2022 Tüp bebek ile hamile kalanlar

Tabi anestezi yapıldı yumurta toplandı daga sonra onlar seni uyandırıorlar kısa bir işlem zor degil daga sonra biraz hastanede dinlendiriolar serum takıorlar ilaçlarını yazıp gönderiyırlar ilaçlarını dikkatli iç yeterli başka sıkıntın olmuo
Aynen öyle. Benim fazla yumurta gelişiminden sancım oldu toplama sonrası ama serumlarla düzeldi. Sorun olmadı. Rahat olun korkulacak bir işlem değil 🍀 senin de güzel geçmiş çok şükür canım sevindimmm

Dayanamadım az önce yaptım test. Silik çizgi çıktı ama işte iki gün önce ovitrelle yapmıştım onun etkisi olabilir diye sevinemiyorum.
Canım daha çok erken 😪 otrivellenin etkisi uzun sürüyor. Yapıp kendini üzme test zamanını bekle direk kan ver. Biliyorum zor ama başarabilirsin 🙏🏻

İnşallah pozitif sonuçlar alırsın canım benm 🥰 sakın olumsuz düşünme hep pozitif olsun düşüncen enerjinn
Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah benim kilo sebebi ile iptal oldu işlemim Ekim ayına kaldım aşırı derecede stres doluyum kilo veremiyorum diyetisyene gitmeme rağmen nasıl olacak bilmiyorum da ilk defa deneme olacağı için hemen kilo vermem gerekiyo.. Allah'ım yardımcımız olsun

Canım daha çok erken 😪 otrivellenin etkisi uzun sürüyor. Yapıp kendini üzme test zamanını bekle direk kan ver. Biliyorum zor ama başarabilirsin 🙏🏻
Bencede çok erken yapmışsın o ilacin etkisi bayağı bir sürüyor üzülmeni istemem fakat bende aynı sıkıntıyı yaşadım pozitif olarak gördüm ama negatif ilaç etkisindenmiş 😭😟😟😟son çarem şimdi ilk tüp bebek mücadelem

Haklısın canım ama dün gece 6. Gün yaptığım test çok silikken 7. Gün sabah yaptığım test baya koyuydu. İğne etkisi olsa koyulaşmazdı sanırım diye düşünüyorum 🤨

Arkadaşlar pazartesi 6 gün oluor. Ben imza işi için hastaneye gitcem.Acaba orda ulrtasonla veya kan alımı ile bakarlar mı?Yada salıgünü 7 gün oluo ozmn gitsem

Ayy maşallah inşallah sag salim kucagına alamayı nasip etsin rabbim bende pozitifi görürüm inşallah
Amin canım, dayanamadım kan verdim bugün 7. Günde 95 çıktı 🙈 çok şükür. İnşallah katlanarak gider her iki günde bir. Rabbim isteyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Amin canım, dayanamadım kan verdim bugün 7. Günde 95 çıktı 🙈 çok şükür. İnşallah katlanarak gider her iki günde bir. Rabbim isteyen herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Yaaaa çok mutlu oldum maşallah canım inşallah katlanır kuzucuk yaa

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah benim kilo sebebi ile iptal oldu işlemim Ekim ayına kaldım aşırı derecede stres doluyum kilo veremiyorum diyetisyene gitmeme rağmen nasıl olacak bilmiyorum da ilk defa deneme olacağı için hemen kilo vermem gerekiyo.. Allah'ım yardımcımız olsun
Beyaz ekmeği kes, çavdar ekmeği ye bir iki dilim. Salata yap kendine hep ve çorba salata tom balıklı nagutle peynir koy zeytin koy, protein ağırlıklı beslen yemeğe ihtiyaç duymayacaksın. Tatlıdan uzak dur ve hamurişi yeme. Bunları yapıp zayıflamayan çok nadirdir. Bir de çaya şeker atma canım, çayı da çok içme ödem yapıyor

Haklısın canım ama dün gece 6. Gün yaptığım test çok silikken 7. Gün sabah yaptığım test baya koyuydu. İğne etkisi olsa koyulaşmazdı sanırım diye düşünüyorum 🤨
Canım 3. Gün embriyosu en iyi ihtimalle transfer sonrası 8. Gün beta hcg salgılamaya başlıyor. 5. Gün embriyosu daha erkendir ama bence 5. Gün embriyosuysa eğer 3 gün sonra kanda test ver dayanamam dersen 9. Gün ama kan ver.

Canım 3. Gün embriyosu en iyi ihtimalle transfer sonrası 8. Gün beta hcg salgılamaya başlıyor. 5. Gün embriyosu daha erkendir ama bence 5. Gün embriyosuysa eğer 3 gün sonra kanda test ver dayanamam dersen 9. Gün ama kan ver.
Dün kan verdim canım 95 çıktı 7. Günde. Ama aynı zamanda iki üç gündür de çok çok az açım kahve lekelenmem var. Biraz korktum açıkçası 😞 yarın tekrar kan verip katlanma var mı yok öı bakacağız bakalım.

Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah benim kilo sebebi ile iptal oldu işlemim Ekim ayına kaldım aşırı derecede stres doluyum kilo veremiyorum diyetisyene gitmeme rağmen nasıl olacak bilmiyorum da ilk defa deneme olacağı için hemen kilo vermem gerekiyo.. Allah'ım yardımcımız o
Öncelikle merhaba kiloyla ne alakası varki işlemin ben 80 kiloyum kiloyla alakalı bi sorun yaşamadım bu sürede bide diyet stresi çok zor olur zaten

X