2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    269
Sorma ben çatladım ama cinsiyet netlesene kadar denemeyecem 😂😂😂 biraz benm kaynanam kayin babam skntili aslında biraz deyil bayaa şimdi benm 4 kaybim oldu zaman beraber oturuyodum e haliyle biliyorlardi çocuk daha 5 haftalik hemen isim derdine düşüyorlardı yelek ceket kazak isim de öyle aramazlar kendi isimleri misal kayin babamin ismini kaynım koydu oğluna biz nişanıydık o zaman tabi şimdi ben hamileym demi büyük kaynımın adını koyacakmism erkek olursa çok sinir olurdum ya
Heeee 4 kaybın olduysa yeminle doğana kadar söylemem ben nazardan fln, demekki gözleri değmiş sana🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İyiki ayırmışsın evi, ev ev üstüne olmaz, büyük kaynının ismi ne alka yaa😂😂 allahım delireceğim onlara neeee . Büyük kaynın, kocanın adını koymuşmu çocuğuna, deli deli hareketler😤😤😤sakın koycam deme

Çok üzüldüm 😔 senin testin de pozitif mi
Benm bi arkadaşım geçen yıl olmuştu hamileydi belki bizim gibiydi öyle çok büyükte deyildi bebeği küçük de deyildi ama çok şükür bisey olmadı kendisine yada bebeğe biraz halsiz ve boğaz ağrısı vardı bol bol c vitamini almaya bak sen inşallah allahın izniyle bisey olmaz🤲🏻😊🌼
İnşaallah canım Allah razı olsun

Ben o an bırakıp gitmediğim için afedersiniz köpek gibi pişmanım uykularım kaçtı aylarca babama küfür etmesini hazm edemedim.
Ama o an sessiz kaldığım içinde aylarca kahroldum.
Eğer evliliğim biterse eşim tekrar o gunleri bana yaşattığı için ben bitirmiş olacağım.
Onlar kopek gibi üstüme salınırken eşimin o sessizliği beni çaresiz kıldı arkam yoktu.
Babam yoktu annem 80 yaşında hasta idi ona gidip üzülmesini yerine oturdum sabahlara kadar ağladım.
Ama emin ol şimdi herşeyi göze aldım bir daha bana öyle şeyler yaşatmamaları için.
60 70 yaşına gelmiş nelerle uğraşan insanlar var.
Kaynanama hayranım doğrusu eşini böyle oynatıyor kendi izliyor.
Senin cesaretin öz güvenin yuksek bana göre canım.
Ama artık bende kendimi ezdirmeyeceğim.
Boşanmayı dahi göze aldım yaa adam gibi bana sahip çıkacak yada kalan ömrünü bensiz geçirsin.
Allah sana sabır versin cidden sakın konuşmaaaaa 😤😤😤😤😤😤 bu unutulcsk şeyler değil ,

Büyük kaynın ismi güzel mi bari 😅
Hayiiirr çok eski isimlerden şimdi burda söyleyemiyorum 😂😂 güzel olsada çok saçma birbirlerinin isimleri olsn istiyorlar biz yasiyorz biz koymak isteriz demi yok onlar yapcak bisey aliriz surat yapar laf söylerler yok yani olmaz yoksa işleri rast gitmiyo ben oğlumun adını kendim koydum ama birde bna sor ne cektm😂😂😂😂 onu bn koydum için bunu onlar koycakmis kaynanama dedim ki artk en son kürtaj oldum çocuktu daha canlı bile deyildi bna isim konusunu açtı olcak abin istiyo mecbursn dedi bende dedim ki o zaman anne yasin genç doğur ona köyün dedim ama çok sinirlendim yoksa asla söylemezdim bnm zaten durumumu biliyorlar yasacakmi belli bile olmayan bebeğe isim derdine düşüyorlar 🙄

