2021 TÜP BEBEK FİYATLARI ve HEYET RAPORU

secretlife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2014
441
477
Kızlar merhabalar :KK200:

Tüp bebek yaptırmak için aldığınız fiyatları , hastane şehir bildirerek yazabilir misiniz fikir olsun araştırma içindeyim . Raporlu raporsuz fiyatları merak ediyorum . Özellikle İstanbul .

Bir de heyet raporunu alabileceğimiz özel hastane bilen var mı ?? Raporu alıp devlette yaptırsak mesela ? Genelde orada yaptırmayacaksanız rapor hazırlamıyor özeller .

Bu konuyu bende merak ediyorum, birde ben bağcılar medipolde mustafa acet varken tüp bebek denemiştim, son anda raporlu yaptıramazmıydım bunu dedim yaparız dediler ve tek bir kağıda imza atmamla raporlu olmuştu işlemim, nasıl oldu bilmiyorum

Kızlar merhabalar :KK200:

Tüp bebek yaptırmak için aldığınız fiyatları , hastane şehir bildirerek yazabilir misiniz fikir olsun araştırma içindeyim . Raporlu raporsuz fiyatları merak ediyorum . Özellikle İstanbul .

Bir de heyet raporunu alabileceğimiz özel hastane bilen var mı ?? Raporu alıp devlette yaptırsak mesela ? Genelde orada yaptırmayacaksanız rapor hazırlamıyor özeller .
Merhaba ben devletten rapor aldım ilk denememi de orda yaptım negatif şimdi özelde ali osman koyuncuoğlunda tedavi görüyorum raporlu ücreti 7500 verdik. Özel hastane rapor için medipol var maltepe üni var bildiklerim ama onlar sadece kendi hastanelerinde yaptırıcaksan rapor çıkarıyorlar devlette çıkarıp istediğin hastanede yaptırabiliyorsun.

Ali
Merhaba ben devletten rapor aldım ilk denememi de orda yaptım negatif şimdi özelde ali osman koyuncuoğlunda tedavi görüyorum raporlu ücreti 7500 verdik. Özel hastane rapor için medipol var maltepe üni var bildiklerim ama onlar sadece kendi hastanelerinde yaptırıcaksan rapor çıkarıyorlar devlette çıkarıp istediğin hastanede yaptırabiliyorsun.
[/QUOTE
Ali osman koyuncuoğlu’nda pgd yapılıyormu bilginiz varmı

Arada olur öyle yazılar 😂
Hiç bir bilgim yok açıkçası ama yapıyordur arayıp sormanızı tavsiye ederim.
Bende deneyeceğim ama çok kararsızım doktor konusunda, pgd mutlaka yapılacak fiyatlarda çok fazla, rapor geçen biyer bulalım diyoruz maliyeti düşürmek için

Bende deneyeceğim ama çok kararsızım doktor konusunda, pgd mutlaka yapılacak fiyatlarda çok fazla, rapor geçen biyer bulalım diyoruz maliyeti düşürmek için
Doğru tüp bebek başlı başına bir masraf birde pgd ekstra ama ali osman şişli kolan labaratuarı ile çalışıyorlar

Merhabalar ben Trabzon’da KATÜ araştırma hastanesinden Aralık ayında raporumu aldım.rapor için hastaneye 500 TL ödedim.

Trabzon Medikalparkta 31 aralıkta tedaviye başladım.
11 ocakta yumurtalarım toplandı.
19 ocakta 4 embriyom oluştu ve 19 ocakta yumurtalarım donduruldu.(ki herkeste dondurulması gerekmeyebiliyor.)şimdiye kadar olan masrafları yazayım.

Ben raporlu tedavi görüyorum şuan.ama raporlu raporsuz ücretleri yazayım.
- gittiğim hastane ilk muayene ve tahlil ücretini alıyormuş 500 TL
-9000 TL raporsuz 5500 TL raporlu.tüp bebek tedavi ücreti.
- 5900 TL Raporsuz 1800 TL raporlu.Yumurta toplama işlemine kadar kullandığım ilaçlar(Kişiden kişiye değişiyor ilaçlar)
-2500 TL Yumurta dondurma ücretim.(raporlu raporsuz fiyat farkediyor mu bilmiyorum sormadım.)

mart ayında transfer için tekrar hastaneye gideceğim o zaman da masraf olacak O zaman da yazarım

Merhaba rapor için nasil yapiluyor. Sperm kaynaklı rapor almak istiyoruz.

Merhaba rapor için nasil yapiluyor. Sperm kaynaklı rapor almak istiyoruz.
Merhaba beni kadın doğum doktoru yönlendirdi ama sizin önceden tahlilleriniz varsa direk tüp bebekten randevu alın onlar size kağıt veriyorlar istenilen tahliller evraklar onları yapıyorsunuz dosya hazırlıyorsunuz.

Arkadaşlar merhabalar rahim filmi asilama özelde yaptirsak devlette rapor cikarabilirmiyiz illa devlet hastanesinde mi yaptırmak gerekli ve raporun çıkması uzun mu sürüyor yardımcı olabilirmisiniz arkadaslar

Aranızda goztepe medikal park hastanesıne gıden varmı yada syle sorayım ben rapor cıkarmk için baş vuru ypdm tup bebek için 4senelk evlıyım ıkı defa aşılama oldm kımyasal gebelık yasadm ıkısınde de yasın 23
09.01. 1998 dogmluyım belkı raporum onaylanmzmş acaba tp bebek de yaş sınırı kaç benım bıldıgın 23 ya dı bilgisi olan vrmı yardımcı olabılırmısınız acaba

Aranızda goztepe medikal park hastanesıne gıden varmı yada syle sorayım ben rapor cıkarmk için baş vuru ypdm tup bebek için 4senelk evlıyım ıkı defa aşılama oldm kımyasal gebelık yasadm ıkısınde de yasın 23
09.01. 1998 dogmluyım belkı raporum onaylanmzmş acaba tp bebek de yaş sınırı kaç benım bıldıgın 23 du dı bilgisi olan vrmı yardımcı olabılırmısınız acaba

Biz ön görüşme yaptık görüşmeyi Ayşin hanımla yaptık ama zaten herşey Erol hocanın talimatıyla yapılıyor bütün tedaviyi o belirliyor son olarak transfer işlemini Erol hoca bizzat kendi yapıyor merkezden bize verilen tüp bebek paket fiyatı bu yumurta toplama ve transfer ücreti

hanımlar merhaba tüp bebek raporunu aşılama tutmadığında hemen aynı ay içerisinde mi almamız gerekiyor yoksa istediğimiz zaman alabilir miyiz?

X