2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Kızlar sizin ikili testler ne zaman gelmişti? 1 haftada çıkar mı acaba? Hastane bana kart verdi sitesinden takip ediliyor tahliller çıkınca göreceğim yani şuan işlemde diyor ama daha prşmb verdim zaten. 1 haftdan uzun sürer mi ki🤔
Cikar bence tekrar hem kontrol hem sonuc ici gidicenmi bu hafta

Benim henüz cinsiyet belli değil eğer kızsa bende vericem hepsine cevabımı da daha bişey yokken bu kadar tantanaya ne gerek var😠 Bebeğimin ne suçu var onun dünyaya gelmesine biz sebep olduk bir çok insan evlada hasretken Allah nasip etmiş ilk çocuğum 2-3 sene de zor oldu ne kadar ağladım o zamanlar bir çocuğum olsa benim de diye hatta bebeğin oluşumu ile ilgili bir belgesele denk gelip ağlaya ağlaya izlemiştim Allahım sen canını vermeden ben ne yapabilirim ki diye uykularımdan ağlayarak uyandım yine böyle baskılar yüzünden hiçbir sorunumuz yokken olmadı artık aşılama yaptırcaktım kafamı rahatlattım ilaçlarımı aldım reglimi bekliyorduk ki hamile kaldım☺️
Allah korusun bir yerinde bir sorun olsa asla ağızları durmaz bebeğin yüzü doğduğunda kırmızıymış diye demediğini bırakmayanlar bir de sağlığında sorun olsa neler der oturup sağlıklı olsun hayırlısıyla zamanında doğsun diye dua edeceğine kız mı erkek mi acaba gerçekten istemeden mi oldu yoksa ben erkek için mi yaptım bunların dedikodusunu yapıyorlar ben bu cahillere ne diyeyim ki? Kocamın tarafı zaten hep böyle sürekli herşeye bir kulp takarlar herşeye bir lafları vardır iyiye de kötüye de. O yüzden içten içten bir oğlum olsa da ağızları dursa daha fazla o çirkin laflarını şeytan boynuzlarını görmesem diyorum ben onların lafları yüzünden hastalıklar geçirdim içime ata ata oramdan buramdan çıktı. Allahtan eşim herşeyin farkında kendisi de fazla muhattap olmuyor bende başından beri mesafeliyim ama insan ister istemez alınıp güceniyor takmasam da başka yerlerimden çıkıyor sonunda.
Öncelikle sağlıklı olsun yavrum kimseye muhtaç olmasın kimsenin merhametine kalmasın çünkü sevgiyle her kusuruyla kabul edecek bir aile değil bunlar çocuk az kilo bile verse yüzüne ayy hastalıklı gibi olmuşsun diyen insanlar sürekli acıdıklarını belli edip kusurunu yüzümüze vururlar benim zaten sağlığım iyi değil iyice biterim çocuklarım çok etkilenir hepimizi bitirirler yani en büyük korkum bu. Cinsiyeti Allah ne verdiyse o olacak ben zaten kızlara bayılan biri olarak yine kızım olsa üzülmem insanların laflarına üzülürüm ama takmamaya çalışacağım. Sağlıklı bir erkekse de tabi ki dünyalar benim olur ama hayırlısı.
Dediğin gibi kız da olsa erkekte olsa onları biz bakıp büyüteceğiz insanlar her halukarda laf söyleyecek bir şey bulacaklar ömrümüz insanlarla savaşmakla geçiyor malesef doğduğun coğrafya kaderin modern aklı başında insanlara denk gelemedik Allah hepimize sabır versin.
Ah be canım bu insanlar hep birşey derler bende çok sinir oluyorum. Benimde bir oğlum var. 2 eltim var. Büyük elti hamile oğlu olacak (ilk) ortanca eltinin iki oğlu var. Eşimin tarafı kız çocuğa hasret. Benimde gebeliğim oğlumdan çok farklı geçiyor acaba kızmı diye söylenti oldu eltilerle. Büyük elti çok kız istedi olmadı bana diyor ki inşallah senin kızın olur ki benim için hiç fark etmiyor. Diğer ortanca biraz fesat o da diyor yok yok seninde yine oğlun olacak hem napacan kızı iki erkek daha iyi anlaşır vesayre vesayre. Yani bir kaç güne cinsiyeti öğrenip kızmış dersem inan eltim aa gerçek mi oğlan olsaydı iyi anlaşırdı diğeriyle diyecek çünkü ödü kopuyor ilk kız ondan olmadı diye yani anlamıyorum da yani nedir bu kız erkek merağı gün aşırı sorar gittin mi baktımı doktor diye. Sanane kardeşim meraklıysan sen doğur 3üncü nü. İnanın ben bile bukadar merak etmiyorum çok entresan bu insanlar. Oğlan desene doktor aa olsun birdahaki kız olur derler. Yani derler de derler bir memnun olmazlar ya

