2022 Aralık ayı tüp bebek tedavisine baslayanlar

Arkadaşlar Diyarbakır'da Hakan coksuer 'e başvuran oldumu?nasıl bı tedavi süreci geçirdiniz doktordan memnunmusunuz hatta neticesi olumlu olan varmı?
Ben dört sene once gittim ve histereskopi yapıldı rahimde perde var diye. Ameliyatin başarılı geçtiğini soyledi, ilac verdi gebelik olmazsa tedaviye baslicaz dedi. O surecte maddi sıkıntılardan dolayi bıraktım tedaviyi. Simdi tekrar basladim farkli merkezde, rahim filmi istedi doktorum ve Hakan coksuer'in ameliyatı yapamadığı ortaya çıktı. O adama hakkımı helal etmiyorum. Doktor isi şans işi ben memnun kalmadim kendisinden Allah iyi doktorlarla karsilastirsin herkesi 🙏

Ben dört sene once gittim ve histereskopi yapıldı rahimde perde var diye. Ameliyatin başarılı geçtiğini soyledi, ilac verdi gebelik olmazsa tedaviye baslicaz dedi. O surecte maddi sıkıntılardan dolayi bıraktım tedaviyi. Simdi tekrar basladim farkli merkezde, rahim filmi istedi doktorum ve Hakan coksuer'in ameliyatı yapamadığı ortaya çıktı. O adama hakkımı helal etmiyorum. Doktor isi şans işi ben memnun kalmadim kendisinden Allah iyi doktorlarla karsilastirsin herkesi 🙏
Bende cerrahisinin biraz iyi olmadığı kanısındayım.yumurta toplandı 10 gündür kanamam geçmedi.baska yerde yaptığımda iki gün lekelenme oldu geçti ama hakan hocada her cerrahiden sonra rahatsız oluyorum histereskopisindede çok ağrılarım olmuştu.son kez gitcem ona yarım kaldı tedavim tamamlayıp klinik degiscem

Merhaba kızlar benim yumurta toplamam transferim oldu 17 yumurtadan 10 döllenme oldu çok şükür 2 tane 5aa embriyom oldu ilk defa bu kalitede embriyom oldu bence merkezde yaşam kaliteside çok önemli şimdi sonucumu bekliyorum

Merhaba arkadaşlar, ben de ilk görüşmeyi 22.12.2022'de yaptım sonra 23.12.2022'de kan verdik eşimle çünkü biz PGT yaptıracağız 26.12.2022'de yani dün kanamam başladı adet oldum diyerek doktora gittim rahim içine ve yumurtalara baktı rahimde sağ tarafta bir kist varmış ve o yüzden adet değil ara kanama dedi 🤔 2 adet takviye verdi 1'i pharma supralife for women ve diğeri ostella. Siz yumurta sayınızı arttırmak için ne kullandınız. Sanırım bende 2 kere toplama olacak doktor büyük ihtimalle 2 kere toplama yapacağız dedi.

Merhaba arkadaşlar, ben de ilk görüşmeyi 22.12.2022'de yaptım sonra 23.12.2022'de kan verdik eşimle çünkü biz PGT yaptıracağız 26.12.2022'de yani dün kanamam başladı adet oldum diyerek doktora gittim rahim içine ve yumurtalara baktı rahimde sağ tarafta bir kist varmış ve o yüzden adet değil ara kanama dedi 🤔 2 adet takviye verdi 1'i pharma supralife for women ve diğeri ostella. Siz yumurta sayınızı arttırmak için ne kullandınız. Sanırım bende 2 kere toplama olacak doktor büyük ihtimalle 2 kere toplama yapacağız dedi.
Benimde ikinci kez toplanicak gidinceye kadar yemedigim icmedigim şey kalmicak.yumurta rezervi için bı sürü şey aldım bakalım umarım işe yarar.

Ocak ayı itibariyle tüp bebek tedavisine başlayacak olanlar var mı.benim geçen ay opu dan sonra 1 yumurta olmasından dolayı transver yaptırmadım.oyuzden bu ay tekrar sıfırdan basliycam.bakalim bukez nolucak çok heyecanliyim🤗

X