2022 nisan ayı tüp bebek yaptıranlar belirtileriniz nelerdi ?

Merhaba,benim de.ilk deneme,5 mayis test gunum,20 mayis transfer oldum.benin gunum gunumu tutmuyor,bazen karin agrisi bazen bulanti,karinda aşiri bir siskinlik var.ama kahvemsi akinti olmadi hiç🙄
Benim sonucum negatif son 4 gün göğüs ağrım gitti hiç bi belirtim kalmadı anladım zaten hamile olmadığımı.. inşallah sizinki pozitifitir

Benim sonucum negatif son 4 gün göğüs ağrım gitti hiç bi belirtim kalmadı anladım zaten hamile olmadığımı.. inşallah sizinki pozitifitir
Simdi zamani degildir belki,tez zamanda hayirlisini ve sağliklisini nasip etsin insallah🙏aminnn

Kese için nezamana çağırdılar
14. Günü yine kan ver duruma göre 2 hafta sonra kese kalp atışı ve bebeği görmek için gel dedi. Doktorum kese için ayrı çağırmıyor hepsi bi arada yapıyor

Iyi aksamlar hanimlar. 26 nisanda iki embriyo transferi oldum. Transfer gununu saymazsam besinci gune yeni girdim suan itibariyle.

Bildiginiz sanki her an adet olacakmisim gibi sancim var yumurtaliklarimda ve rahmimde. Bu normal mi bilmiyorum. Ilk tup bebek denemem.

Allah her seyin hayirlisini versin insallah. Fakat elimde olmadan cok uzuluyorum bu duruma. Tecrubesi olan hanimlardan fikir alabilir miyim?
Merhaba iyi bayramlar sizinle aynı transfer günümüz inşallah güzel haberler alırız 😀

Merhaba 5.gün embriyosu taze transfer yapıldı.. bugün 8. Günüm idrar testi yaptım öğlende ve akşam. Kasık ağrım oluyor özellikle bugün arttı gibi. 2. Çizgi gözüksede ovitrelle etkisi gibi geliyor bana umudum yok

Eklentiler

• 04FC2DC0-B052-4EE2-AA4D-2C349DFF69F1.jpeg
    04FC2DC0-B052-4EE2-AA4D-2C349DFF69F1.jpeg
    106,5 KB · Görüntüleme: 47
Benimde 7 mayıs test günüm haftasonuna denk geliyor diye hemşire 6 sinda yaptırabilirsin dedi çevreme belli etmiyorum ama içimde bi korku var rabbim inşallah nasip eder 🤲🏻

Merhaba 5.gün embriyosu taze transfer yapıldı.. bugün 8. Günüm idrar testi yaptım öğlende ve akşam. Kasık ağrım oluyor özellikle bugün arttı gibi. 2. Çizgi gözüksede ovitrelle etkisi gibi geliyor bana umudum yok
Bence gebelik ki inşallah öyledir 🤲🏻

Çatlatma iğnesi olalı 15 gün olmuş sanırım.. Kesinlikle etkisi geçmiştir. Test yapmaya devam edin, kan verene kadar. Testte gittikçe koyulaştığını takip edebilirsiniz

X