2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

kızlar düşük thlikemden beri devletre perinatlg takip ediyordu beni bugun gittim cinsiyeti 20 haftadan önce söylemem dedi fakat yanındaki stajyer doktotra cinisyet için genital vertikül aşşğıda dedi daha önce duydunuzmı ? yada yakın zamanda doktora gidicek varmı benm için sorabilirmi acaba 🌺
Büyuk ihtimal ile kızın olacak.💗

valla az kalmış dakikalar sonra kavuşacaksın:) çıkınca bilgi verirsin umarım:)
Anca bakabildim buraya ayy hersey cok güzel dedi doktorum maşallah 🧿 🥰 ense kalinligi da gayet iyi dedi ama kac olduğunu söylemedi ince baya dedi fetal dna icin yarın kan vericem eve gelicekler cinsiyet icin büyük ihtimalle kız dedi ama benim bebis aşırı hareketliydi bir turlu göstermedi hic biyerlerini yüzünü de kollariyla hep kapattı 😬 en son 4boyutlu baktı plasentanin arkasına saklandı hic goremedik yarısını cekti sadece ama cok şükür gayet sağlıklı mutlu bir bebek dedi Allahıma bin sukurler olsun icim rahatladı 🤲🏼🤲🏼🧿 fitil 6 taneydi 4 e indirdi 1 haftasonrw da 2 tane kullanicam 3 hafta sonrada kontrolum var zaman nasil gecer bilmiyorum bu arada iliskiyi soran arkadaşlarım 16. Haftadan sonra dedi benim doktorum tabi o da kanama alabı ve riskli bir durum yoksa

hanımlar çatlaklar için krem ya da yağ kullanmaya başladınız mı? ben bu ara alayım diyorum ama ne alayım bilemedim. sizin aklınızda bir ürün var mı?
Bio oil aldım ben baya tavsiye ediyolardı bide ilk zamandan beri bebek yağı sürüyorum benim cildim genel olarak kuru zaten ondan erkenden başladım 🥰

nasil gecti insallah hersey cok guzeldir 🥰
Evet çok şükür iyi geçti 🥰 bebişin hareketlerini gördük bugün maşallah 🧿 bazı tahliller yapıldı ilaçlara devam 2 hafta fitile ara verdik iki hafta sonra vajinal kültür vericem kontrol için ve iki hafta sonraya randevu muzu aldk. Darısı inşallah diğer hamilelerimize olsun hepimiz güzel haberler alalım 
Ve merak edenler için doktor normal yaşantına döneblirsin ilişki bile serbest dedi

KIZLAAR CİNSİYET PARTİSİ YAPACAKMISINIZZ?

YA BEN DAYANAMAM Kİİ ŞİMDİDEN SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM SAGLIKLI HABERLERINI VE CINSIYETINII .:dua:
KUZENIM BANA SOYLESIN DOKTOR DIYOR BEN HAZIRLIK YAPAYIM DIYOR AMA DAYANAMAMM Kİİ HATTA SONUC CIKINCA SABAHA KADARDA UYUYAMAM.

BİRDE ŞUNU FARKETTINIZ MI ?
SIZINKILER COK CABUK GOSTERDILER KENDILERINI AMA NORMAL HAMILE KALANLAR 14 - 16. HAFTADAN ONCE OGRENEMIYORLAR. BIZ TEST SONUCUNDA OGRENECEGIZ AMA ERKEN OLUNCA UILTRASONDA HATA VE YANILMA PAYI COK FAZLA OLUYORMUS OZELLIKLE KIZ BEBEKLERDE ÖYE DUYDUM CEVREMDEKI HAMILE ARKADASLARIMDAN
Hamile kalmadan önce sunuda yapicam bunuda yapicam hepsini yapicam diyodum suan oyle hersey hemen belli olsun istiyorum ki 😂 cinsiyet partisi yapmamaya karar verdim son aylarima dogru baby shower yaparim dedim 🥰

Anca bakabildim buraya ayy hersey cok güzel dedi doktorum maşallah 🧿 🥰 ense kalinligi da gayet iyi dedi ama kac olduğunu söylemedi ince baya dedi fetal dna icin yarın kan vericem eve gelicekler cinsiyet icin büyük ihtimalle kız dedi ama benim bebis aşırı hareketliydi bir turlu göstermedi hic biyerlerini yüzünü de kollariyla hep kapattı 😬 en son 4boyutlu baktı plasentanin arkasına saklandı hic goremedik yarısını cekti sadece ama cok şükür gayet sağlıklı mutlu bir bebek dedi Allahıma bin sukurler olsun icim rahatladı 🤲🏼🤲🏼🧿 fitil 6 taneydi 4 e indirdi 1 haftasonrw da 2 tane kullanicam 3 hafta sonrada kontrolum var zaman nasil gecer bilmiyorum bu arada iliskiyi soran arkadaşlarım 16. Haftadan sonra dedi benim doktorum tabi o da kanama alabı ve riskli bir durum yoksa
Aa yeni okudum maşallah 🧿 Allah hep öyle güzel,haberler almayı nasıp etsin bebişe de sevindim çok şükür maşallah. Benimki yle,arada sanrm 2 hafta Mı var biz 10 haftsyz. Maşallah cinsiyetin dd belli gibi minnoş kızımız gelıyor😀😍 sağlıkla gelsin
En de kalınlık iyiyse fetal ı neden veriyorsun ? Bilmediğim için soruyorum

ben daha 2 gün önce gittim bana 26 kasımda gel sonucu da whatsapptan at ben bakayım dedi. 26 kasım 1 aydan bile çok nasıl dayanacağım ya kötü bir şey olursa diye stresteyim.
Kötü şeyler düşünmüyoruz bana doktorum bugü kızdı neden kendine eziyet ediyorsun diye hersey sağlıklı ilerliyor banada mı guvenmiyorsun diyor test sonucunda çıkınca tamamdir keyfini cikart hamileliliginin dedi ben artik kötü seyler okumamaya karar verdim gercekten cok etkileniyorum 🥰