Selam kızlar doktordan geliyorum, boğazıma bakti çok kötü durumda olduğunu eğer ilerlerse enfeksiyonun bebeği etkileme riskini söyledi bu yüzden B grubu bebeğe zararsız bilinen antibiyotik verdi başka türlü hem zor geçer hem böbrekleri yayılır dedi inşallah bi an evvel fayda eder 🤲🏻
D , demir , omega, kalsiyum ve magnezyum verdi . Yine kilo vermişim azcık kızdı sürekli ye ağzın boş kalmasın artık eksilerde değil artıları görmen lazım kilo da dedi belki de ondan kalsiyum falan yazdı bilmiyorum herkese verdi mi dr ama .. bu arada Allah nasip ederse bir kızımız olacak ❤❤❤❤❤🌼🌼 rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤰🤰
Çoook geçmiş olsun dikkat et 🙏 bol bol sıvı

Ah be canım bu insanlar hep birşey derler bende çok sinir oluyorum. Benimde bir oğlum var. 2 eltim var. Büyük elti hamile oğlu olacak (ilk) ortanca eltinin iki oğlu var. Eşimin tarafı kız çocuğa hasret. Benimde gebeliğim oğlumdan çok farklı geçiyor acaba kızmı diye söylenti oldu eltilerle. Büyük elti çok kız istedi olmadı bana diyor ki inşallah senin kızın olur ki benim için hiç fark etmiyor. Diğer ortanca biraz fesat o da diyor yok yok seninde yine oğlun olacak hem napacan kızı iki erkek daha iyi anlaşır vesayre vesayre. Yani bir kaç güne cinsiyeti öğrenip kızmış dersem inan eltim aa gerçek mi oğlan olsaydı iyi anlaşırdı diğeriyle diyecek çünkü ödü kopuyor ilk kız ondan olmadı diye yani anlamıyorum da yani nedir bu kız erkek merağı gün aşırı sorar gittin mi baktımı doktor diye. Sanane kardeşim meraklıysan sen doğur 3üncü nü. İnanın ben bile bukadar merak etmiyorum çok entresan bu insanlar. Oğlan desene doktor aa olsun birdahaki kız olur derler. Yani derler de derler bir memnun olmazlar ya
Ay 3 elti misiniz düşman başına 😂 görümce de mi yok?

Selam kızlar doktordan geliyorum, boğazıma bakti çok kötü durumda olduğunu eğer ilerlerse enfeksiyonun bebeği etkileme riskini söyledi bu yüzden B grubu bebeğe zararsız bilinen antibiyotik verdi başka türlü hem zor geçer hem böbrekleri yayılır dedi inşallah bi an evvel fayda eder 🤲🏻
D , demir , omega, kalsiyum ve magnezyum verdi . Yine kilo vermişim azcık kızdı sürekli ye ağzın boş kalmasın artık eksilerde değil artıları görmen lazım kilo da dedi belki de ondan kalsiyum falan yazdı bilmiyorum herkese verdi mi dr ama .. bu arada Allah nasip ederse bir kızımız olacak ❤❤❤❤❤🌼🌼 rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🤰🤰
Geçmiş olsun canım en yamın zamanda iyileş😍🙏🏻 Ne güzel bir kız haberimiz oldu sonunda😍😍 hayırlı olsun

