2022 nisan ayı tüp bebek yaptıranlar belirtileriniz nelerdi ?

Benimde ayin 28 inde transferim oldu mayis 10 test günüm 2 adet verdiler grade 1 grade 2 transfer oldu. 3.gun embriyosu 8 ve 9 hücreli kasık ağrısı çok birde idrar çok çıkıyorum. Umarim bekleyen herkes güzel sonuçlar alır.
Amin inşallah bu süreç biraz fazla heyecanlı ben yarın kan vericem çok heyecanlıyım

Iyi aksamlar hanimlar. 26 nisanda iki embriyo transferi oldum. Transfer gununu saymazsam besinci gune yeni girdim suan itibariyle.

Bildiginiz sanki her an adet olacakmisim gibi sancim var yumurtaliklarimda ve rahmimde. Bu normal mi bilmiyorum. Ilk tup bebek denemem.

Allah her seyin hayirlisini versin insallah. Fakat elimde olmadan cok uzuluyorum bu duruma. Tecrubesi olan hanimlardan fikir alabilir miyim?

Arkadaşlar bugün 12. Günüm test yaptım sabah betahcg değerim 477 çıktı çok şükür ya rabbim darısı sizlerin başına

Arkadaşlar bugün 12. Günüm test yaptım sabah betahcg değerim 477 çıktı çok şükür ya rabbim darısı sizlerin başına
Maşallah canım benimde idrar testlerim 3 gündür bariz pozitif 10. günüm bende kan vericem %99 pozitif ama bakalım değer kaç erken belli olduğu için ikiz sanırım benmkiler :KK70::KK70::KK70:

Iyi aksamlar hanimlar. 26 nisanda iki embriyo transferi oldum. Transfer gununu saymazsam besinci gune yeni girdim suan itibariyle.

Bildiginiz sanki her an adet olacakmisim gibi sancim var yumurtaliklarimda ve rahmimde. Bu normal mi bilmiyorum. Ilk tup bebek denemem.

Allah her seyin hayirlisini versin insallah. Fakat elimde olmadan cok uzuluyorum bu duruma. Tecrubesi olan hanimlardan fikir alabilir miyim?
kasık ağrısı normal canım ilaçlarda ağrı yapıyor progestan da ağrı yapıyor ne desem yalan olur inan 4 kere negatif aldım hepsinde kasık ağrım göğüs şişmesi damarlanma oldu

Kızlar iyi akşamlar test yapanlar oldu mu ben 26 nisanda transfer oldum bende de inanılmaz doluluk hissi var 4. Gün iyi kalite 2 embriyo transfer edildi sizce ne zaman erken gebelik testi yapayım. Bir de kızlar yarın 6. Gün bayram için 2 saatlik yola gitsem bir şey olur mu

Bende 21 inde transfer oldum 2 Mayıs test günüm korkuyorum
Bende 21 inde transfer oldum 2 adet embiriyo koyuldu 6. Gün idrarda ailik çizgi gördüm 8-9 günler koyu renk çizgi çıktı idrarda 10. Gün 104 çıktı değeri

Daha önce buraya mı yazdım hatırlamıyorum galiba bir sürü yere durmadan mesaj atıyorum sonrada nereye yazdığımı unutuyorum😔benimde 11 nisanda transferim oldu dün kanamam başladı devlete acile gittim 6.haftadayim maalesef boş gebelik olduğunu öğrendim ilk günden beri belirtim yoktu az çok tahmin ediyordum yolk sac keseside oluşmamış ilaçlarımı doktordan habersiz bıraktım bu boş gebelikte nedense hep tup bebek yapanların başına geliyor

Daha önce buraya mı yazdım hatırlamıyorum galiba bir sürü yere durmadan mesaj atıyorum sonrada nereye yazdığımı unutuyorum😔benimde 11 nisanda transferim oldu dün kanamam başladı devlete acile gittim 6.haftadayim maalesef boş gebelik olduğunu öğrendim ilk günden beri belirtim yoktu az çok tahmin ediyordum yolk sac keseside oluşmamış ilaçlarımı doktordan habersiz bıraktım bu boş gebelikte nedense hep tup bebek yapanların başına geliyor
Benim iki sefer başıma geldi biri tüp Bebek tuttuğunda biride kendiliğinden gebe kaldım gene boş kese bu üçüncü deneme tüp bebek de umarım herkez iyi pozitifli haberler alır

Benim ilk tüp bebek denemem. Transferimin 8. Günü 2 gündür karnımda gaz sıkışmasıhla adet ağrısı karışımı bişey var çözemedim. Göğüslerimde görünüşte bi değişiklik yok hafif dolgunlaştı birde elleyince acıyo ama bu adet olcağım zamanda oluyodu. Onun dışında fazla wc çıkıyorum onuda ilaçlardam dolayı çok su içtiğimden mi die düşünüyorum.. kimisi belirtileri ilaçlarda yapıyo diolar. Kendimide çok ümitlendirmek istemiyorum
Merhaba,benim de.ilk deneme,5 mayis test gunum,20 mayis transfer oldum.benin gunum gunumu tutmuyor,bazen karin agrisi bazen bulanti,karinda aşiri bir siskinlik var.ama kahvemsi akinti olmadi hiç🙄

Kızlar iyi akşamlar test yapanlar oldu mu ben 26 nisanda transfer oldum bende de inanılmaz doluluk hissi var 4. Gün iyi kalite 2 embriyo transfer edildi sizce ne zaman erken gebelik testi yapayım. Bir de kızlar yarın 6. Gün bayram için 2 saatlik yola gitsem bir şey olur mu
Pek sorun olacagini dusunmuyorum,arabayla gideceksen koltugu yatir,rahat gidersin 😉

X