2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

Anladım canm inanıyorum ki temiz çıkıcak sonuçlar saglıklı olsun bebiş.sende biraz rahatla sen böyle endişelisin bebek,de doğunca endişeli olurmuş öyle dediler bana ( belkide bnı korkuttular bilmiyorm ama inandım) mutlu hamilelik mutlu bebek ❤
Test sonucları ciksin endiselerimin hepsi gecer 🥰 Rabbim saglik kucagimiza nasip etsin bebislerimizi

Anca bakabildim buraya ayy hersey cok güzel dedi doktorum maşallah 🧿 🥰 ense kalinligi da gayet iyi dedi ama kac olduğunu söylemedi ince baya dedi fetal dna icin yarın kan vericem eve gelicekler cinsiyet icin büyük ihtimalle kız dedi ama benim bebis aşırı hareketliydi bir turlu göstermedi hic biyerlerini yüzünü de kollariyla hep kapattı 😬 en son 4boyutlu baktı plasentanin arkasına saklandı hic goremedik yarısını cekti sadece ama cok şükür gayet sağlıklı mutlu bir bebek dedi Allahıma bin sukurler olsun icim rahatladı 🤲🏼🤲🏼🧿 fitil 6 taneydi 4 e indirdi 1 haftasonrw da 2 tane kullanicam 3 hafta sonrada kontrolum var zaman nasil gecer bilmiyorum bu arada iliskiyi soran arkadaşlarım 16. Haftadan sonra dedi benim doktorum tabi o da kanama alabı ve riskli bir durum yoksa
Ben sana demedim mi 🤗 çok yaramaz bunlar çoook. Bizimki kordonunu çekiyordu ya valla doktor bile dedi bi yerinde durmuyor ki bakalım 😬 çok şükür sağlıklılar. Valla zaman çok zor geçecek

Buyurun buda benimki

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 43
Çok güzel uyumadan hemen önce bir sürü güzel haber almak. Hepimiz adına çok mutlu oluyorum gördükçe, okudukça... Aferim hepimize 🥳 ve maşallah 🧿

Pimpirikli annelerden bir kez daha rica ediyorum aklınızı güzel şeylere yönlendirin. Su gibi geçecek bu güzel günleri dar etmeyin kendinize eşinize ve minik meyvelerinize 🍊

Umuyorum burada hep güzel haberler okuruz.

🥰

Kızlar ayın 28 test gunumdü 300 çıkmıştı iki gün sonra tekrar yaptirdemisti 700 çıkmıştı ve şu ana kadar hiç sıkıntı yoktu dün sdet sivilcem çokti bu sabah adet ilk baslangici gibi kahve ama kırmızıya dönüm akıntı geldi sizce gebelikte sorun olabilir mi ayın 5 de kese görmeye gidicektim başına böyle bir şey gelen var mı?

Kızlar ayın 28 test gunumdü 300 çıkmıştı iki gün sonra tekrar yaptirdemisti 700 çıkmıştı ve şu ana kadar hiç sıkıntı yoktu dün sdet sivilcem çokti bu sabah adet ilk baslangici gibi kahve ama kırmızıya dönüm akıntı geldi sizce gebelikte sorun olabilir mi ayın 5 de kese görmeye gidicektim başına böyle bir şey gelen var mı?
Canım doktorunü bilgilendir. Güzel yükselmiş değerin aslında. Yerleşmede olablr ama başka bişeyde cıkabkr en iyisi doktorla görüş belki ilaca başlar.