Aa yeni okudum maşallah 🧿 Allah hep öyle güzel,haberler almayı nasıp etsin bebişe de sevindim çok şükür maşallah. Benimki yle,arada sanrm 2 hafta Mı var biz 10 haftsyz. Maşallah cinsiyetin dd belli gibi minnoş kızımız gelıyor😀😍 sağlıkla gelsin
En de kalınlık iyiyse fetal ı neden veriyorsun ? Bilmediğim için soruyorum
Ben biraz garantici ve panik biriyim doktorumda aklimizda soru işareti kalmasın 9 ay boyunca da kendini strese sokma dedi beni bildigi icin en ufak biseyde paniklerdeyim cunku ondan fetali yaptir rahatlayalim dedi eşimde panik benden dolayı 😂 hic benide kendinide strese sokup zehir etme dedi ondan yaptiriyorum bide daha önce kimyasalim ve dusugum var doktorum birazda ondan rahatlayalim dedi

Ben biraz garantici ve panik biriyim doktorumda aklimizda soru işareti kalmasın 9 ay boyunca da kendini strese sokma dedi beni bildigi icin en ufak biseyde paniklerdeyim cunku ondan fetali yaptir rahatlayalim dedi eşimde panik benden dolayı 😂 hic benide kendinide strese sokup zehir etme dedi ondan yaptiriyorum bide daha önce kimyasalim ve dusugum var doktorum birazda ondan rahatlayalim dedi
Anladım kendini iyi his edeceksen eğer tabiki yptırman iyi ama ikili de zaten saglklıysa belli olmuyor mu

Anladım kendini iyi his edeceksen eğer tabiki yptırman iyi ama ikili de zaten saglklıysa belli olmuyor mu
Bi kac doktora gittim tabi ne kadar dogru orası tartisilir ama yaş 35 sonrası risk yüksek cikar dediler birazda korkuttular sanirim ama burda biri ikili test yaptirdi sanirim 36 yasindaydi testi gayet güzel cikti ama iste ben şimdi en ufak biseyde tedirgin olcagim icin kendi kendimi yemiyim diye yaptirmak istedim 😬

Bi kac doktora gittim tabi ne kadar dogru orası tartisilir ama yaş 35 sonrası risk yüksek cikar dediler birazda korkuttular sanirim ama burda biri ikili test yaptirdi sanirim 36 yasindaydi testi gayet güzel cikti ama iste ben şimdi en ufak biseyde tedirgin olcagim icin kendi kendimi yemiyim diye yaptirmak istedim 😬
Aa anladm yaştan dolayı yüksek çıksaydı endişelenmemek için yptrdn. Ben 31 yaşndym risk cıkar mı çok sordum kusura bakma kafama takıldı günlerdir fetal DNA ile ilgili yorumlar görüyorum

Aa anladm yaştan dolayı yüksek çıksaydı endişelenmemek için yptrdn. Ben 31 yaşndym risk cıkar mı çok sordum kusura bakma kafama takıldı günlerdir fetal DNA ile ilgili yorumlar görüyorum
Yok olur mu hepimiz burda birbirimizden fikir alisverisi yapiyoruz 🥰 iste diyorum ya bi arkadasin burda yazmisti ismini hatırlamıyorum ikili testi gayet güzeldi yasıda 35 ya da 36ydi herkesin riski yüksek cikicak diye birsey yok net bi sonuc vermeyecegi icin ben o endiseyi yasamak istemedim bide ikili test riskli cikarsa doktor tekrar amniyosentez ya da genetik test istiyormus bu biraz sanirim kisiye gore degisiyor aklimda soru işareti kalmasin hersey net olsun istiyorsan en mantiklisi fetal dna derim risksiz %99.8 sonuc veriyor

Yok olur mu hepimiz burda birbirimizden fikir alisverisi yapiyoruz 🥰 iste diyorum ya bi arkadasin burda yazmisti ismini hatırlamıyorum ikili testi gayet güzeldi yasıda 35 ya da 36ydi herkesin riski yüksek cikicak diye birsey yok net bi sonuc vermeyecegi icin ben o endiseyi yasamak istemedim bide ikili test riskli cikarsa doktor tekrar amniyosentez ya da genetik test istiyormus bu biraz sanirim kisiye gore degisiyor aklimda soru işareti kalmasin hersey net olsun istiyorsan en mantiklisi fetal dna derim risksiz %99.8 sonuc veriyor
Anladım canm inanıyorum ki temiz çıkıcak sonuçlar saglıklı olsun bebiş.sende biraz rahatla sen böyle endişelisin bebek,de doğunca endişeli olurmuş öyle dediler bana ( belkide bnı korkuttular bilmiyorm ama inandım) mutlu hamilelik mutlu bebek ❤

X