Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar böğün motor takıp hızlandım ve rehberliği bitirdim 😌. Rehberlik de 11 günde filan bitmiş.

Özetleyecek olursam :
ÖYT 3 günde bitti
Program geliştirme 9 günde bitti
Ölçme 4 günde bitti
Rehberlik 11 günde bitmiş oldu

Şimdi kalan öğrenim psikolojisi ve gelişim psikolojisine bakmalıyım. Mülakata kadar biter mi zannetmiyorum ama en azından biri bitebilir diye düşünüyorum. Tabii arada aksattığım tarih ile coğrafyaya dönüş yapmalıyım. Bakalım yapıcam bir şeyler 🤪

Bu ne kadar güzel bir motivasyon böyle 😍. Çok teşekkür ederiz harikasınız 🌺. İnşallah bizlerde hedefimize ulaşıp sizin gibi mesleğimize kavuşuruz 😌.

Kaç yıl çalışarak atandınız? Branşınız nedir? Günde bir kaç saat yeterli oldu mu? Verebileceğiniz tüyolar var mı?

Atanmış bir anne bulmuşken bunları sorasım geldi 🙈. Vaktiniz yoksa veya yanıtlamak istemezseniz görmezden gelebilirsiniz. Ancak hepimiz merak ediyoruz öyle değil mi kızlar 🙈😄🤭
Ben 1 yil calistim 🤭 kendi bransimda atamam yok duz memurluk icin hazirlandim lisanstan duz memur olarak atandim 😇
Calisma saatleri kisiye gore degisir bence. Ben saat olarak fazla calisanlardanim. Tabi cocukla ne kadar fazla olursa bizim de calisma grubumuz vardi orda benden az calisip daha yuksek alan arkadasim vardi.biraz kapasite meselesi 😂
Ama muhakkak kronometre tutun. Ben kendimi calisiyor zannederken kronometre tutunca az ve verimsiz calistigimi farkettim. Kronometreden sonra ivme kazandim. Program da cok onemli kabataslak bir planiniz olsun ve yatmadan muhakkak diger gunun planini yapin oyle yatin. Planli ders calismak hayat kurtariyor🤗
Ay

Ayy şimdi gördüm tabiki kızlarcığım benden önce sormuşlar 😍. Beşik sallıyorum o yüzden oluyor böyle şeyler 😂. Mesleğinizde başarılar diliyorum 🤗🌺
Tesekkur ederim. Allah yardimciniz olsun sizin de 😇
Bu mesajı görmek bana öyle moral oldu ki... 3 çocukla çalışmaya çalışıyorum hocam. Zamanım çok kısıtlı. Rakiplerim çok ve güçlüler. İnşallah bizlere de atanmak nasip olur. ❤️
En ufak vaktinizi degerlendirin. Ben temizlik yemek yaparken bi yandan ders dinlerdim ki aksam vaktim olup oturunca soru cozebileyim diye. Ocak basinda corba karistirirken soru çözmuslugum bile vardir 🤣 en ufak vakti kendi lehinize cevirin. Butun rakiplerinizin de 2 eli 2 kolu 2 bacagi var inanin kimse kimseden ustun degil. Duzenli calisip sinav anini yönetebilen emeginin karsiligini alacaktir insallah 🤗😇

Ben 1 yil calistim 🤭 kendi bransimda atamam yok duz memurluk icin hazirlandim lisanstan duz memur olarak atandim 😇
Calisma saatleri kisiye gore degisir bence. Ben saat olarak fazla calisanlardanim. Tabi cocukla ne kadar fazla olursa bizim de calisma grubumuz vardi orda benden az calisip daha yuksek alan arkadasim vardi.biraz kapasite meselesi 😂
Ama muhakkak kronometre tutun. Ben kendimi calisiyor zannederken kronometre tutunca az ve verimsiz calistigimi farkettim. Kronometreden sonra ivme kazandim. Program da cok onemli kabataslak bir planiniz olsun ve yatmadan muhakkak diger gunun planini yapin oyle yatin. Planli ders calismak hayat kurtariyor🤗

En ufak vaktinizi degerlendirin. Ben temizlik yemek yaparken bi yandan ders dinlerdim ki aksam vaktim olup oturunca soru cozebileyim diye. Ocak basinda corba karistirirken soru çözmuslugum bile vardir 🤣 en ufak vakti kendi lehinize cevirin. Butun rakiplerinizin de 2 eli 2 kolu 2 bacagi var inanin kimse kimseden ustun degil. Duzenli calisip sinav anini yönetebilen emeginin karsiligini alacaktir insallah 🤗😇
Dersaneye gitmeden kendiniz hazırlandınız sanırım😊

Evet evde hazirlandim. Sinav denemesi icin giderim dershaneye diyordum. Pandemiden dolayi o da kalmıştı.
inşaallah bizlerde atanırız. Sizin adınıza çok sevindim. Evliyim,çocuğum var.Evde hazırlanıyrum.32 yaşındayım ,bazen yaşımdan dolayı umutsuzluğa kapılıyırum

inşaallah bizlerde atanırız. Sizin adınıza çok sevindim. Evliyim,çocuğum var.Evde hazırlanıyrum.32 yaşındayım ,bazen yaşımdan dolayı umutsuzluğa kapılıyırum
Umutsuzluğa kapılmayın hocam çocukla atanan çok örnek var. İnşallah biz de atanırız

1 yıl diye hiç küçümseme insanın çiğnenmiş sakız gibi olması için yeterli bir süre 😂. Ayrıca ataması olmayan bir bölümden vazgeçip diğer şekilde atanmak çok mantıklı. Bende düşünmüyor değilim hani 🤔
Bu kapasite işi çok önemli evet ben kendimi bildiğim için çok çalışmam lazım 😂😂
Ama muhakkak kronometre tutun. Ben kendimi calisiyor zannederken kronometre tutunca az ve verimsiz calistigimi farkettim. Kronometreden sonra ivme kazandim.
Kronometre çok mantıklıymış aslında hep insanı tetikler hadi biraz daha biraz daha diye 😂
Program da cok onemli kabataslak bir planiniz olsun ve yatmadan muhakkak diger gunun planini yapin oyle yatin. Planli ders calismak hayat kurtariyor
Çok şükür bunu bari yapıyormuşum 😂
Amin inşallah. Bende teşekkür ediyorum uzun uzun cevapladığınız için 😍
Bunlar çok kıymetli cümleler teşekkür ediyorum, hayatında güzellikler diliyorum 🤗❤️

Son düzenleme:
X