Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Baya önce seni sormuştum gözün Aydın 😊 nasıl geçiyor bebekli hayat ☺️
Yaa göremedim aslında sürkeli giriyorum buraya ama valla hamileliğin keyfini çıkart diyorum 😂😂çok güzel ama bazen çıldırıyorum gece uykusu yok gaz problemimiz var biraz titiz olacak galiba bezine çiş yapsa bagriyor değiştirelim diye hamileligimi özlüyorum bazen

Yaa göremedim aslında sürkeli giriyorum buraya ama valla hamileliğin keyfini çıkart diyorum 😂😂çok güzel ama bazen çıldırıyorum gece uykusu yok gaz problemimiz var biraz titiz olacak galiba bezine çiş yapsa bagriyor değiştirelim diye hamileligimi özlüyorum bazen
Bazen gözden kaçabiliyor ☺️ Doğsun sağlıcakla mümkün olduğunca şikayet etmicem 🙈 İştahım vs hiç yok midem küçüldü sanırım 🙈

Merhaba arkadaşlar, doğumu olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve bu grubu ilk açtığımda I LoVe You I LoVe You ilk yazmıştı ve ilk onun gebelik haberini almıştık :) çok mutlu oldum haberlerinize. Doğumu yaklaşan arkadaşlarıma da sağlık, sıhhat diliyorum. Ben de bu ay tüp bebeğe geçiyorum İnş rabbim bizlere de nasip eder bu duyguyu 😊🎈❤️ sevgiler selamlar

R rcannnn Amin inşallah canım Allahım isteyen herkese nasip etsin.. umudunu kaybetme ummadığın anda zamanı gelince oluyormuş derlerdi yaşayanlar gerçekten öyleymiş ☺️

Merhaba arkadaşlar, doğumu olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve bu grubu ilk açtığımda I LoVe You I LoVe You ilk yazmıştı ve ilk onun gebelik haberini almıştık :) çok mutlu oldum haberlerinize. Doğumu yaklaşan arkadaşlarıma da sağlık, sıhhat diliyorum. Ben de bu ay tüp bebeğe geçiyorum İnş rabbim bizlere de nasip eder bu duyguyu 😊🎈❤️ sevgiler selamlar
Çok teşekkürler🙏🏻🥰 amin inşallah umarım bu kez zamanı gelmiştir ve sizde pozitif sonuç alırsınız🙏🏻😍 güzel haberlerinizi bekliyoruz rabbim yardımcınız olsun🙏🏻❤️

Amin inşallah çok sevindim senin adına inanıyorum olacak inşallah çok savaş veriyoruz maddi manevi bitiyoruz ama sonu güzel sende çoook çabaladın biliyorum çok yoruldun ama olucak insAllah 🥰🥰

Bulantı gibi değil de çok tiksinti yaşadım çok bir şey yiyemiyorum. Mide de küçüldü sanırım bundan dolayı..
Evet olabilir aslında belki bir iki aya toparlarsin aslında ikinci trimestere girmişsin balayı derler ona benim hamileliğim son aya kadar çok güzel geçmişti o yüzden pek anlayamıyorum hamilelikte sıkıntı çekenlerin nasıl olduklarını yiyebildigin şeylerden yemeye çalışsan az az ve sık sık belki düzene girebilir böyle

Evet olabilir aslında belki bir iki aya toparlarsin aslında ikinci trimestere girmişsin balayı derler ona benim hamileliğim son aya kadar çok güzel geçmişti o yüzden pek anlayamıyorum hamilelikte sıkıntı çekenlerin nasıl olduklarını yiyebildigin şeylerden yemeye çalışsan az az ve sık sık belki düzene girebilir böyle
Bir tuhaf ya kimisi çok güzel geçiriyor kimisi sıkıntılı.. çok yemeği sevdiğim şeylerden soğudum 🙈 hayırlısı ya inşallah yemekten kendimi durdurmaya çalıştığım zamanlarda olur ☺️

X