2021 şubat anneleri🤗

Selam kızlar acaba hamile kaldiginizi öğrendikten sonra cinsel ilişki oldu mu ? Ben öğreneli 2 hafta oldu ama korkuyoruz bisey olur diye bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Selam kızlar acaba hamile kaldiginizi öğrendikten sonra cinsel ilişki oldu mu ? Ben öğreneli 2 hafta oldu ama korkuyoruz bisey olur diye bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

biz de korkuyoruz :) risk almayalım dedik 12.haftamız bitti.
Daha önceden düşük vb olaylar yaşanmamışsa bir sıkıntı olmuyormuş, bebekler düşündüğümüzden çok daha güvenli bir ortamdalarmış fakat ben de göze alamıyorum😬

biz de korkuyoruz :) risk almayalım dedik 12.haftamız bitti.
Daha önceden düşük vb olaylar yaşanmamışsa bir sıkıntı olmuyormuş, bebekler düşündüğümüzden çok daha güvenli bir ortamdalarmış fakat ben de göze alamıyorum😬
Aynen canım bizde korkuyoruz neyse en iyisi riske almamak 😂

Arkadaslar bulanti durumu nasil.. ben gece 3 4 mide bulantisiyla uyanmalara basladim. Gunduzu gectim gece de uyuyamiyorum. 11 haftadayim.

2021 Şubat Anneleri olarak bir topiğimiz mevcut gelebilirsiniz orayada ☺️ . Kanama düşük tehlikesi yoksa ilişkiye devam edebilirsiniz hanımlar korkulcak bir şey yok 😊 hepimiz sağlıkla alalım kuzucukları kucağımıza

X