Hayiiirr çok eski isimlerden şimdi burda söyleyemiyorum 😂😂 güzel olsada çok saçma birbirlerinin isimleri olsn istiyorlar biz yasiyorz biz koymak isteriz demi yok onlar yapcak bisey aliriz surat yapar laf söylerler yok yani olmaz yoksa işleri rast gitmiyo ben oğlumun adını kendim koydum ama birde bna sor ne cektm😂😂😂😂 onu bn koydum için bunu onlar koycakmis kaynanama dedim ki artk en son kürtaj oldum çocuktu daha canlı bile deyildi bna isim konusunu açtı olcak abin istiyo mecbursn dedi bende dedim ki o zaman anne yasin genç doğur ona köyün dedim ama çok sinirlendim yoksa asla söylemezdim bnm zaten durumumu biliyorlar yasacakmi belli bile olmayan bebeğe isim derdine düşüyorlar 🙄
İsim konusunda karışıp baskı yapılmasından asla hoşlanmıyorum

Heeee 4 kaybın olduysa yeminle doğana kadar söylemem ben nazardan fln, demekki gözleri değmiş sana🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İyiki ayırmışsın evi, ev ev üstüne olmaz, büyük kaynının ismi ne alka yaa😂😂 allahım delireceğim onlara neeee . Büyük kaynın, kocanın adını koymuşmu çocuğuna, deli deli hareketler😤😤😤sakın koycam deme
Hayır asla koymam kusura bakmasın kimse benm ne cektigimi bi ben bi alah biliyo o yüzden benim bebeğim ben koycam eşim allahtan savunuyor beni bide o da öyle aileci olsaydı tamam ıyce yandiydik yani dışarısın ekmek almaya o bile laf olur du ya gerçekten allah beraber oturanlara yardim etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Hayır asla koymam kusura bakmasın kimse benm ne cektigimi bi ben bi alah biliyo o yüzden benim bebeğim ben koycam eşim allahtan savunuyor beni bide o da öyle aileci olsaydı tamam ıyce yandiydik yani dışarısın ekmek almaya o bile laf olur du ya gerçekten allah beraber oturanlara yardim etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Abboowwww😤😤😤 eşin bukadar aileci değilse neden böyle bi baskı yapıyolar
Mesela benim kayınpederimle kayınvalidem eşimin kızıcağını tepkisini bilirler asla ses edemezler . Normalde benimde kayınpederim o isim güzel değil ya fln yorum yapmış, ama asla benim yanımda söylemiyo😂 ateşimiz geliyo diyo😂😂 afferin böyle olucaksınız dedim(içimden😜) 😂😂
Eşim bile başka isim düşünelim diyo bazen😤😂
Ben doğurucam sizene ya diyorum 😂😂 herkes sus pus😂😂 zaten soyadı veriyo isminide ben vercem😂

Onun yerine bebek iyi mi sen iyimisn bi sknti var mı en güzel konuşma 9 ay kos koca kimsenin garantisi yok ben sadece bunu anlatmaya calistm ama kimse anlamadı
Ayyyy buna 💯💯💯 kesinlikle ilk önce sağlıklımı düeil i ilk o sorulur gerisi önemli değil ve senin bebeğin kimseyi alakadar etmiyo

Abboowwww😤😤😤 eşin bukadar aileci değilse neden böyle bi baskı yapıyolar
Mesela benim kayınpederimle kayınvalidem eşimin kızıcağını tepkisini bilirler asla ses edemezler . Normalde benimde kayınpederim o isim güzel değil ya fln yorum yapmış, ama asla benim yanımda söylemiyo😂 ateşimiz geliyo diyo😂😂 afferin böyle olucaksınız dedim 😂😂
Eşim bile başka isim düşünelim diyo bazen😤😂
Ben doğurucam sizene ya diyorum 😂😂 herkes sus pus😂😂 zaten soyadı veriyo isminide ben vercem😂
Ya çok geri kafalilar demek istemiyorm ama gerçek öyleler onlara göre bi bayan tek başına çarşıya pazara markete gidemez bi gelin gezmez evde oturur yemek yapar temizlik yapar kayin baba gelince herkez ayağa kalkar tamam hoş geldin baba diye hepsi eline gider 😂😂😂 bu adam o evde yaşıyor zaten her gün goruyosn zaten ne gerek var sanki cumhur başkanı geldi 😂😂😂😂

