2022 Tüp bebek ile hamile kalanlar

Dün kan verdim canım 95 çıktı 7. Günde. Ama aynı zamanda iki üç gündür de çok çok az açım kahve lekelenmem var. Biraz korktum açıkçası 😞 yarın tekrar kan verip katlanma var mı yok öı bakacağız bakalım.
Hiç korkma transferin 6 cı günü lekeleme oldu sonra 4 aya kadar haftada baya lekeledim Allahtan dr sabırliydi iyi dayandı bana yorma kendini uzan

Dün kan verdim canım 95 çıktı 7. Günde. Ama aynı zamanda iki üç gündür de çok çok az açım kahve lekelenmem var. Biraz korktum açıkçası 😞 yarın tekrar kan verip katlanma var mı yok öı bakacağız bakalım.
Kuzum merak etme yerleşme kanaması olabilir. Panik yapma stresten uzak dur. Kan verdin mi ne çıktı sonucun?

Kuzum merak etme yerleşme kanaması olabilir. Panik yapma stresten uzak dur. Kan verdin mi ne çıktı sonucun?
Dün 10. Günümdü 210 çıktı değerim, doktorum 12. Gün tekrar ver haftaya da keseyi görmeye gel dedi. Baya net konuştu inşallah hayırlısı ile güzel ilerler.

Dün 10. Günümdü 210 çıktı değerim, doktorum 12. Gün tekrar ver haftaya da keseyi görmeye gel dedi. Baya net konuştu inşallah hayırlısı ile güzel ilerler.
Bence güzel değerin kuzum. Ben ilk kan testimi 10. Gün verdim. 3. Gün embriyosuydu 10. Gün değerim 163, 12. Gün değerim 299 ve 14. Gün değerim 530 oldu. Beni de 10 gün sonrası için çağırdılar kese görmeye

Bence güzel değerin kuzum. Ben ilk kan testimi 10. Gün verdim. 3. Gün embriyosuydu 10. Gün değerim 163, 12. Gün değerim 299 ve 14. Gün değerim 530 oldu. Beni de 10 gün sonrası için çağırdılar kese görmeye
Ben başta çok endişe etmiştim yazmışmıydım buraya hatırlamıyorum, dayanamadım 7. gün kan testi verdim 95 çıktı, 9. Gün 167 çıktı. Hani hep 2 katı bekleniyor ya 190 olması lazım diye düşünüp strese girdim. Ama doktorum kızdı bana, çok streslisin acelecisin haftaya gel kese için dedi 🙄

Ben başta çok endişe etmiştim yazmışmıydım buraya hatırlamıyorum, dayanamadım 7. gün kan testi verdim 95 çıktı, 9. Gün 167 çıktı. Hani hep 2 katı bekleniyor ya 190 olması lazım diye düşünüp strese girdim. Ama doktorum kızdı bana, çok streslisin acelecisin haftaya gel kese için dedi 🙄
Benim de tam 2 kat artmadı 1.77 arttı ve 1.5 kat artması zaten normalmiş. Her bünye ayrı. O yüzden asla strest yapma canım

kizlar fikri olan varsa bana lutfen cevap verirseniz cok sevinirim. ben 20 eylulde transfer oldum 5. gun embriyosu. 3 gun once evde farkli testler ile denedim pozitif cikti hatta bir test haftasini bile gosteren cok aliteli bir test 1-2 haftalik gosterdi. ancak bugun ayni kalite bir test negatif gosterdi. bugun 10 gun oldu. kan veremedim henuz cunlu 3 gundur atesim var koronadan suphelendikleri icin doktorlar kan vermem icin kabul etmediler. covid testim negatif. yarin kan verecegim ama sizde 3 gun once neden pozitif cikti testler. sizce bos gebelik gibi birsey mi oldu.? cok moralim bozuk. bu benim 6. denememdi.endimetriose ameliyati oldum sorun varmis o yuzden tutmamisti digerleri. sonuncu ameliyat sonrasi ilk deneme oldu. sizce kanda ne cikar?

