2022 ikizler burcu anneleri

İyi geceler kızlar, park yatağı kurduk tam incelerken eşimin babaannesinin vefat ettiğini öğrendik☹️ Apar topar çıktık, annemlerdeydik. @Balkiz94 rengi siyah gibi görünüyordu antrasitin ama baya güzel bir antrasit geldi. Kumaş kalitesini çok beğendim, kurulumu da çok zor değildi ama bir kaç seferde baya kolay hale gelebilir. İçine ben bile kıvrılıp yatabilirim baya geniş ve sağlam. Sonuç olarak ben memnun kaldım, 5 yaşa kadar kullanır diye düşünüyorum.
Başınız saolsun 😔 Allah rahmet eylesin 🙏

ben de en az gece 1 🙄
e hani bu hamileler bütün gün uyuyodu👀

bi biz mi değişiğiz😂
İlk zamanlar gece 12 olmadan uykum geliyordu ama sabah olana kadar uykum çok bölünüyordu. Sonra öğlen uyumaya başladım. Şimdide gece geç saatlere kadar uyanığım. Öğlen aralıklı olarak uyuyorum. Çok bölük börçük ne biçim iş 😀

İyi geceler kızlar, park yatağı kurduk tam incelerken eşimin babaannesinin vefat ettiğini öğrendik☹️ Apar topar çıktık, annemlerdeydik. @Balkiz94 rengi siyah gibi görünüyordu antrasitin ama baya güzel bir antrasit geldi. Kumaş kalitesini çok beğendim, kurulumu da çok zor değildi ama bir kaç seferde baya kolay hale gelebilir. İçine ben bile kıvrılıp yatabilirim baya geniş ve sağlam. Sonuç olarak ben memnun kaldım, 5 yaşa kadar kullanır diye düşünüyorum.

Canım Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. 🤲

Park yatağı beğenmene sevindim, güle güle kullan. ❤️

.

Ben 12’de uygulamalara bakıp kapatıyorum telefonu ama dönüp duruyorum yatakta, uyumam çok uzun zaman alıyo.
.
3 te yattım ya 5 de ayaktaydım 🙈
Şimdi eşim işe gidiyor 1 saat sonra radyoyu açar öyle uyurum anca :/

Hadi yaa... 😂😂😂
Belki doktor almış saklıyordur senin için. 😉
Haftaya sorarsın. 🤗
9 olsun yazacağım 😂😂

rollercoaster rollercoaster bak bizim gibi 12’yi sabırsızlıkla bekleyen biri daha. 😂
Ama uygulama patates diyo. Hocam patates kadar olmuş mu dedim. Patates i geçmiş dedi 😂
Çok hızlı buyuyo bu bebekler 😂😂

Günaydınnnn🌞🌞🌞
Bende happy mom dan açıklamaları okuyorum
P.C diye bir uygulamadan da büyüklüğüne ortalama boy ve kilosuna bakıyorum 😅
birisi domates derken biri nar diyor çocuğuma 😅
Öyle eğleniyoruz bakalım💕🎈
Benimde aslında uykum geliyor sabah iş için mecbur erken kalkıyoruz ama lavaboya gitmekten uyuduğumu hiç anlamıyorum sürekli bölünüyor hiç dinlenemiyorum😪

Günaydın kızlar:KK200: güzel bir gün olsun hepimiz için:KK37:

Başınız sağolsun canım. Allah rahmet eylesin:dua:
ben de en az gece 1 🙄
e hani bu hamileler bütün gün uyuyodu👀

bi biz mi değişiğiz😂
ay o benim galiba :KK70: Çok uykum var ya hep uykum var. akşam 11-12 gibi yatıyorum ama sabah 6.30 da kalkıyorum. Hiç dinlenemiyorum. Bakıyorum derin uykum bütün gece 10 dk 20 dk. o yüzden sanırım hep uykum var. :uykucu::uykucu::uykucu:

Başınız saolsun 😔 Allah rahmet eylesin 🙏

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin

Günaydın kızlar:KK200: güzel bir gün olsun hepimiz için:KK37:

Başınız sağolsun canım. Allah rahmet eylesin:dua:

ay o benim galiba :KK70: Çok uykum var ya hep uykum var. akşam 11-12 gibi yatıyorum ama sabah 6.30 da kalkıyorum. Hiç dinlenemiyorum. Bakıyorum derin uykum bütün gece 10 dk 20 dk. o yüzden sanırım hep uykum var. :uykucu::uykucu::uykucu:

Canım Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. 🤲

Park yatağı beğenmene sevindim, güle güle kullan. ❤️

.
Hepinize teşekkür ederim kızlar, dostlar sağolsun. Günaydın herkese güzel bir gün diliyorum ❤️

Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun 🙏

Oksapar iğnelerimi almaya gittim.
İçinde 2 tane iğne olan 7 kutuya 80 lira ödüyordum, 161 lira ödedim. Raporum olmasına rağmen hem de.

