2022 Aralık ayı tüp bebek tedavisine baslayanlar

Bende aşılama yapmıştı ocak ayında olmadı ve gitmedim daha para cok düşkün hastane ve ilgilenilmiyor
Para odaklı bı yer evet sıfır ilgi hemşirelerin sürat 5 karış zorla çalışıyorlar sanki.doktor ilgisiz sadece insanlari kapıdan kovmak konusunda başarılı.dusuk oldu bendede inanın hayatımda yasamadigim depresyonu Ogün orda yaşattı o adam.rabbimde onu zorda bıraksın inşallah.embriyolarim var orda sırf o gün beni nasıl o odadan kovduysa ben aylarca aklımdan silemedim o anı.bi dahada gitmedim o geride.para ver canını al gibilerden bı yer.simdi hakan coksuerde tedavi oluyorum adam harika en azından milleti kovmuyo insan gibi davranıp onda kendimi güvende hissediyorum.gelsinde doktor görsünler hakikaten yazık ya

Para odaklı bı yer evet sıfır ilgi hemşirelerin sürat 5 karış zorla çalışıyorlar sanki.doktor ilgisiz sadece insanlari kapıdan kovmak konusunda başarılı.dusuk oldu bendede inanın hayatımda yasamadigim depresyonu Ogün orda yaşattı o adam.rabbimde onu zorda bıraksın inşallah.embriyolarim var orda sırf o gün beni nasıl o odadan kovduysa ben aylarca aklımdan silemedim o anı.bi dahada gitmedim o geride.para ver canını al gibilerden bı yer.simdi hakan coksuerde tedavi oluyorum adam harika en azından milleti kovmuyo insan gibi davranıp onda kendimi güvende hissediyorum.gelsinde doktor görsünler hakikaten yazık ya
Bizlerin zaten psikolojileri hassas doktorların ağzına bakıyoruz biseyleri degistirdinler diye saygı duyuyoruz.herseyden önemlisi geçirdigimiz o tedaviler bizi mahvediyo bu zaten bı de doktor mobingi oooooo terelelli artık.paranla rezil.oldugun bı ülkede yaşıyorsan bunları yaşayacaksın kaçamazsın.embriyonun tutunması vs tedavi süreci baştan aşağı doktor matematiğine bağlı onun bu başarısını gösterir.dikkati çekti tedavi bitince hamiş kaldığınızda yani ilk beta dan sonra doktor açıklama yapıyor ya hemen hastayı postaliyor.kadin dogumcuya git diyor bı dur ya bakalım hamilelik ilerleyecek mi kimyasal gebelik yaşadım haberim yok vadan beni hamilesin defol git der gibi kapıdan kovmasi meslek etiğine ters bı durumdu.aslinda onu şikayet etmem gerekti yanına birakmazdim gerçi bakanlık kapatıyor davayı doktora bı halt olmuyor.ama olsun o beni darda bıraktı azda olsa bende onu darda birakmaliydim.neyse kısmet elime düşer belki bigun

Merhaba bende bugün orta kalitede tek embriyo transfer edildi sizin sonucunuz belli oldu mhayieli olsun son durum peki hamismisiniz?

Merhaba bende bugün orta kalitede tek embriyo transfer edildi sizin sonucunuz belli oldu mu

Mrb orta kalitede embriyo transverinden sonra gebe kalan var mı.?artı b kalite embriyoya transver yapiliyormu yaptıranlar var mı?

