2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Bende 12 haftada söyledim bir sürü yorum yaptılar. 3.erkek diye. Şimdi o zamandan beri konuşmuyorum aramıyorum ararlarsa açmadım. Eşim muhatap olsun.
En iyisi canım ya onlara ne. Bir tane kuzeni var eşimin. Oğluma bu çocuk olmamış ananesine benzemiş deyip duruyordu. Hayattaki en sevdiğim insana benzedi daha ne isterim dedim. Sustu salak. Elti kişisi kız çocuk sahibi oldu onlara oh iyi bulmuşsunuz kızı dedi. Söyleyeceğim artık asıl sen olmamışsın sanırım oranı buranı estetik yaptırıyorsun bu genç yaşta dicem😆 ay resmen kendilerine benzetmeye çalışıyorlar insanı zorla. Anlamıyorlar asla iyilikle anlatmaktan

En iyisi canım ya onlara ne. Bir tane kuzeni var eşimin. Oğluma bu çocuk olmamış ananesine benzemiş deyip duruyordu. Hayattaki en sevdiğim insana benzedi daha ne isterim dedim. Sustu salak. Elti kişisi kız çocuk sahibi oldu onlara oh iyi bulmuşsunuz kızı dedi. Söyleyeceğim artık asıl sen olmamışsın sanırım oranı buranı estetik yaptırıyorsun bu genç yaşta dicem😆 ay resmen kendilerine benzetmeye çalışıyorlar insanı zorla. Anlamıyorlar asla iyilikle anlatmaktan
eltimin bir kızi bir oglu var. Bana yazmisti sonra aynen su cümleyi kurdu laf arasinda Allaha ne dua ettiyse kabul etti Geri cevirmedi ben bu zamana kadar ne istesem. Kız istedim önce kız verdi sonra erkek istedim erkek verdi. Üstelik 3.icin ne kadar kız istediğimi dua ettiğimi. Ama kendi cahilliği diyorum.ne yapayım.

Muhteşem baş ağrım ve sanki ilk günler gibi bulanan midemle uyandım yine. Akşam çikolata yedim ondan diyeceğim ama dünde vardı. Yataktan çıkamadım cocuklarda evde tam bir şenlik😶

Valla bana da öyle geliyordu ama bak pipisi ni de çekmiş

Eklentiler

• 20220124_115710.jpg
    20220124_115710.jpg
    85,8 KB · Görüntüleme: 54
  • 20220124_115705.jpg
    20220124_115705.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 51
  • 20220124_115701.jpg
    20220124_115701.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 57
Geçmiş olsun ben de iki gündür boğaz ağrısı yaşıyorum. Bir aydır rahattım bulantı konusunda çıkarmıyordum bu sabah çıkardım. Başım ağrıyor. Tam tatildeyim ne güzel planlarım vardı kaldı valla. Akşama eşim gelince test vereceğim.
Çok teşekkür ederim.
Ben test verirken bile çok zorlandım hele boğaz sürüntüsü beni benden alıyor her defasında .
Üstelik elimde de poşet vardı her ihtimale karşı 😔
Ama boğaz ağrısını kötüyü yorma bence ,havalar da çok soğuk olduğu için belki soğuk bişey de tüketmiş olabilirsin . Sıcak açık çay , çok hafif limon sıkarak günü geçirmeye çalış derim . En kötü ihtimal yine verirsin ..

X