Öncelikle herkese merhaba..
Tedaviye ilk başladığımda takiple hamilelik düşündüm. 2 kere takip denedim ve olmadı. Aslında doktorlar ümitliydi, fazla yumurtam gelişiyordu ve yumurtalarım tedaviye cevap veriyordu. Sonrasında 2 kere aşılama denedim. Aşılama sonrası bel ağrısı, kasıkta ara ara batmalar ve aşırı derecede duygusallık, mide bulantısı oldu. 6 tane yumurtam gelişmişti ona rağmen çatlattık. Sonuç yine hüsran, yine negatif. Bende zaman kaybetmeden hemen tüp bebek yapmaya karar verdim.. 21 tane yumurtam gelişti, bunlardan 12 si toplandı ve 7 si döllendi. 3. gün 1.kalite 2 tane embriyo transfer edildi. 3 tane yumurtam da donduruldu. Fazla yumurtam geliştiği için transfer sonrası rahmim aşağı çekiliyor gibi çok ağrım oldu. Transfer sonrası da ağrılarım devam etmekte. İlk iki gün az miktarda kasık ağrım ve ara ara batmalarım vardı. 3.gün çok fazla bel ağrım oluştu ve kabız oldum :KK43: ama ıkınmıyorum, kendimi zorlamıyorum. 3.günüm bugün amaa beklemesii gerçekten çok zor.. Öncelikle siz neler yaptınız, nelere dikkat ediniz, belirtileriniz nelerdi, cevapp yazarsanız sevinirimmm :) şimdiden teşekkürler. Allah bebek isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah. Gelin test günümüzü beraber bekleyelim..
Biraz geç kalmışım ama yine de cevap vereyim😍
Bende 3 kez aşılama yaptırdım hiçbiri olmadı . İlk tüp bebeğimiz tuttu çok şükür 🙏🏻
Bol bol su içtim badem ananas yedim . 10 gün boyunca neredeyse yattım . Hiç iş yapmadım belki bir kere yemek yapmışımdır. Birkaç kez yürüyüşe çıktım ama çok yavaş yürüdüm .hiç belirti yaşamadım sadece 5.günün sabahında sabahları akıntım fazla oluyordu .onu da fitilden kaynaklıdır diye düşündüm.
İnşallah sende güzel sonuçlar almışsındır 😍

kizlar fikri olan varsa bana lutfen cevap verirseniz cok sevinirim. ben 20 eylulde transfer oldum 5. gun embriyosu. 3 gun once evde farkli testler ile denedim pozitif cikti hatta bir test haftasini bile gosteren cok aliteli bir test 1-2 haftalik gosterdi. ancak bugun ayni kalite bir test negatif gosterdi. bugun 10 gun oldu. kan veremedim henuz cunlu 3 gundur atesim var koronadan suphelendikleri icin doktorlar kan vermem icin kabul etmediler. covid testim negatif. yarin kan verecegim ama sizde 3 gun once neden pozitif cikti testler. sizce bos gebelik gibi birsey mi oldu.? cok moralim bozuk. bu benim 6. denememdi.endimetriose ameliyati oldum sorun varmis o yuzden tutmamisti digerleri. sonuncu ameliyat sonrasi ilk deneme oldu. sizce kanda ne cikar?
Acaba taze embriyo muydu ? Taze embriyoda ilaçların etkisiyle pozitif verebiliyor .son yaptığın testleri tok mu yaptın yani su felan içtiysen o da etkilebiliyor idrar testlerini . Ama en doğru sonucu kanda kalırsın .bugün 10.gün istersen bi test daha yap. Bazen son dakikada bile değer yükselmeye başlayabiliyor . İnşallah vardır ümidini kaybetme 🤲🏻

cevabin icin tsk ederim tatlim. hayir taze degildi dondurulmus embriyo idi. pregesteron ve østrojen kullaniyorum. onlarin etkisi mi dersin? yarin kan verecegim. atesim vardi 3 gundur gidip veremedim kan

Biraz geç kalmışım ama yine de cevap vereyim😍
Bende 3 kez aşılama yaptırdım hiçbiri olmadı . İlk tüp bebeğimiz tuttu çok şükür 🙏🏻
Bol bol su içtim badem ananas yedim . 10 gün boyunca neredeyse yattım . Hiç iş yapmadım belki bir kere yemek yapmışımdır. Birkaç kez yürüyüşe çıktım ama çok yavaş yürüdüm .hiç belirti yaşamadım sadece 5.günün sabahında sabahları akıntım fazla oluyordu .onu da fitilden kaynaklıdır diye düşündüm.
İnşallah sende güzel sonuçlar almışsındır 😍
Evet kuzum bende hamileyim çok şükür. Benimde ilk denememde tuttu. Pazartesi kontrolüm var ilk kontrolüm 🙏🏻 hayırlısı bakalım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz 🥰

Canım korkma ve sakın olumsuz düşünme. Yarın erkenden kan ver. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 🙏🏻🙏🏻 dualarımız seninle

evde test yaptiniz mi kizlar 10.gunde? yoksa direk kan testi mi verdiniz

Canım ben direk kan testi verdim. Kendimi idrar testiyle kandırmak ya da üzmek istemedim. Totem yaptım, direk kana gittim 🥰 kanda pozitifi görünce idrar da denedm
Ayyy bende öyle düşündüm yapmıorum ama belirti arıyorum sürekli bıgün 9.günüm pazartesi kan vercm sendeki belirti neydi neye dikkat ettin cnm

Canım ben direk kan testi verdim. Kendimi idrar testiyle kandırmak ya da üzmek istemedim. Totem yaptım, direk kana gittim 🥰 kanda pozitifi görünce idrar da denedm
cok iyi yapmissin . aslinda ben ,eraktan degil de ilaclarim bitiyordu ve yeni paketleri almam gerekiyordu negatif cikarsa hemen kan verir birakirim ilaclari diye dusundum cunku pahali ilaclar. ama pozitif cikinca aldim ilaclari 2 gun sonra degisti hersey

X