2022 Tüp Bebek Ağustos/Eylül Pozitif Görenler buraya :)

Pozitifi gören kızlarımm transferden sonra neler yaptınız ayrıntılı anlatın yahu
Neler yediniz ne kadar yattınız
Gününüz nasıl geçti
Şöyle ayrıntılı ayrıntılı anlatırmıaınız🐥
Doktor bana 2 gün istirahat yeterli demişti ama bizimkiler bisey yapmama izin vermiyor. Sadece yürüyüşe cikiyorum ilk hafta ona da cikamamistim.
Buradan 3. Gün embrosu transfer tarihine göre
5.gün embrosu blasto tarihine göre hesap yapabilirsiniz
Burada da 29 nisan 2023 çıktı 🤭😅

Doktor bana 2 gün istirahat yeterli demişti ama bizimkiler bisey yapmama izin vermiyor. Sadece yürüyüşe cikiyorum ilk hafta ona da cikamamistim.

Burada da 29 nisan 2023 çıktı 🤭😅
Demekki aynı günüz ama ben senden 1 gün önce transfer oldum orasını anlamadım...zaten doktor ölçüp verince daha da netleşir günlerimiz🥰

Pozitifi gören kızlarımm transferden sonra neler yaptınız ayrıntılı anlatın yahu
Neler yediniz ne kadar yattınız
Gününüz nasıl geçti
Şöyle ayrıntılı ayrıntılı anlatırmıaınız🐥
Ben ilk iki gun hep yattim diyebilirim sadece lavaboya gittim geldim arada oturdum ama sanki boyle halimde yok gibiydi ama 2 gunden sonra normal hayatima dondum isime geldim gerci isim agir degil masabasi çalışıyorum eve gittigimde de genelde yinr yattim aksamlari cok yemek falan yaptigimda soylenemez ☺️

Bende ara ara gun icinde oluyor ama benim en buyuk belirtim mide yanmisi sanki midem kaziniyor gibi cok acikmisim gibi o yuzden surekli yiyorum ☺️
Ne yiyosun mesela benim de kan sekerim dusuyo gibi ozellikle cikolatali seyler istiyor kaliteli seyler yemeye calisiyorum yumurtadir peynir zeytin en azindan diye ekmek arasi hemen ama illede cukulat diyo icimden bi ses bu aslinda bir as ermek gibi bişey midir nedir

Demekki aynı günüz ama ben senden 1 gün önce transfer oldum orasını anlamadım...zaten doktor ölçüp verince daha da netleşir günlerimiz🥰
Senin 5. Gün muydu benim 6. Gün.
Ama ben o tarihe çok güvenmiyorum zaten sanirim o hesaplar tek embriyo için yapılıyordur.

Ozel biseyler yiyip icmedim aksama ne pisidiysem onu yedim gun icinde de ilk 2 gun evdeydim cikmadim en az 3 lt su ictim onun sayesinde surekli tuvalete kalktim 4. Gunden sonra da evde durmadim gezdim alisverise gittim bostana gittim cay yaktik yemege ciktik hastaneme gezmeme arabamla gittim geldim transfer zamani sarsilmalar yuzunden endiselenenler icin soyluyorum bence gerek yok yururkende sarsiliyosun zaten cayimi kahvemi ictim bir fincan arkadasim kafayi takmisti maydanoz tueketme diye ben yedim tarlayi yemedikten sonra bir zarar vereceğini dusunmedim 😂😂 ahdhhsdg gozumde kalan her seyi en azindan bebekler kesinlesene kadar hamileyim diyerekten yapmaya calistim bebislerimle onlara ufak bir alisveris yaptim ve goz onume koydum elimi karnima koyup esmalar cekiyorum icime vesvese dustugu an o dualara siginiyorum oyle iyi geliyor ki 😊 asiri prensipli biri olmadim yanimdakilerinde uzerimde baski kurmasina izin vermedim
Ya ne kadar gğzel yazmışsın çok teşekkür ederim geneliniz 2,3 gün dinlenmiş sonra dışarı çıkmış
Şimdi benm trasferden hemen sonraki gün kalçadan iğnem var
Hastaneye gitmesem eve çi çağırsam acaba birini

Ben ilk iki gun hep yattim diyebilirim sadece lavaboya gittim geldim arada oturdum ama sanki boyle halimde yok gibiydi ama 2 gunden sonra normal hayatima dondum isime geldim gerci isim agir degil masabasi çalışıyorum eve gittigimde de genelde yinr yattim aksamlari cok yemek falan yaptigimda soylenemez ☺️
Çok teşekkür eserim canım🧡 sağlıcakla kavuşun hepiniz kızlar inşallah

X