2022 nisan ayı tüp bebek yaptıranlar belirtileriniz nelerdi ?

Benim ilk tüp bebek denemem. Transferimin 8. Günü 2 gündür karnımda gaz sıkışmasıhla adet ağrısı karışımı bişey var çözemedim. Göğüslerimde görünüşte bi değişiklik yok hafif dolgunlaştı birde elleyince acıyo ama bu adet olcağım zamanda oluyodu. Onun dışında fazla wc çıkıyorum onuda ilaçlardam dolayı çok su içtiğimden mi die düşünüyorum.. kimisi belirtileri ilaçlarda yapıyo diolar. Kendimide çok ümitlendirmek istemiyorum
Selam benimde çift 5 ci gun emniryo transferi oldum bugün 7 ci günümüz idrar testi yaptım bir normal bir silik çıktı acaba hamile miyim tecrübesi olanlardan yanıt bekliyorum

Eklentiler

• IMG20220505142149.jpg
    IMG20220505142149.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 62
Ben 12 senelik evliyim 34 yaşındayım ikinci tüp bebek denememiz çok şükür silik çizgiyi bugün gördük ama yinede emin deyilim

Eklentiler

• IMG20220505142149.jpg
    IMG20220505142149.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 57
Selam benimde çift 5 ci gun emniryo transferi oldum bugün 7 ci günümüz idrar testi yaptım bir normal bir silik çıktı acaba hamile miyim tecrübesi olanlardan yanıt bekliyorum
Hayırlı olsun inşallah Rabnim sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin

Bugün 11. günüm sabah kan verdim akşama çıkar dedi rabbim inşallah güzel haberi almayı nasip eder benim içinde dua eder misiniz 🤲🏻 ikinci denemem ilki 3.gun tek embriyo yapıldı tutmadı şimdi de yine 3. gün embriyosu 2 tane transfer yapıldı inşallah bu sefer tutmuştur rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar versin 🤲🏻

Bugün 11. günüm sabah kan verdim akşama çıkar dedi rabbim inşallah güzel haberi almayı nasip eder benim içinde dua eder misiniz 🤲🏻 ikinci denemem ilki 3.gun tek embriyo yapıldı tutmadı şimdi de yine 3. gün embriyosu 2 tane transfer yapıldı inşallah bu sefer tutmuştur rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar versin 🤲🏻
İnşallah güzel haberler alırsınız. Çok emek veriyoruz allah yardımcımız olsun benim de 10. Günüm inşallah ikimizde güzel haberler alırız

Merhaba kızlar konunun sahibi benim :)
Çok şükür pozitif sonuç aldım isteyen herkese allah nasip etsin inşallah ben 6. Günü lekelenme olunca pozitif oldığuju anladım çünkü leke pozitf demek :)
İdrar testi yaptım silik çizgi çıktı ve daha sonra günler geçtikce koyulaştı

10. Gün 104
12.gün 207
14.gün 504 çıktı değerim çift embiriyoydu bakalım ne oldu :)

Merhaba kızlar konunun sahibi benim :)
Çok şükür pozitif sonuç aldım isteyen herkese allah nasip etsin inşallah ben 6. Günü lekelenme olunca pozitif oldığuju anladım çünkü leke pozitf demek :)
İdrar testi yaptım silik çizgi çıktı ve daha sonra günler geçtikce koyulaştı

10. Gün 104
12.gün 207
14.gün 504 çıktı değerim çift embiriyoydu bakalım ne oldu :)
Canım benim de çift embriyoydu 12.gün değer 709, 14. Gün 1561 çıktı çift kese mi acaba diyordum bugün kontrolüm vardı tek ese gördük çok şükür.darısı isteyen herkes için olsun inşallah.sonucu da güzel olur inşallah

Canım benim de çift embriyoydu 12.gün değer 709, 14. Gün 1561 çıktı çift kese mi acaba diyordum bugün kontrolüm vardı tek ese gördük çok şükür.darısı isteyen herkes için olsun inşallah.sonucu da güzel olur inşallah
Canım çok sevindim merak etmiştim seni
Doktor ekstra ilaç eklemesi yaptımı canım ne dedi?

Canım çok sevindim merak etmiştim seni
Doktor ekstra ilaç eklemesi yaptımı canım ne dedi?
Oksaparı kesmişti zaten.5 gün daha kullanma ondan sonra da corasprine geç olsapara gerek yok onu başlarda veriyoruz dedi.kalp atışı için gideceğim zaman da tahlil falan yapacaklarmış heralde vitamin falan verirler ya da Demir.kanama ile ilgili de kanama alanı görünmüyor o üstüne görme denilen olay olabilir endişelenecek bi durum yok dedi.çok rahatladım

Oksaparı kesmişti zaten.5 gün daha kullanma ondan sonra da corasprine geç olsapara gerek yok onu başlarda veriyoruz dedi.kalp atışı için gideceğim zaman da tahlil falan yapacaklarmış heralde vitamin falan verirler ya da Demir.kanama ile ilgili de kanama alanı görünmüyor o üstüne görme denilen olay olabilir endişelenecek bi durum yok dedi.çok rahatladım
Oh çok şükür canım benim🤗🤲🏻
Dikkat et kendine
Çalışıyorsan rapor al en azından bir kaç hafta dinlen
Bir daha da kanama olmaz inşallah geçer gider 🤲🏻

X