2021 Şubat Anneleri

S
Anlamadimki gündüz saat basi uyandi emzirdigim halde uyandi yarim yamalakmi doyduki en son saat 6 buçukta aksam uyandi emzirdim 30 dk baktım hala agliyo aclik aglamasi biberon verdim onceden sagdigim 50 cc likir likir icti ee gogsumde sut var cekmeyide ogrendi neyin nesi cozemedim gazini çıkardım altini degistrdim bu seferde gazz sancisi vurdu cok fena cigirdi 30 dk gezdirdik evde simdi uyudu bende bittim ..
Anlamadimki niye gunduz saat basi uyandi ve en son göğüste sut oldugu halde doymadı cozemedim
Senin bebeğin bizimkilerden küçük sanırım. O yüzden güçsüzdür çenesi tam boşaltamamış olabilir. Sütünü bir miktar sağıp emzirirsen yağlı sütü içer ve doyar diye düşünüyorum bir dene olmazsa. Hem de tuvalete tutar gibi tutarsan kolay çıkıyor gazı. Ben bezsiz bebek denemesindeyim. Tuvalete tutunca çok iyi gaz çıkarıyor

S

Senin bebeğin bizimkilerden küçük sanırım. O yüzden güçsüzdür çenesi tam boşaltamamış olabilir. Sütünü bir miktar sağıp emzirirsen yağlı sütü içer ve doyar diye düşünüyorum bir dene olmazsa. Hem de tuvalete tutar gibi tutarsan kolay çıkıyor gazı. Ben bezsiz bebek denemesindeyim. Tuvalete tutunca çok iyi gaz çıkarıyor
Evet Benmki daha 24 gunluk 10 martta dogdu cnmm

Benim daha 24 gunluk oldu annemdeyim eve donunce yemek yiyecek bile zaman olmuyo ysrin doncem ins ins zaman ve halim olurda yapicm sezaryen oldum ama dikisler acimsdi bugun egzersizde .. 19 20 kilo aldim 76 dan 95 olmustum9malesed kilo gitmiyo 89 da kaldi 😪😪
Sezeryan 4. Aydan önce spor önerilmiyor hafif tempoda yürüyüş yapabilirsin. Ağır kaldırmak falan 1 yıl yasak.

Sezeryan 4. Aydan önce spor önerilmiyor hafif tempoda yürüyüş yapabilirsin. Ağır kaldırmak falan 1 yıl yasak.
3.ay dedi doktorum egsersiz ve spor için agirlik bilgim yok aynen
Spiral ne zaman takiliyo acaba doktorum 3 ay dedi saglik ocagi 40 gun diyo internettede 40 gun yazıyo bilgin varmi cnm

Çenesi güçsüzdür canım kızsa hele bir de daha da narinler. Benim erkek sömürüyo 😀 ilk ay 1.5 kg almasından belli 😀😀
Benim kız da sömürüyordu 6.5 ay gögsümü yaraları geçmedi ilk 3 ay 1600 almıştı, bu paşamsa çok miskin 🤤

3.ay dedi doktorum egsersiz ve spor için agirlik bilgim yok aynen
Spiral ne zaman takiliyo acaba doktorum 3 ay dedi saglik ocagi 40 gun diyo internettede 40 gun yazıyo bilgin varmi cnm
Yok bilgim canım,ama burda bi kaç arkadaş 40tan sonra taktırmak hakkında konuşuyorlardı.

Cenesi kuvvetlendi aslinda iyi cekmeye baslsdi 15 16 gunden sonra ama demekki hala arada olabiliyor benmkide erkek 24 gunde 800 gr almis bu erkekler pis bogaz 🤣🤣
Aynen aynen meme yoksa elini yumruk yapıp emiyo 😀😀
Benim kız da sömürüyordu 6.5 ay gögsümü yaraları geçmedi ilk 3 ay 1600 almıştı, bu paşamsa çok miskin 🤤
Aa bilmemki bana hep böyle söylediler benim pek tecrübem yok 😅

Aa ben damacana kaldriyorm.esim.yok.die
Haftada bir yapıpsundur en fazla ondan bir şey olmaz,ben de 15 kilo kızımı kaldırıyorum hergün mecbur🤣 fitness tarzı spor ameliyatlardan sonra bir sene tavsiye edilmiyor.

X