2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Demir hayat 2 can sağlık sigortası var canım. Hamilelikten sonra sigorta yapıyorlar. Fiyatları da yaver iyi. Ben bu sigortayı yaptırdım. Şimdilik memnunum.
Her özel hastane için geçerli mi acaba bu kafam baya yatti ben de hastaneleri arayıp doğum paketi fiyati alacaktım dur bakalım arastiracagim çok sagol canim mantıklı geliyor kulağa
Merci tatlım güzel yazdım dimi 😅😅😅çokkkk mutluyum oğlum geliyor 🧿🧿🧿🥰🥰🥰🥰🥰
İnanmıyorum cinsiyeti belli mi kız sen kac haftaliksin ay inanmıyorum masallah 😍😍😍😍😍🎊🎉🎉🎉

Evet az önce korka korka doktora gittim kahverengi lekelenme vardı sabahtan beri mutlu haberi alıp döndük şükür herşey yolunda, 🙏🥰
çok şükür bak ne güzel bir haberle dönmek nasip olmuş :) kaç haftalıkdın canım maşallah erken gösterdi herhalde bekletmedi :)

Aaaa çok şaşırdım canım özelden mümkünse bana fiyat yazar mısın bi de hangi şehirde olduğunu?
Bana da suan mantıklı geldi şimdi bak bi araştırayım ben bunu
Burdan da yazarım. Bir şey olmaz herhalde.
Sadece doğum için istersen: 5700 ( Normal doğum+ epidural normal doğum+ spinal sezeryan karşılıyor)
Doğum + muayene istersen: 7100 ( doğum yine aynı+ 8 muayene ve bu muayenelerde yapılan tahliller+ 2li test+ online olarak diyetisyen ve psikolog muayenesi+ çocuk dogunca topuk kanı+ işitme testi) ama detaylı ultrasonu karşılamıyor. Bir de 4lu testi karşılamıyor.
Doğum+ muayene+ komplikasyon paketi: 8170 Doğum ve muayene aynı+ ama hamilelik sırasında düşük tehlikesi, diyabet, preklamsi vs gibi komplikasyonlar durumunda hastane yarısı filan olursa karşılıyor.

Eğer eşin maaşta %20lik dilime giriyorsa işyerine poliçeyi verince devlet katkısı oluyormuş. 1400 TL devlet maaşa yatırıyormus. Ben hopi kullandım yatırırken. 400 TL hooiden kazandım. Morhipo da harcadım. ☺️
Ben komplikasyon olan paketi yaptırdım.

Her özel hastane için geçerli mi acaba bu kafam baya yatti ben de hastaneleri arayıp doğum paketi fiyati alacaktım dur bakalım arastiracagim çok sagol canim mantıklı geliyor kulağa

İnanmıyorum cinsiyeti belli mi kız sen kac haftaliksin ay inanmıyorum masallah 😍😍😍😍😍🎊🎉🎉🎉
Her hastane için farklı bir paket var. İnternetten araştırabilirsin. İstersen bana yardımcı olan arkadaşın numarasını da verebilirim. Bayağı detaylı bir şekilde bilgi vermişti.

Benim bir hafta önden gidiyor gebeliğim şu an 12+6 gözüküyor söyledi bugün 100 de 99 dedi gördüm çıkıntısını bariz belliydi yerim onu yer yer teyzesi 🥰gönlümden geçen oldu Allah hepimizin gönlündekini nasip etsin 🙏🥰

Burdan da yazarım. Bir şey olmaz herhalde.
Sadece doğum için istersen: 5700 ( Normal doğum+ epidural normal doğum+ spinal sezeryan karşılıyor)
Doğum + muayene istersen: 7100 ( doğum yine aynı+ 8 muayene ve bu muayenelerde yapılan tahliller+ 2li test+ online olarak diyetisyen ve psikolog muayenesi+ çocuk dogunca topuk kanı+ işitme testi) ama detaylı ultrasonu karşılamıyor. Bir de 4lu testi karşılamıyor.
Doğum+ muayene+ komplikasyon paketi: 8170 Doğum ve muayene aynı+ ama hamilelik sırasında düşük tehlikesi, diyabet, preklamsi vs gibi komplikasyonlar durumunda hastane yarısı filan olursa karşılıyor.

Eğer eşin maaşta %20lik dilime giriyorsa işyerine poliçeyi verince devlet katkısı oluyormuş. 1400 TL devlet maaşa yatırıyormus. Ben hopi kullandım yatırırken. 400 TL hooiden kazandım. Morhipo da harcadım. ☺️
Ben komplikasyon olan paketi yaptırdım.
Favorilerime ekledim canim suan başım çatlıyor kendime gelince detaylı bakacağım insallah sigorta nin tam adı nedir benzeri olmasın tam doğru yeri bilip numarasını sitelerinden bulup arayayım inşallah çok sagol canim ya valla

Benim bir hafta önden gidiyor gebeliğim şu an 12+6 gözüküyor söyledi bugün 100 de 99 dedi gördüm çıkıntısını bariz belliydi yerim onu yer yer teyzesi 🥰gönlümden geçen oldu Allah hepimizin gönlündekini nasip etsin 🙏🥰
İnşallah sağ Salim kucağınıza alacağınız günleri de görsünüz. 🙏🥰

Özel hastaneyi karşılıyor tabi ki☺️ zaten devlet için yaptırılmıyor. Ama arayıp soracaksın hastaneye göre fiyat değişebiliyor. Silver ve Gold hastane listesi var. Benim hastanem silver grupta çıktı. SGK nin karşıladığı herşeyi karşılıyor. Epidural sezeryani SGK karşılamıyor mesala. Sigorta da karşılamıyor.

Canım gözün aydın çok sevindim oğlan istiosun sanırım sağlıkla kucağına alirsin inşallah 🥰🥰 tam şuanda ne kadar lik oldun
12+6tam bugün ama benim 1 hafta önden gidiyor gebeliğim canım çok tşk ederim oğlan istiyordum böle Bi mutluluk olamaz anlatamam hislerimi çok şükür 🙏😅

ayy bu sene herkes erkek haberi veriyor istisnasız su an :) ilk kız haberini kim verecek merak ediyorum :) allah hepimizin kalbindekini sağlıkla nasip etsin canım inşallah gözün aydın tekrar :nazar::nazar:

Her hastane için farklı bir paket var. İnternetten araştırabilirsin. İstersen bana yardımcı olan arkadaşın numarasını da verebilirim. Bayağı detaylı bir şekilde bilgi vermişti.
Özelden yazarsan sevinirim canım bu sigorta demi hastane doğum paketi değil doğru anladım inşallah arastiracagim canım bi arkadas daha yazdı sagolsun bakarım doğum paketi mi yoksa sigorta mi daha artıları var değerlendiririm

ayy bu sene herkes erkek haberi veriyor istisnasız su an :) ilk kız haberini kim verecek merak ediyorum :) allah hepimizin kalbindekini sağlıkla nasip etsin canım inşallah gözün aydın tekrar :nazar::nazar:
Saol kuzum Allah razı olsun erkek senesi sanırım gerçi belli olmaz bu işler nasip kısmet işleri 🥰benim Gönlümdeki oldu 🙏

Özelden yazarsan sevinirim canım bu sigorta demi hastane doğum paketi değil doğru anladım inşallah arastiracagim canım bi arkadas daha yazdı sagolsun bakarım doğum paketi mi yoksa sigorta mi daha artıları var değerlendiririm
Sigorta canım doğum paketi değil.

X