 benim amh da düşük neler yaptın aceba biraz bahseder misin

Kız İnş içine doğru doğmuştur :KK43: testim bugün kargo ile geldi. Erken gebelik testi ile yarın sabah 13.gün olarak yapacağım. Bence ak mı kara mı belli olur. Benim hiç umudum yok. Ama eşim çok umutlu. İnş inş inş ❤️ olmadıysa da yola devam edeceğiz napalım vazgeçmeyeceğiz
Güzel arkadaşım bu kadar umutsuz olma inan ne olduğu hiç bilinmiyor lütfen benden sana arkadaş tavsiyesi olumlu düşün. Olmadı mı üzülmek yok tekrar devam edeceğiz ❤️

Benimde sol tupum tikali. Doktorum tek tuple sansin var dedi kapali tupte nasil gebelik olabiliyor 😳
Kapalı tüp ile gebelilik elde edilmiyor. Açık olan tüp kapalı taraftaki yumurtayi yakalıyor. Doktorunuza sorabilirsiniz internette de görüşler mevcut. Hatta bi doktor "Örneğin sağ tüpü ve sol yumurtalığı olmayan bir kadın sağ yumurtalığında büyüyen yumurtanın sol tüp tarafından yakalanması ile kolaylıkla gebe kalabilir." Yazmış. Kısacası bize düşen beklemek 🤗

Kapalı tüp ile gebelilik elde edilmiyor. Açık olan tüp kapalı taraftaki yumurtayi yakalıyor. Doktorunuza sorabilirsiniz internette de görüşler mevcut. Hatta bi doktor "Örneğin sağ tüpü ve sol yumurtalığı olmayan bir kadın sağ yumurtalığında büyüyen yumurtanın sol tüp tarafından yakalanması ile kolaylıkla gebe kalabilir." Yazmış. Kısacası bize düşen beklemek 🤗
İlginç ilk defa duyuyorum

Ciddi misin ya nasıl oldu 😳 çok güzel bı haber bu ya maşallah süper👏 benim amh da düşük neler yaptın aceba biraz bahseder misin
Canim hepsini yazayım ama eylul ayinda ki test acaba yanlismiydi yoksa gerçekten yediğim içtiğim mi etkiledi bilmiyorum ben bu yedik içtikleri yine forumda amh i artan kişilerin yorumlarıylada kullanmıştır. Yaptiklarim öncelikle Ibrahim saraçoğlu nun sitesine başvurdum onlara test sonucumu verdim bana kit önerdiler o kiti aldim kullandım 1 ay .
2 ay saf ari sutu tükettim halen tüketiyorum,
Polen tükettim beeo markalı 1 kavanoz
5 aydır her gün 1 avakado yedim .
3 brezilya cevizi 5 ceviz arada fındık
Kullandığım vitaminler omega 3 co10 100 mg l arginine 1000 mg proxeed plus
Ben bu vitaminlerin sadece kaliteye iyi geldiğini düşünerek kullandım .
Ama ari sutu ve o kür saracoglunu etkili olmuş olabilir çünkü forumda bir kac kişiyle konuşmuştum onlarında bunla yükselmişti

Kafa olarak rahat olmak gerçekten çok önemli canım benim🥰 bende tüplerimde ya da eşimde mi sorun var acaba o yüzden mi bir türlü olmuyor diyordum bu ay hem eşimin testi hemde rahim filmim tertemiz çıktı sonucum negatif olsada içim daha rahat artık😌
Canim bu duyguyu bilirim ben de oyuzden her şeye baktirmistim simdi diyorum elimden geleni yaptım yapiyorum isimiz dua da sadece 💞💞

Gerçekten çok çok çok çok sevindim canım🙏🙏🙏 🌸🌸🌸 Allah bundan sonra hep güzel haberler almani nasip etsin inşallah ben bile böyle mutlu oldum seni düşünemiyorum.her yeni gün yeni umut oluyor bize. Gelişim için tebrik ederim daha nice mutlu haberlerin olsun 🤲🤲🤲🌹🌸
Canim Demet cok teselkur ederim amiiin insallh rabbimjn mucizesi negatif haberi aldım ama harika bir sonuç aldim ertesi gün bu amh testini vermeye giderken elimde negatif sonucumla nasil ağladığımı içimin yandığını ve daha fazla düştümü acaba rezerv diye korktuğumu Allah bilir .. Rabbime şükürler olsun hep beraber burda pozitif haberlerimizi de alırız inşallah 🤲🤲💞

Canim bu duyguyu bilirim ben de oyuzden her şeye baktirmistim simdi diyorum elimden geleni yaptım yapiyorum isimiz dua da sadece 💞💞
Kesinlikle öyle🤗❤️❤️ Bu arada biruni hastanesinde test verdim demiştin istanbula geldiğinizde nerde kalıyorsunuz canım?

