2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Şırıngayla yapıyorsun değil mi canım ben de flakonla yapınca akmıyor şırıngayla denedim baya aktı ama ben Flakonun hepsini yaptım galiba abartmışım 2 ml yeterli demek ki
Evet canım şırıngayla pıt pıt süper oluyor. En hızlı şeklinde bile çok rahatsız olmuyor çocuk biraz mıkırdanıyor ama oda normal hızlı bitiyor o hazır suları ben ittiremiyorum çocuk burnunda o plastik şeyle strse giriyo

Nasıl yapıyorsunuz sırt üstü yatarken mi?
Alt açma masasına yatırıyorum ben sırt üstü yatıyor ama bir elimle kafasını sabitlrmrk için alttan tutuyorum, diğer elimle pıt Bi deliğe pıt diğerine, sonra kaldırıp dışarıya alanları siliyorum, çok bir şey akmıyor zaten yarı yarıya içeri gidiyor.

Ben aspire etmiyorum, kızımda hiç becerememiştik bunda da sadece bu aşamayla bırakıyoruz. Tüm kreş mikrop ve hastalıklarını Bi sadece bununla atlattık. Doktorumuz çok tıkalı olduğunu düşünüyorsan günde 6-8 kez bile yapabilirsin dedi

Netteki gıbı mı yapıyorsun? hanı cocugu kucahına alıp sırıngayla tuzlu su sıkıyorlar
Ve sonra cocugun imanına kadar ne varsa cıkıyor burnundan :KK53: ?
Ya bazen çocuk burnundan nefes verirse öyle yolladığın su direk çıkıyor ama bazende genzinden mideye iniyor. Genizden mideye akması genzini ve üst solunum yollarını inanılmaz rahatlatıyor.
Kızım sürekli eve mikrop getirdi, ve Aslanın bağışıklık gerçekten düşüktü ama sadece bununla çok şükür toparlandı hep. Ama günde 6 kez yaptım hep

Valla iyi cesaret ,ben bir deligine sıkarım diger deliginden o su gelmezse ambulansi ararim heralde nere gitti o su diye🙈👀
Yok ben öyle yapmıyorum mesela sağa sıktım hemen sağ tarafa çeviriyorum sonra hızlıca aynısını sol tarafa yapıyorum yüz üstü çevirince her şey çıkıyor zaten 😄 öyle bir burundan sıkıp diğerinden çıkmasını falan bende yapamam bunu hemşire arkadaşım öğretti öyle yapıyorum 🤣

Bebek viksini mendile sürdüm biraz ve baş ucumuza koydum. Bakalım bu gece burun tıkanıklığı olcak mı
Bir ürün var, sanırım yağ gibi bişi yine aynı markanın. Çocuğun çarşafına yastığına falan damlatıyosun oda iyi geliyormuş, alınabilir.
Ama benim denediğim en şahane yöntem soğan. Soğanı ikiye kesip başucunuza komodine falan koyun inanılmaz İyi geliyor

Kızlar
Civilı hic sevmem ama sahane renklı kadıfe uzun kollu cıtxıtlı badiler aldım😆40-50 arası . Lcw de heralde aynısı 150 falandır
Cılkı cıktıgı ıcın. Kadıfeye bayılırım😀
Bende çok severim kadifeyi internetten mi aldın linkini atsana 😄 çivili bende sevmiyorum ama eskisi kadar dandik değil geçen bir magzasina girdim baya güzel şeyler vardı. Ama fazla vaktim yoktu

Lcw dan aldım canım baktım ama etiketlerinde yazmıyor iç etiketine baktım orda da yoktu. Yoksa benim ki uyku tulumu değil mi😂😂😂
İç etikette değil canım hani bir sürü kağıt takmışlar üstüne orda yaziyirdu. Hatta burda sorulmuştu LCW nin 2.5 olduğunu nerden biliryorsunuz diye ondan merak ettim özellikle gidip baktım.

Lcw dan aldım canım baktım ama etiketlerinde yazmıyor iç etiketine baktım orda da yoktu. Yoksa benim ki uyku tulumu değil mi😂😂😂
Bak böyle kağıt vardı

Screenshot_2022-09-23-00-59-19-490_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

İç etikette değil canım hani bir sürü kağıt takmışlar üstüne orda yaziyirdu. Hatta burda sorulmuştu LCW nin 2.5 olduğunu nerden biliryorsunuz diye ondan merak ettim özellikle gidip baktım.
Şu iki etiket var üzerinde canım netten sipariş vermiştim bunların üzerinde yazmıyor. Ya da başka şekilde mi yazıyor da 2.5 tog olduğu anlaşılıyor onu bilmiyorum

Eklentiler

• B60603A9-D82C-4E0F-89F5-B593ACD2918B.jpeg
    B60603A9-D82C-4E0F-89F5-B593ACD2918B.jpeg
    202,7 KB · Görüntüleme: 34
Maşallah bunu gordum de pahalı degil mi ya. Ama bi sekilde alcam mecbur bu kanguru mu ne zikkımsa. Cok uzun kullanamayacagima eminim ama. Bu bebişler dakika başı huy degistiridgi icin. Zamanla sever sevmez durur durmaz 🤷‍♀️
Dolap uygulamasında 2.elkam
Şeytan diyo al 4 tane uyku tulumu gece gündüz giydir 🤣🤣
Mayıs ayı gibi ebebeğin uyku tulumları 50 liraya dusmustu 9ay,2 ve 4 yaş stokladım gece gunduz giydirmeyi dusunuyorum. Evim soğuk oluyor genelde

Akşam misafirlerim vardı, arkadaşımın 1,5 yaşında ve 5 aylık çocuğu var gerçekten çok zor ikisine bakmak, biri ağlıyor biri ordan oraya koşturuyor, ben bir taneyle yoruluyorum, Akşama kadar kucakta belim kopuyor🤦🏻‍♀️ Allah kolaylık versin küçük çocukları olanlara 🤲🏻 Çok iyi korunmak lazım kazalara karşı 🙈😂😂

Evet canım şırıngayla pıt pıt süper oluyor. En hızlı şeklinde bile çok rahatsız olmuyor çocuk biraz mıkırdanıyor ama oda normal hızlı bitiyor o hazır suları ben ittiremiyorum çocuk burnunda o plastik şeyle strse giriyo
Evet ben de flakondan yapamadım daha doğrusu çocuk durmuyor şırıngayla durmasa da itebiliyorum

X