Mrb arkadaşlar.2023 e girmeye az kalmışken benim gibi Aralık 2022 de tüp bebek tedavisine baslayanlar varmı aranizda?ben Diyarbakır'da bukez başladım 2 kez denicem ilkinde düşük yaşadım sanırım ilgisiz doktor sonucu olmuştu Erzurum buharada olmuştum.ve bu olaydan sonra bir daha o hastaneye ayak dahi basmadim öğrendim tabiki doktorundan hemşiresinden para odaklı bı yer.indan odaklı olsaydı belki de bir yıl geçti çocuklarımi kucağıma çoktan almıştım😔kısmet değilmiş ama bukez Diyarbakır da bir klinik buldum özellikle doktorum saolsun çok alakalı ve insan odaklı.Su an tedaviye başladım çok başındayım benim gibi sil baştan baslayan dostlar varmı merak ediyorum.umarim bu süreci güzelce geçirir hamiş haberlerimizide burdan veririz🤩
Merhabalar yakın zamanda bende buhara hastanesinde tüp bebek denedim ve maalesef dediğiniz doğru. Doktorun ve hemşirelerin ilgisizliği ilgisizliği had safhada. Negatif sonuçlandı ve bende vanda ikamet ediyorum Diyarbakırda hakan hocayı tavsiye ettiler. Gitmeyi düşünüyorum da ücretler hakkında bilgi vermiyorlar. Ortalama nasıl ücretler

Merhabalar yakın zamanda bende buhara hastanesinde tüp bebek denedim ve maalesef dediğiniz doğru. Doktorun ve hemşirelerin ilgisizliği ilgisizliği had safhada. Negatif sonuçlandı ve bende vanda ikamet ediyorum Diyarbakırda hakan hocayı tavsiye ettiler. Gitmeyi düşünüyorum da ücretler hakkında bilgi vermiyorlar. Ortalama nasıl ücretler
Evet Erzurum para odaklı ve insan değiller çoluk çocukla iş yapan bı doktor neyse....hakan hoca candır para odaklı görmedim amacı insanları evlat sahibi yapmak.arada tetkiklerde ve küçük operasyonlara ihtiyaç duyulabilir onların ücreti ayrı ama geçen yılki fiyatla tüp bebek fiyatı ortalama ilaçlar hariç 30 bin tutardı ama bu yıl kaç oldu bilmiyorum.kesinlikle deger gercekten ekibiyle Güler yüzlü davranışlarıyla hepsi harika gidebilirsiniz gönül rahatligiyla

Evet Erzurum para odaklı ve insan değiller çoluk çocukla iş yapan bı doktor neyse....hakan hoca candır para odaklı görmedim amacı insanları evlat sahibi yapmak.arada tetkiklerde ve küçük operasyonlara ihtiyaç duyulabilir onların ücreti ayrı ama geçen yılki fiyatla tüp bebek fiyatı ortalama ilaçlar hariç 30 bin tutardı ama bu yıl kaç oldu bilmiyorum.kesinlikle deger gercekten ekibiyle Güler yüzlü davranışlarıyla hepsi harika gidebilirsiniz gönül rahatligiyla
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

Temizlik ve hijyen olarak nasıl acaba diyarlife hastanesi? Malum buharadan sonra ön yargı oluştu artık

Temizlik ve hijyen olarak nasıl acaba diyarlife hastanesi? Malum buharadan sonra ön yargı oluştu artık
Evet buhara temiz görünüyor ama benim nazarımda malum anlattım ekip ve doktorda Güleryüz ve tedavi sıfır beğenmiyorum.diyarlife bende ilk gittiğimde beğenmemiştim ama yavaş yavaş ameliyathane işlerine giripte işlemler yaptirdikca hem ekibin hem.mekanin hijyen olduğunu gördüm kendimde saglikciyim azcok anlarim.sonrasinda emin bı sekilde rahatlıkla tedavilerimi oldum mekan eski gibi ama temiz

Merhaba sizi görüp konuşabilmek için üye oldum diyebilirim.Bende bu ay adetimi bekliyorum ve hakan çoksüerle elazığda bir doktor daha bulmuştum nuri peker diye ikisi arasında kaldım.Doktor ve hastane hakkında bana bilgi verirseniz çok mutlu olurum🥰 doktorun ilgisi konuşması,ve hastane hijyeni sizce yerinde mi?Sizin içinize siniyor mu,cevaplarsanız çok sevinirim,İnşallah çabalarımızın sonucunu alırız❤️
Tavsiyem nuri doktora asla gitmemenizdir.

X