2022 Kpss'ye hazırlanan Anneler var mı?

kpssanneveoglu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
131
56
28
Varsa Çalışmalara başlandı mı? ✍🏻😇. İşletme mezunuyum alana hazırlancam ama vakit bulamıyorum birde para konusu sıkıntı kitaplar da ateş pahası hele ki alan kitapları 😥. Var mı işletme mezunu. İdari Hakimlik için hazırlanan birlikte hazırlanabilirz motive ederek 😭🤲🏻

Varsa Çalışmalara başlandı mı? ✍🏻😇. İşletme mezunuyum alana hazırlancam ama vakit bulamıyorum birde para konusu sıkıntı kitaplar da ateş pahası hele ki alan kitapları 😥. Var mı işletme mezunu. İdari Hakimlik için hazırlanan birlikte hazırlanabilirz motive ederek 😭🤲🏻
Merhaba bizde Eylül gibi baslayacaz iki üç arkadaşla WhatsApp grubu kurduk motive amaçlı ben muhasebe mezunuyum kızım var umarım hedefe ulaşabiliriz

Merhaba ben öğretmenim. 20 aylık bir oğlum var. Başladım ufaktan ama bayaa bi ufak milim milim ilerleyeceğim galiba 😄

Merhaba , ben de varım. Evliyim , 4 yaşında evladım var şükür. Kamu Yönetimi Lisans mezunuyum. 2020 de hazırlandım. İstediğim sonucu alamadım. Şimdi sil baştan yapıyorum. Sizinle yol arkadaşlığı etmek isterim.

Aktif mi burası bende düşünüyorum çalışmayı. Beni gazlayacak birilerine ihtiyacım var

Bende hamileyim atama olmaz ise bende baslicam inşallah istatistik mezunuyum düz memurluk için hazırlanicam
Benim hocam var YouTube de çok iyiler oradan hespni dinleyebilirainiz ilk kulak aşinaligi olur

X