2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Sahi kuzenin doğurdu mu, nasıl kendisi 🤗 Yazdın belki ama görmedim. Bebişin ismi ne 🥲🤗
Ayyy doğurdu doğurdu😀sancı çekerken hiç iyi değildi ama doğurdukdan sonra hepsi geçti gitti dedi, hatta bugun eve bile taburcu oldu, biraz ağrısı varmış, yırtılma olmuş dikmişler bi kaç güne geçer demiş doktor😥😀 melek oldu ismi😍

Bende kapdım bir kaç parça bişey e bebekden 😍çok güzel biseyler almak 🥰🥰🥰

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-03-22-08-59-013_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-02-03-22-08-59-013_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 69
Bismilhayrun Bismilhayrun peki tekrar test yaptıracak mısın? Yurt dışına mı yollıyacaksın canım? Benimde süreç uzarsa ben de yurt dışını düşünecem💕
Ben tekrar düşünmüyorum canım çünkü çok fazla stres oldum beklerken birdaha aynı sürece girmeyi göze alamıyorum 3 hafta bekledim 9 doğurdum inan :KK43: sonuç hüsran..

Ben tekrar düşünmüyorum canım çünkü çok fazla stres oldum beklerken birdaha aynı sürece girmeyi göze alamıyorum 3 hafta bekledim 9 doğurdum inan :KK43: sonuç hüsran..
Evet canım çok haklısın bende bu kurumu hiç beğenmedim keşke yurt dışına yollasaydım çok beklettiler süreç çok uzadı gerçekten

Park yatak ne aldiniz ben de istiyrm ama karar veremedim markalar hakkinda bilgim yok neye dikkat etmeli acaba özellik olarak
Ben önce kanz aldım ama kırık geldi, çok sağlam da gelmedi gözüme. Kapılardan da geçmedi. Şimdi elele aldım. Anne yanı olarak kullanmayı düşünüyorum o yüzden yanı inenlerden aldım. Bir de ailem farklı şehirde, rahat taşımak için çantalı olmasını istedim.

Ben önce kanz aldım ama kırık geldi, çok sağlam da gelmedi gözüme. Kapılardan da geçmedi. Şimdi elele aldım. Anne yanı olarak kullanmayı düşünüyorum o yüzden yanı inenlerden aldım. Bir de ailem farklı şehirde, rahat taşımak için çantalı olmasını istedim.
Aynen benim de yanimda kolay sıgan olmalı ve ben de sehir disindayim ailemden uzakta. Elele markasina bakiyim tesekkur ederim

Geldiyse fotoğrafını paylaşır mısın canım nasipse ben de oda yapmayacağım park yatak almayı düşünüyorum ama kenarı inen anne yani olan ve kolay taşınan bi model düşünüyorum

Benim Belçika'da yakın arkadaşım benden sonra yaptırdı 5 günde de sonuç aldı... Bunu bile bile 3 hafta beklemek.. sağlık olsun dedim hep ama birde bugün bana böyle demeleri bitirdi beni yani ayrıca madem sonuç çıkmadı sabahtan söyleyin neden saat 6ya kadar bekliyorsunuz değilmi
Evet canım çok haklısın bende bu kurumu hiç beğenmedim keşke yurt dışına yollasaydım çok beklettiler süreç çok uzadı gerçekten

Geldiyse fotoğrafını paylaşır mısın canım nasipse ben de oda yapmayacağım park yatak almayı düşünüyorum ama kenarı inen anne yani olan ve kolay taşınan bi model düşünüyorum
Kendi sitesinden alınca yatak da verdiler ama yatak çok iyi değil. Dönence vs de var. _Rumy_ _Rumy_

Eklentiler

• IMG-20220202-WA0006.jpg
    IMG-20220202-WA0006.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG-20220203-WA0001.jpg
    IMG-20220203-WA0001.jpg
    114,3 KB · Görüntüleme: 74
Güle güle kullan ☺️
Hamile ajandası günlük falan tutmak bir bana mı zor geliyor acaba? 🙄
Dolduramam unuturum diye almıyorum 😁

Bende de hamilelik anı defteri var.
5. Haftada baslayacakken kanamam olmuştu çok korktum. Dolduramadim. 12. Haftada da aynısı olunca korktum. Şimdi başlayacağım her şeyin tarihi aklımda. Ama her seferinde şu kontrole de gideyim öyle dolduralım diyorum 😔 Ama inşallah Pazartesi kontrolden sonra başlayacağım.

X