Cok sevindim canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla

Eltim yazmış geliyorlarmış😒 Yolda bile tahlil vs soruyo. Daha çıkmadı dedim zaten 1 aydan önce gitmem artık kız olacak ben hissediyorum dedim kızlar geç belli oluyor o yüzden tekrar tekrar gitmenin anlamı yok dedim. Sende taktın kafayı kıza erkek olacak bence dedi😳 Tam iki yüzlü ya😂

Çoook geçmiş olsun dikkat et 🙏 bol bol sıvı

Geçmiş olsun canım en yamın zamanda iyileş😍🙏🏻 Ne güzel bir kız haberimiz oldu sonunda😍😍 hayırlı olsun

Cok sevindim canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla
Allah razı olsun kızlar boğazım o kadar ağrıyor ki kulaklarım da öyle inanın cinsiyete bile sevinemedim doyasıya inşallah bi an evvel geçer maf etti beni ya, Bin şükür ki yavrum iyi 🤲🏻

Eltim yazmış geliyorlarmış😒 Yolda bile tahlil vs soruyo. Daha çıkmadı dedim zaten 1 aydan önce gitmem artık kız olacak ben hissediyorum dedim kızlar geç belli oluyor o yüzden tekrar tekrar gitmenin anlamı yok dedim. Sende taktın kafayı kıza erkek olacak bence dedi😳 Tam iki yüzlü ya😂
Aman bırak boşver yaaa😂😂 sende taktığını belli etmeeee ne olursa farketmez de yoksa daha çok üstüne gelirler 😀😀 ahhh bu eltler yokmu eltiler , 🤦🏼‍♀️

Kızlar sizin ikili testler ne zaman gelmişti? 1 haftada çıkar mı acaba? Hastane bana kart verdi sitesinden takip ediliyor tahliller çıkınca göreceğim yani şuan işlemde diyor ama daha prşmb verdim zaten. 1 haftdan uzun sürer mi ki🤔

Benim 3-4 günde sonuçlanmıştı

Yahu boşverin kim ne demiş. Bozun o an içiniz rahat etsin. Size dert olacağına onlara olsun. Zaten bazıları kaşınıyor.

Herkesin en yakınından bile sinir bozucu yorumlar yapan birileri çıkıyor illaki. İnsanların sizinle değil kendileriyle sorunlarından kaynaklı bu..

Benim eltim birkaç ay önce vefat etti. Keşke yaşasaydı da ufacık çocuğu annesiz kalmasaydı. O kadar zor ki.
Seviyesiz fesat biri değildi ama olsaydı da o kadar takmazdım. Hayat bunları düşünmek için kısa 😒

Eşim tek çocuk. Bir eltim bi görümcem bişeyim olsun o kadar çok isterdim ki bayramlar seyranlar benim ailemde çok kalabalıktır çok güzeldir. Benim sülale olarak da kalabalık kendi ailem kardeşlerim vs de bir sürü insanız eşimler o kadar sakin ki sıkılırım.
Şimdi sizde okuyunca korkup şükrediyorum 🤭🤭

eltimin bir kızi bir oglu var. Bana yazmisti sonra aynen su cümleyi kurdu laf arasinda Allaha ne dua ettiyse kabul etti Geri cevirmedi ben bu zamana kadar ne istesem. Kız istedim önce kız verdi sonra erkek istedim erkek verdi. Üstelik 3.icin ne kadar kız istediğimi dua ettiğimi. Ama kendi cahilliği diyorum.ne yapayım.
Aman boşver. Kendilerinin erkek olsa hepsi onlar yine biz zaten kız sevmiyoruz istemiyorduk gönlümüze göre oldu derler. Elti kişisi pembe rengini hiç sevmem kızım olursa nasıl pembe giydireceğim bilmem diye burun kıvırdı. Ama Hamileyken tüm kıyafetleri kendi de giymiş pembeydi. Hemen giydirmiş pembeleri 🤭

X