Yani tanesi 11,5’a geliyo. 🙈

iMom ve Magzinc kullanıyorum, 2’si 180 lira. Günlük 6 lira da onlara gidiyo.

Sadece 3 ilaç günlük 17,5 lira. Aylık 525 lira.

Artık hamile kalmak da lüks oldu sanki. Ne yapsın bu vatandaş?

.
ayyy resmen %50 zam gelmiş.
%50 zam gelmeyen bir şey kalacak mı acaba :KK43:
ülkeme o kadar üzülüyorum ki

Bu arada bi takım daha almışım ben, şimdi geldi. 🙈

Hiç bilmediğim bir markaydı, tasarım çok hoşuma gitti. 85 liraydı zaten, risk aldım ama değdi.

Eldiveni dışında acayip beğendim. ❤️
Zaten onu da pek kullanmayı düşünmüyorum. 😉

Eki Görüntüle 2991790 Eki Görüntüle 2991794
güzel günler de giysin kuzucuk
getirdiler nevresim takımlarını 🧡🧡

kumaşı yumoş yumoş , fotolarını ekledim✌️😍linkini de koyayım;

aiyyy çok güzeeellllll
aldığın fiyat ile aynı mı peki
Bu döngü hiç bitmicek heralde, yani bende öyle. Ah bir hamile kalabilsem dedim, sonra ah ilk 3 ayı bir atlatsam, şimdi ah sağlıkla doğsa😂 sonrasındaki seviyelerde tahminim yok tecrübesizim 🤷🏼‍♀️
sonrasında oğlum kızım bi dur allahını seversen diyip duracağız bence :)
Göstermedi 😂😂
Kapatmış bacaklarını 😂
Kanama alanı yok Allah'a şükür.
Normale dönebilirsin dedi ama dikkat et yine dedi.
Zorlu bı düşük atlattın dedi.
Alttan da muayne etti ama yok kendini göstermedi çocuğum çok terbiyeli 😂😂
Şu aralar kilo almaman iyi dedi.
Kasılmalar; baskı hepsi normal dedi.
Haftaya gel bakalım dedi.
Ben storyler; videolar atmıştım instagram satış sayfama 😂 herkes merakla bekliodu sonuc yok 😂😂
ay göstermediyse ben oyumu kızdan yana kullanıyorum :)
ben bu hızla gidersem okul kıyafetlerini de alıcam😂
sfhakjdhkasdhaskdhs senden beklerim bu performansı :) :)
ama çok mantıklı olur o zamana kadar aldıklarımız 4 5 katı falan olacak :KK43:
Kızlaar park yatak almayı düşünenler hangi marka almayı düşünüyor acabaa?
Bende bugün Chakra’nın yeni doğan takımını aldımm😍
ayy ama bunlar da çok güzeller. of o kadar güzel şeyler atıyorsunuz ki hangisini alsam diye kararsız kalıyorum hep
👩‍💻

yarın kimsenin randevusu var mı? 👀

bu arada ben yarın tetanoz aşısı olmaya gidiyorum sağlık ocağına, belki gitmişken kalbini de dinlerim tontiğin🤩
şifa olsun kuzu
Kızlarr yarına Biontech randevusu aldım hamileyken hiç olmamıştım inşallah çok fazla yan etkisi olmaz 🙏🏻
canım ben 16. haftamda olmuştum 3. dozu
ilk iki dozda nasıl seyrettiyse öyle devam etti.
kol ağrısı ve uyku dışında bir şey olmadı çok şükür.
umarım sen de kolay atlatırsın
Bu arada doktor bugün de üstüne basa basa dedi. Lütfen uykuna dikkat et. Geçen de demişti en geç 23.30 da yatmamız gerekiyormuş. ♥️
heh tamam bu ben.
ama nadirde olsa kaçıyor uyku ona yapacak bir şey yok artık :)
aaa başınız sağolsun canım Allah mekanını cennetsin etsin :KK43:

X