Merhabaa. Bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar. Bu ay ilk aşılamamı yaptırdım şuan 10.günümdeyim ama hiçbir belirtim yok normal mi sizce bu durum

Kesinlikle öyle🤗❤️❤️ Bu arada biruni hastanesinde test verdim demiştin istanbula geldiğinizde nerde kalıyorsunuz canım?
Canim ailelerimiz burada yaşıyor istanbulda onlarda kalıyoruz Anadolu yakasindayiz . Siz de istanbuldaydiniz demi

Canım çok çok çok mutlu oldum amh yükselmesine. Sağlıcakla olsun güzel güzel vakitlice olgunlaşsınlar ve içlerinden birileri sana yavru olsun ❤️❤️
Cok tesekkur ederim canim benimm amiin amiiin rabbimin mucizeleri 🥰🥰 sen ne alemdesin insallah o mutlu haberi alalim senden cook istiyorum 🤲🤲

Canim hepsini yazayım ama eylul ayinda ki test acaba yanlismiydi yoksa gerçekten yediğim içtiğim mi etkiledi bilmiyorum ben bu yedik içtikleri yine forumda amh i artan kişilerin yorumlarıylada kullanmıştır. Yaptiklarim öncelikle Ibrahim saraçoğlu nun sitesine başvurdum onlara test sonucumu verdim bana kit önerdiler o kiti aldim kullandım 1 ay .
2 ay saf ari sutu tükettim halen tüketiyorum,
Polen tükettim beeo markalı 1 kavanoz
5 aydır her gün 1 avakado yedim .
3 brezilya cevizi 5 ceviz arada fındık
Kullandığım vitaminler omega 3 co10 100 mg l arginine 1000 mg proxeed plus
Ben bu vitaminlerin sadece kaliteye iyi geldiğini düşünerek kullandım .
Ama ari sutu ve o kür saracoglunu etkili olmuş olabilir çünkü forumda bir kac kişiyle konuşmuştum onlarında bunla yükselmişti
Hiç bisekilde düzelmiyor sanıyordum ya teşekkür ederim🙏🥰

Merhabaa. Bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar. Bu ay ilk aşılamamı yaptırdım şuan 10.günümdeyim ama hiçbir belirtim yok normal mi sizce bu durum
Bende aynı durumdayım canım hiçbir fikrim yok benimde sadece ama son günlerde çok hafif bir adet ağrısı gibi bir ağrı girip çıkıyor gün içinde 2-3 sn o kadar onun dışında bende de hiç bir şey yok

Günaydın canım yol arkadaşlarım. Bugün 13.gün ve erken gebelik testim negatif. Zerre bulanıklık yok tertemiz sağ hat. Şimdi insan ne kadar kesin adet olacam dese ve belirtilerini yaşasa da içinde ki umut dönüp kafasını tekrar tekrar teste baktırıyor. Belki olur, belki vardır diye. Sağlık olsun diyelim. Önümüzdeki aylara devam eden arkadaşlarla birlikte devam edeceğim 😊🎈

Günaydın canım yol arkadaşlarım. Bugün 13.gün ve erken gebelik testim negatif. Zerre bulanıklık yok tertemiz sağ hat. Şimdi insan ne kadar kesin adet olacam dese ve belirtilerini yaşasa da içinde ki umut dönüp kafasını tekrar tekrar teste baktırıyor. Belki olur, belki vardır diye. Sağlık olsun diyelim. Önümüzdeki aylara devam eden arkadaşlarla birlikte devam edeceğim 😊🎈
13 çok erken arkadaşım sen yine de 1 2 daha umudunu kaybetme biliyorsun aşılamadan sonraki günlerde hamile kalma şansın da var o yüzden günler sarka bilir. Ama dediğin gibi yola devam edeceğiz hep beraber güzel haberler alasıya kadar 🌼🌸

😞 Gerçekten üzüldüm inşallah daha erken olduğu için negatifdir. Allah'ım gönlüne göre versin herşeyi 😘

Canım benim💕💕hep bir umut insanın içi bir tuhaf oluyor ama ne yapalım sağlık olsun yolumuza devam🎈inşallah hiç beklemeden oluşan 2.çizgiyi göreceğiz çookk yakında🤗🙏🏻❤️

X