Anladım kendini iyi his edeceksen eğer tabiki yptırman iyi ama ikili de zaten saglklıysa belli olmuyor mu
Canım ikili tarama yalnızca istatiksel sonuç veren bir test. Yani senin yaşında, ense kalınlığında, ve senin kan sonuçlarına sahip kadınlar arasında bugüne kadar görülen riskin oranını veriyor. O yüzden ikilide riski çok düşük çıkması ya da çok yüksek çıkması senin bebeğinin sağlıksız ya da sağlıklı olmasını garantilemiyor. Onu kesin öğrenmenin de yolu fetal dna testi şuan

Oh güzel muayene hikayeleri cinsiyet tahminleri iyi geldi. İlk haftalardayken ileri hamilelik sayfalarına bakıyordum ve bu günler uzak geliyordu. Şimdi biz de alıyoruz cinsiyet tahminlerini🙏🙏 benim test sonucu gecikti, dün 11. Gündü doktor test merkeziyle konuşmuş, Cuma'ya kadar çıkacak denmiş. Böyle durumlarda Cuma'ya kadarın meali Cuma çıkacak demek oluyor genelde. Muayene için sonucu bekleyelim dedi doktor da. Cinsiyet partisi konuşulmuş, ben öğrendiğim anda partide bulunabilecek herkese haber vermiş olurum. Aile için akşama kadar bekleyebilirsem süprizli küçük birşey planlarım dedim ama ben doktoru arayana kadar 8 kere arayıp sordukları zaman saklayamayacağımızı anladım:)

Oh güzel muayene hikayeleri cinsiyet tahminleri iyi geldi. İlk haftalardayken ileri hamilelik sayfalarına bakıyordum ve bu günler uzak geliyordu. Şimdi biz de alıyoruz cinsiyet tahminlerini🙏🙏 benim test sonucu gecikti, dün 11. Gündü doktor test merkeziyle konuşmuş, Cuma'ya kadar çıkacak denmiş. Böyle durumlarda Cuma'ya kadarın meali Cuma çıkacak demek oluyor genelde. Muayene için sonucu bekleyelim dedi doktor da. Cinsiyet partisi konuşulmuş, ben öğrendiğim anda partide bulunabilecek herkese haber vermiş olurum. Aile için akşama kadar bekleyebilirsem süprizli küçük birşey planlarım dedim ama ben doktoru arayana kadar 8 kere arayıp sordukları zaman saklayamayacağımızı anladım:)
geç gelsin ama güzel gelsin. bu kadar bekledik biraz daha bekleriz ben de cuma alacağım sonucu kısmetse dualarını eksik etme canım

geç gelsin ama güzel gelsin. bu kadar bekledik biraz daha bekleriz ben de cuma alacağım sonucu kısmetse dualarını eksik etme canım
İnşallah çok güzel çok sevinçli gelir sonuçlarımız Narinal🙏🙏 aynı gün gelecek büyük ihtimalle, senin haberini de bekliyorum.

Kızlar benim de fetal dna sonucum geldi 4 5 gün falan oluyor…Her şey çok iyi yolunda sağlıkları yerinde çok şükür…eşime pastayla süpriz yaptım cinsiyetleri baby shower düşünüyordum ama vazgeçtim kendi aramızda yapmak istedim..Bize de 2 kız geliyor 🙏🏻🧿Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla hayırlısıyla 🙏🏻

Kızlar benim de fetal dna sonucum geldi 4 5 gün falan oluyor…Her şey çok iyi yolunda sağlıkları yerinde çok şükür…eşime pastayla süpriz yaptım cinsiyetleri baby shower düşünüyordum ama vazgeçtim kendi aramızda yapmak istedim..Bize de 2 kız geliyor 🙏🏻🧿Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla hayırlısıyla 🙏🏻
yaaa hayırlı olsun çok güzel harika bir haber gerçekten kendi sonucum gibi sevindim. bu sene kız yılı sanırım. gerçi bir yerde okumuştum tüp bebekte kızlar daha kolay tutunduğu için oran daha fazla oluyormuş :) sağlıkla doğsunlar inşallah

İnşallah çok güzel çok sevinçli gelir sonuçlarımız Narinal🙏🙏 aynı gün gelecek büyük ihtimalle, senin haberini de bekliyorum.
evet kimin önce gelirse yazsın dualarına beni de ekle lütfen. çok stresli bir dönem ama ben bu hafta olumsuz düşünceleri bıraktım hep olumlama yapıyorum. hele onu kıpır kıpır görünce dedim benim bebeğim çok sağlıklı yerinde duramıyor :)

X