2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Sonunda Covid’liler mecrasına bende katıldım ..

Dün gece 11 sularında test verdim , sabah sonucumun pozitif olduğunu gördüm ve bugün 2. Günümmüş , hoşşş saat 01:48 artık 3. Günün girişindeyim … Ne ara bu kadar günü geçirdim bilemiyorum ama devletimizin sistemsel hataları diyorum 😒

Şiddetli Baş Ağrısı
Halsizlik
Öksürük
Hafif olarak da burun akıntısı ..

Tavsiyesi olan varmıdır, evde yapılabilecek ?
Doktorum her ihtimale karşı Sabah/Akşam parol almamı istedi . Buna en olarak da 2 tane Prebiyotik tarzında vitamin önerdi
Ben de çok hastayım. Hiç böyle olmadım. Teste gitmeye dermanım yok .gidip önce rapor almayı denicem .sonra gidip test veririm .

Aayyyy ben bugün sirkeli su ile bile gargara yapamadım öğürdüm ona hoc cesaret edemem 😦

Gebelikte kullanılıyor dimi yarın alayım eczaneden alınıyor herhalde ??
Ya 5 dk ogureceksin ama hemen toparlayacaksin öyle düşün. Ben normalde çok sık boğaz enfeksiyonu geçiririm. Sürekli antibiyotik kullanmak bağışıklığı zayıflatıyor diye doktor bu yöntemi denedi. Hemşire ellerimi tuttu🙈😂 ogurdum migdem bulandı ama işe yaradı. Yine da yine yaptırırım.

Allah im inşallah ise yarar dun gece gram uyumadım düne göre gece iki katı arttı boğaz ağrım artık nefes alırken bile acıdı, kulaklarım zonkluyo Allah im resmen tüm gece dişimi sıkmaktan yoruldum dr a gitcem bugün hamileyim ama bi antibiyotik tedavisi var mu sorcam bu boğaz iltihabi antibiyotik olmadan anca 7 güne geçer bence
Çok geçmiş olsun canım git tabi vardır mutlaka uygun bir antibiyotik.. İdrar yolu enfeksiyonu için augmentın kullanmıştım belki ondan verir sana da 😔 İnşallah geçer hemen

Yok değil😍 aslında eşim şuan içerde uyuyor sabah işe gidicek 😂😂 bugun ona küsmüştümde uyku oyuzden tutmadı, yoksa düzelmiştim uykumu 😜 bende oturayım kar keyfi yapıyım dedim😂😂
Sen napıyosun bu saatte😍 senin niye uyku tutmadı
Gece 2den 3 den önce uyuyamıyorum çoğu zaman. Ama kızım 7de uyandırıyor bayılıyorum sonra öyle konuşmanın ortasında 🤭🤭

Kızlar günaydın şimdi ultrasona gittim geldim. Çok şükür bebek iyi hiç bir şeyi yok. Miyom rahim ağzına yakınmis o baskı yaptigi için uterus da kanama olmuş. Çok kendimi yormuş olmamdan kaynaklanıyor 🙈🙈🙈 Bugün cikaracagini söyledi doktor ama ne zaman çok sıkıldım hastanede. Allah kimseyi düşürmesin ☺️ Gece hiç uyuyuyamadim yatak çok rahatsız geldi.🙈

Kızlar günaydın şimdi ultrasona gittim geldim. Çok şükür bebek iyi hiç bir şeyi yok. Miyom rahim ağzına yakınmis o baskı yaptigi için uterus da kanama olmuş. Çok kendimi yormuş olmamdan kaynaklanıyor 🙈🙈🙈 Bugün cikaracagini söyledi doktor ama ne zaman çok sıkıldım hastanede. Allah kimseyi düşürmesin ☺️ Gece hiç uyuyuyamadim yatak çok rahatsız geldi.🙈
Ah gelmiş geçmiş olsun. Bundan sonra bol bol dikkat ederek hareket edersin bişicik olmaz😍🙏🏻

Gozun aydin canim bir daha yasamazsin insallah boyle birsey gecmis olsun☺️

İlk gebeliğimde bende acıbadem kremi kullanmıştım, çok güzel koruduğunu nemlendirdiğini düşünüyorum bende memnundum. Şimdi evde bir sürü tap krem var diye almadım henüz ama aklımda.
Bende bugün en elzem şeymiş gibi gittim gümüş kapak aldım 🤭
O kadar acı çekmiştim ki ilkinde bunda aklım çıkıyor.
Ben de memnun kaldım gercekten.