Ya çok geri kafalilar demek istemiyorm ama gerçek öyleler onlara göre bi bayan tek başına çarşıya pazara markete gidemez bi gelin gezmez evde oturur yemek yapar temizlik yapar kayin baba gelince herkez ayağa kalkar tamam hoş geldin baba diye hepsi eline gider 😂😂😂 bu adam o evde yaşıyor zaten her gün goruyosn zaten ne gerek var sanki cumhur başkanı geldi 😂😂😂😂
Hadi yaaaa ayyy ben göçmenim o bizdede var , hergün gördüğümüz kişinin elini öperz oyuzden bu konu bana hiç yabancı değil. Eşimdede böyle durum yok, hiç öpmüyoruz ben en başta çok değişik karşılamıştım , öpmüyorum diye ayıp yapıyorum sanmıştım , şimdi alıştım😂😂
Ama çarşı pazara gidemez nedmeek yaaaa işimiz gücümüz bizim ev işimi ayyyy daral geldi okuyuncaaa afankanalr basıyo😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Eşim çok farklı onlardan gerçekten bazen diyorm sen bunlarla yaşamamışın bence diyorm eşim bana çiçek gönderdi misal yıl başı diye durum yaptm kaynanam hemen eşim o aramıs3 oğlum bende senin annenim bnada göndereydin nolurdu demiş 😂😂😂 senin kocan var saniyodm anne o göndersin sana da demiş 😂😂😂😂🙈 sonra işte ne gerek var para veriyon solacak atacak falan filan 😂😂😂😂

Hadi yaaaa ayyy ben göçmenim o bizdede var , hergün gördüğümüz kişinin elini öperz oyuzden bu konu bana hiç yabancı değil. Eşimdede böyle durum yok, hiç öpmüyoruz ben en başta çok değişik karşılamıştım , öpmüyorum diye ayıp yapıyorum sanmıştım , şimdi alıştım😂😂
Ama çarşı pazara gidemez nedmeek yaaaa işimiz gücümüz bizim ev işimi ayyyy daral geldi okuyuncaaa afankanalr basıyo😂😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Ya iyide aynı evde yasiyosn sonuçta tamam evin ayrı olur gelir ayda bi neyse hoş geldin falan yaparsın da sabah kalkiyorz sofraya kayin baba gelir hepsi elini öper öyle baslar o kadar saçma gelirdi ki bana 😂😂😂😂

Ya iyide aynı evde yasiyosn sonuçta tamam evin ayrı olur gelir ayda bi neyse hoş geldin falan yaparsın da sabah kalkiyorz sofraya kayin baba gelir hepsi elini öper öyle baslar o kadar saçma gelirdi ki bana 😂😂😂😂
Ayyyyyy öyle öyleeeee evet maleseffff😂😂😂😂 dışardan gelen insanaaaa o kesşnlikle saçma gelir doğru diyosun😂😂😂🙈🙈

Eşim çok farklı onlardan gerçekten bazen diyorm sen bunlarla yaşamamışın bence diyorm eşim bana çiçek gönderdi misal yıl başı diye durum yaptm kaynanam hemen eşim o aramıs3 oğlum bende senin annenim bnada göndereydin nolurdu demiş 😂😂😂 senin kocan var saniyodm anne o göndersin sana da demiş 😂😂😂😂🙈 sonra işte ne gerek var para veriyon solacak atacak falan filan 😂😂😂😂
Yaaaa onanee yaani karısına alıyo bide buyuzden aranırmı, şakayla bile aranmaz, allahım yarabbim sen anlattıkda sinirlenşyorum😂😂😂

Ayyyyyy öyle öyleeeee evet maleseffff😂😂😂😂 dışardan gelen insanaaaa o kesşnlikle saçma gelir doğru diyosun😂😂😂🙈🙈
😂😂😂😂 kesinlikle alistm artk ama ya onu çok aranıyorum önce yeni gelinsn tabi herşeye susuyosn ama artk yok yani pat pat cvblarini3 veriyorm yoksa tepeme çıkıyorlar 😂😂😂

X