2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

Ya ne kqdar rqhat geçirmişsin maşallah kızlar sizlerden de belliyorum cevapları neler yaptınız?
Benimde cuma transferim var
2 gündür aşırı halsizim yorgunum uyukluyorum bacaklarım agrıyor diz kapagım ayak bileğim
Niye böyle oldum anlamadım
Kaldı transfere 1 gün halime bak
Acaba ilaçların etkisi
Ay birde devamlı çişe gidiyorum çok su içmeye çalışıyorum acaba ondan öo yoksa diyorum ay ben enfeksiyon faln mı kaptım

Gerçekten sonucun ne olacağını bilmeden ümit etmek çaba göstermek..birçok kişinin çabasız elde ettiği şeyi yılların çabasıyla elde edemeyecek olma ihtimali filan kafayı fazlasıyla yoruyor. Sen öncelikle kafanı rahatlat stresi azalt. Ağrıların ilaçlardandır çok normal bu süreçte hep ufakta olsa kasık bölgende ağrı veya sızı şeklinde birşeyler hissediceksin. Umarım sonucun güzel ve istediğin gibi olur

Ben ilk iki gün uzandım . Güzel beslenmeye çalıştım özellikle avakado, badem ceviz , somon , bunları eksik etmedim . Bide hareketi kısıtlamadım yürüdüm dışarıya çıktım araba kullandım . Sadece ağır kaldırmadım . Temizlik yapmadım

Çift embriyo
Ama kızlar bir ton ilaç kullanırken çok da kesin bir şey diyemiyorum tuttu veya tutmadı diye
Canim valla 15 yada 16 . Gun olsa gerek pozitif gormemize ragmen ben hala diyemiyorum tuttu diye korkuyorum keseye kadar bu suphe gecmez heralde kese gormeye jjne zaman gidiceksin

Çok teşekkür ederimm inşallah

Sen benden önce öğreniceksin o zaman. Bana kese demedi doktor gerçi ben kendi kendime halleniyorum. Sonuçların çok güzel cumartesi gel dedi
Kese bakcak ozaman keseyi gorunce ufak bir kutlama yapmayi dusunuyorum bir aksam yemegi olur ne bileyim ufak bir alisveris olur cunku ben bunu hak ettim

Kese bakcak ozaman keseyi gorunce ufak bir kutlama yapmayi dusunuyorum bir aksam yemegi olur ne bileyim ufak bir alisveris olur cunku ben bunu hak ettim
Bak bu bana da güzel fikir verdi ya ben çalıştığım kuruma da söyleyemedim hala. Kalp atışını duyayım öyle söyleyeyim diyorum ama iş yaparkende çok halsizleşiyoruö ve çok sıcak basıyor yelpazeyle çalışıyorum

Çok teşekkür ederim sizede

Reactions: ynb
Ozel biseyler yiyip icmedim aksama ne pisidiysem onu yedim gun icinde de ilk 2 gun evdeydim cikmadim en az 3 lt su ictim onun sayesinde surekli tuvalete kalktim 4. Gunden sonra da evde durmadim gezdim alisverise gittim bostana gittim cay yaktik yemege ciktik hastaneme gezmeme arabamla gittim geldim transfer zamani sarsilmalar yuzunden endiselenenler icin soyluyorum bence gerek yok yururkende sarsiliyosun zaten cayimi kahvemi ictim bir fincan arkadasim kafayi takmisti maydanoz tueketme diye ben yedim tarlayi yemedikten sonra bir zarar vereceğini dusunmedim ahdhhsdg gozumde kalan her seyi en azindan bebekler kesinlesene kadar hamileyim diyerekten yapmaya calistim bebislerimle onlara ufak bir alisveris yaptim ve goz onume koydum elimi karnima koyup esmalar cekiyorum icime vesvese dustugu an o dualara siginiyorum oyle iyi geliyor ki asiri prensipli biri olmadim yanimdakilerinde uzerimde baski kurmasina izin vermedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…