2021 Şubat Anneleri

Kartım da çıngırağım da yok. Puset dediğin ortası gömülü bebek arabasının yanında sallanır olan mı? Ben ona yatırdım gömüldü bi daha denemedim
Evet canım ona bir yastık koyuyorum kucağımda az biraz sakinlestirince sonra emzigi veriyorum sonra sesli çıngırağı gösterip sallıyorum hafif bi şekilde sakinleşiyor biraz hiç ummazdım durmaz derdim ama dene istersen sen de kucaktan iyidir 1 saati böyle atlatabiliyoruz. Sonra emziriyorum derken alt al vs 2. Saate uyuyor. İnşallah böyle devam eder bir haftadır uyguluyoruz bunu da..

O kadar yiyorum hala sut bi cok gwliyo bi az cocuk 30 dk emzirdim hala cigiriyo 60 cc mama icti hepsini yedi mecburen acliktan agkiyodu cunku gaz degildi anladim anlamadim nedsn hala düzene girmedi sutum 24 gun oldu normalmi gecen sagdim iki gogus 80 cc cikti bazen azaliyo doymuyo bebek bazen

Kızlar bebişiniz ama mama içiyo mu, benimki tiksiniyo gibi ben de tadına baktım cidden iğrençti kötü kokuyo bide

Kızlar benim bebeğim özellkle gece burnu tıkanıyor sabah skıntı yok gecelerimiz çok kötü burnundan nefes alamadığı için ememiyo emmediği içim acıkıyor acıktığı için ağlıyo 🙈🙃 yanii neden böyleki ? Gece serum fizyolojik yapıp burnunu çekiyorum ağlaya ağlaya mecburen ama zarar vermek istemiyorum ona :KK43:

O kadar yiyorum hala sut bi cok gwliyo bi az cocuk 30 dk emzirdim hala cigiriyo 60 cc mama icti hepsini yedi mecburen acliktan agkiyodu cunku gaz degildi anladim anlamadim nedsn hala düzene girmedi sutum 24 gun oldu normalmi gecen sagdim iki gogus 80 cc cikti bazen azaliyo doymuyo bebek bazen
Göğüsler sağıma alışkın olmayınca çıkan miktara takılmayın, ki 80 cc iyi bir miktar, bebeğiniz 24 günde 800 ğram almış çok iyi bu, mama içince susmasını bakmayın bence, en doğru yönlendirmeyi doktorunuz yapar, bebeğim emdikçe sütün ğelicek az geliyordu yoktuyu kafandan silip at, sütün yetmiyor olsa bebğin böyle kilo olmaz, stres yapıyorsan bebğin stresinden etkilenir ve oda ağlar, sen bebeğini yetiyorsun sütün var bebeğin doyuyor🙂

Kızlar benim bebeğim özellkle gece burnu tıkanıyor sabah skıntı yok gecelerimiz çok kötü burnundan nefes alamadığı için ememiyo emmediği içim acıkıyor acıktığı için ağlıyo 🙈🙃 yanii neden böyleki ? Gece serum fizyolojik yapıp burnunu çekiyorum ağlaya ağlaya mecburen ama zarar vermek istemiyorum ona :KK43:
Geçe soğanı eksik etme odadan birre öyle dene birre doktorumuz sf sık bırak sürekli çekme önemli olan nemli kalması dedi

Ben de az önce serum fizyolojik yaptım şimdi süt içiyor uyur tekrar İnşallah gazdan içtikleri yukarı çıkıyor dedi doktor o da tıkanıklık yapıyor

Günlük içtiğiniz su miktarı nedir? Sütü artıran annenin içtiği sudur. Ben en az 3 lt. Su içerim. Eğer ki az içiyorsanız arttırın su miktarinizi

Göğüsler sağıma alışkın olmayınca çıkan miktara takılmayın, ki 80 cc iyi bir miktar, bebeğiniz 24 günde 800 ğram almış çok iyi bu, mama içince susmasını bakmayın bence, en doğru yönlendirmeyi doktorunuz yapar, bebeğim emdikçe sütün ğelicek az geliyordu yoktuyu kafandan silip at, sütün yetmiyor olsa bebğin böyle kilo olmaz, stres yapıyorsan bebğin stresinden etkilenir ve oda ağlar, sen bebeğini yetiyorsun sütün var bebeğin doyuyor🙂
sut olsada.arada emip yinede acliktan agliyor onu anlamıyorum arada hala tam cekemedigi oluyo sanirim

Kızlar ben çok salakça bişi yaptım yardım edin. Dün levrek yapmıştı eşim fırında onu dün yemedim bugun ısıtıp yedim öğlen aklıma geldi sonra zehirler mi sütümü. Fırında kalmıştı balık. Napsam ki hastaneye mi gitsem

Kızlar ben çok salakça bişi yaptım yardım edin. Dün levrek yapmıştı eşim fırında onu dün yemedim bugun ısıtıp yedim öğlen aklıma geldi sonra zehirler mi sütümü. Fırında kalmıştı balık. Napsam ki hastaneye mi gitsem
Canim.simdi naslsn sanmiyorm.ya bisi olmaz yaz mevsimnde deglz hemen bozukmamstr

Yorgunluktan bayilicam yine annemdeydim eve geldik esyaalari yerledtir evi duzenle derken cok yoruldum uykusuzum bu cocugu anlamadim ben 45 dkka emzirdim sutte geliyo hala cok cok ellerini emiyo 35 cc sut cikti sagdim icirdim hala acliktan agliyo yine emziriyorum ayaklarini kastirmiyo gaz degil kesin eminim

X