Gümüş kapak nedir ?😀

Gözün aydın canim :KK200::KK200:

Cok tatlı degiller mi bende alıcam😻

Babynest mi?
Çok tatlı evet ama bende reflü yatağı var o yüzden babynest almıcam ☺️

Puset örtüsüne gerek var mı bilemedim ama.
İlkinde hep müslin örtü örterdim. Almayayım dimi 🤔

Babynest mi?
Çok tatlı evet ama bende reflü yatağı var o yüzden babynest almıcam ☺️

Puset örtüsüne gerek var mı bilemedim ama.
İlkinde hep müslin örtü örterdim. Almayayım dimi 🤔
Evet babynestler cok hosuma gidiyor benim🥰 Puset örtüsünü bence cok gerek gormezdim ama simdi coronadan dolayı iyi olur diye dusunuyorum. Müslin sabit durmuyodu bende. Bu örtüler de hosuma gitti. Ben bi İstanbula kacabilirsem almam gereken cok sey var aslında 😩😢

Ben de çok hastayım. Hiç böyle olmadım. Teste gitmeye dermanım yok .gidip önce rapor almayı denicem .sonra gidip test veririm .
Çalışıyorsanız zaten rapor direk devreye girer 7 gün ..
Test vermeniz sizin için daha iyidir ama doğrusunu siz bilirsiniz inşAllah hemen toparlarsınız 🤲🏻

Bende 3 değil 13 kızı da olsa 1 de erkek olsa diyecek insan değildim ne ara bu kadar takar oldum kendime inanamıyorum Allah cinsiyet ayrımı yapıp darlayan pis kalplileri bildiği gibi yapsın😔
Aminnnnn canım. Benim eşimin taraf daha duymadı ben de hazırladım kendimi bakalım ne laflar duyacağım. Hayırdır sen mi bakacaksın diyeceğim artık. İnceldiği yerden kopsun. Alttan almak yok bu konuyu senelerce sündürdüler. Nokta koyma zamanı geldi 😤

Aminnnnn canım. Benim eşimin taraf daha duymadı ben de hazırladım kendimi bakalım ne laflar duyacağım. Hayırdır sen mi bakacaksın diyeceğim artık. İnceldiği yerden kopsun. Alttan almak yok bu konuyu senelerce sündürdüler. Nokta koyma zamanı geldi 😤
Bende 12 haftada söyledim bir sürü yorum yaptılar. 3.erkek diye. Şimdi o zamandan beri konuşmuyorum aramıyorum ararlarsa açmadım. Eşim muhatap olsun.

Sonunda Covid’liler mecrasına bende katıldım ..

Dün gece 11 sularında test verdim , sabah sonucumun pozitif olduğunu gördüm ve bugün 2. Günümmüş , hoşşş saat 01:48 artık 3. Günün girişindeyim … Ne ara bu kadar günü geçirdim bilemiyorum ama devletimizin sistemsel hataları diyorum 😒

Şiddetli Baş Ağrısı
Halsizlik
Öksürük
Hafif olarak da burun akıntısı ..

Tavsiyesi olan varmıdır, evde yapılabilecek ?
Doktorum her ihtimale karşı Sabah/Akşam parol almamı istedi . Buna en olarak da 2 tane Prebiyotik tarzında vitamin önerdi
Geçmiş olsun ben de iki gündür boğaz ağrısı yaşıyorum. Bir aydır rahattım bulantı konusunda çıkarmıyordum bu sabah çıkardım. Başım ağrıyor. Tam tatildeyim ne güzel planlarım vardı kaldı valla. Akşama eşim gelince test vereceğim.

X