2022’nin yeni ikiz gebeleri

Dündü ama gidemedik eşim şehir dışına çıkmak zorunda kaldı bugün gideceğiz inşallah artık kesinleşsin bence de ya 17.haftadayız. Canım bebeklerimi göreceğim çok heyecanlanıyorum
Ayy hadi merakla bekliyorum Ben de bugün ilk kez dışardan da hareketlerini gördüm allahım nasıl heyecanlandım, muhteşem bir duygu yaa bu

Kızlar kaç kilo aldınız
Ben 67yle başlamıştım 70 olmuşum
Üzüldüm nedense

Kızlar bebeklerim kesinlikle kızmış çok mutluyum ben baştan beri kız olduğunu biliyor gibiydim zaten ama yine de algılayamıyorum nasıl böyle bir karışıklık olduğunu. fetal DNA yanlış çıkmış dedi doktor yaklaşık yarım saat inceledi imkansız erkek olması dedi artık çıkıntılarda inmiş vajinaları organları oluşmuş resmen. İkizlerde cinsiyet kromozomuna %80veriyorlar ama daha önce de hiç karşılaşmamıştım bu durumla dedi. İki farklı doktorda aynısını söyledi hiç anlamadık Hastalık oranı da yanlış çıkmış olabilir mi o zaman dedim tekrarlanmasını talep etmeyi düşündüm açıkçası o yanlış çıkmış olamaz ona %99oran veriyorlar zaten muayenede de bi sorun yok dedi Allah’a şükür. Herkese de erkek olan kesin kız net değil diye ilan etmiştik ve doktor muayenemi on gün sonra ücretsiz bidaha gelin ben de çok merak ettim bidaha bakcam cinsiyete diye bitirdi.

Kızlar kaç kilo aldınız
Ben 67yle başlamıştım 70 olmuşum
Üzüldüm nedense
65le başladım 66yım şuanda canım. Ama resmen yürüyemiyorum 9aylık hamile gibi belimi tuta tuta yürüdüm hastanede. Doktorum yürüyüşe başla dedi artık günlük en az yarım saat yürüyeceğim riskim yokmuş Allah’a şükür

Maşallah canım sen hiç almamıssın nerdeyse
Benimde çok belim ağrıyor ya
Pazartesi randevum var inşallah banada yürüyüş yap der

Maşallah canım sen hiç almamıssın nerdeyse
Benimde çok belim ağrıyor ya
Pazartesi randevum var inşallah banada yürüyüş yap der
İnşallah hareketsizlik bizde sonradan çıkacak muhtemelen. İnan ben de şaşkınım çünkü abur cubur da yiyorum ekmeksiz yemek de yemiyorum koltukta yaşıyorum iki aydır bi de toplu yüklenecek sanırım kilo

Firmayı arayıp görüştüm yanlış raporlama yapmışlar! ☺ Y kromozomu falan yokmuş düzeltilmiş ama doktor bana iletmemiş..! Çok kızdım ama yapacak bir şey yok artık yeter ki bi sorun çıkmasın bebeklerimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…