Popüler Konu 2023-2024 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Selam . Ben problemlere kadar matematigi tekrar ediyorum . Youtube da Denklem Akademi sayfasinda bir hoca her konudan cikmis sorulari 1 saatlik cozuyor . Belki isinize yarar 🤗

Merhaba arkadaslar calismalar nasıl gidiyor denemelerde artış olmaması boylece hayal kırıklığı yaşayan var mı motivasyonumu bozuyor😭

Merhaba kızlarcım evet biliyorum uzunca bir süredir giremedim ancak biliyorsunuz gene çok stresli bir dönemden geçtim ancak çok şükür güzel sonuçlandı inşallah ilerisi içinde iyi olur. Tabii bu sırada derslerimi toparlayamadım gerçekten güzel dağıldım. En kısa zamanda toparlanacağım inşallah ama genede bu süreçte deneme yapmaya çalıştım daha doğrusu gkgy değilde eğitime yüklenmeye çalıştım ve şu an alana çalışıyorum çünkü bizim için alan ve eğitim bilimleri çok önemli bu yüzden durup durup tarihe bakmanın anlamı yoktu.
İnşallah sizler benim gibi ara vermemişsinizdir 😁. Tam gaz devam edin kızlar hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🤗

Kızlar ne alemdesiniz, nasılsınız ?

Kizlar yapamadigim soru olunca kufur ediyorum hay ben bu kpsssnin ... diye yapacam diyip daha cok hirslaniyorum 🤣🤣 motiveniz dusunce deneyin . Yoksa kufur etmek hoş ve guzel degil tabikisi 🤗 insallah herkes gonlundekine kavusur 🥰
Ahh canpare sen benim ettiğim küfürleri duysan 🙊😅😅
Ama en çok kendime 😏
Dagilmamaya çalışıyorum canım hunharca Osmanlıyı turkiyeyi yıkıp yıkıp yeniden kuruyorum :KK70: şükür diyelim.
Sen nasilsin🤗

Atomaltı parçacıklar gibi hissediyorum yani sanki zerrelerime ayrıştımda her zerrem başına buyruk hareket ediyormuş gibi 😂 😂. Toparlamaya çalışıyorum ama sanki başka yerden dağılıyor hani kremayı poşete doldurmuşsunda sıkarken poşetteki deliklerden fışkırınca poşette birsürü delik olduğunu farkettiğindeki o hayal kırıklığı gibi 😂 😂. Ancak şükür iyiyim canım çok sağol mesajın içinde teşekkür ediyorum sen nasılsın nasıl gidiyor?

Kizlar yapamadigim soru olunca kufur ediyorum hay ben bu kpsssnin ... diye yapacam diyip daha cok hirslaniyorum 🤣🤣 motiveniz dusunce deneyin . Yoksa kufur etmek hoş ve guzel degil tabikisi 🤗 insallah herkes gonlundekine kavusur 🥰
Amaaaan bee battı balık yan gider hadi bakayım yan yan gidişini göreyim sürün bakiyim azıcıkta diyorum bende kendime 😂😂

kızlar gelmemiş ya kimse.
ben de diyorum kaybettim sayfayı. bildirim gelirdi yoksa
nasıl gidiyor.
Ben saldım gibi oldu ya belli bir programım yok yolum yok vs yani hangi gün canım ne isterse ona çalışıyorum öyle koydum gidiyor bakalım. O yüzden burayada pek yazamadım maalesef ki
bugün soru bankasından kalan . yüzde kar zarar ve karışım ile emek problemlerini eritmeye çalışıyorum. son sayfaları çözüyorum artık onlarda bitince.
mantık sorularına devam. ona nedense test sayısı fazla koymuşlar . daha fazla ilgi göstermişler
köklü sayı . rasyonel . üslü vs .
onlarda aşırı ileri seviye sorular var . ilk testlerden sonra. onları hiç zorlamayacağım . bu kadarını da sormaz diye düşünüyorum .
sorarsa da direkt geçeceğim artık .
siz neler yapıyorsunuz .
Evet üslüydü köklüydü fazla zorlamazlar bencede o yüzden onlarla pek vakit kaybına gerek yok

Ahh canpare sen benim ettiğim küfürleri duysan 🙊😅😅
Ama en çok kendime 😏

Dagilmamaya çalışıyorum canım hunharca Osmanlıyı turkiyeyi yıkıp yıkıp yeniden kuruyorum :KK70: şükür diyelim.
Sen nasilsin🤗
İyiyim canim şükür.
Pazar misafirim gitti, artık derse yoğunlaşırken dedim, güzel bir program yapmıştım ki, az calisabiliyorum programdaki anayasa tekrarı yetişmiyor. Günde 4 saat çalışıyorum. İşin güzel yanı her gün deneme çözüyorum.

Yediiklim denemesine yazıldım. Salı ilk denemeye girdim. 15 denemeye gireceğim inşallah. Salı günleri olacakmış deneme. Sabah 10 çeyrekte deneme başlıyor. Kızı bırakacak yer sorunu yaşıyorum. Öğle 12 de okula gideceği için. Eşimin de evde olduğu güne denk gelmiyor. Komşulara sırasıyla bırakacağım artık.
Kizlar simdi aklima geldi de tam yaz bitecek biz sinava girecez ya 😔
Ya ben tarih açıklanınca çok üzüldüm. Eskiden Mayıs Haziran gibi yapılırdı sınav. Pandemiden 2 senedir temmuza cektiler bu sene nerdeyse Ağustos oldu.

Ben yazın bitmesinden şikayetçi değilim, kaç yazım gitmiş zaten, süreç uzadıkça stres artıyor ve sıcakta çok zor oluyor diye üzüldüm.
Kuzu sorma misafirim var🙈😢
Yaa kim misafirin. Ne zaman geldi, ne zaman gidecek ?
Atomaltı parçacıklar gibi hissediyorum yani sanki zerrelerime ayrıştımda her zerrem başına buyruk hareket ediyormuş gibi 😂 😂. Toparlamaya çalışıyorum ama sanki başka yerden dağılıyor hani kremayı poşete doldurmuşsunda sıkarken poşetteki deliklerden fışkırınca poşette birsürü delik olduğunu farkettiğindeki o hayal kırıklığı gibi 😂 😂. Ancak şükür iyiyim canım çok sağol mesajın içinde teşekkür ediyorum sen nasılsın nasıl gidiyor?
Canim sen bu sene kolay şeyler yaşamadın. Bunları yapıyor olabilmen bile mucize. Ama hayatın bize ne getireceği belli değil, ondan elinden geldiği kadar çalış, seneye yatırım ur hiç olmazsa.

İyiyim canim şükür.
Pazar misafirim gitti, artık derse yoğunlaşırken dedim, güzel bir program yapmıştım ki, az calisabiliyorum programdaki anayasa tekrarı yetişmiyor. Günde 4 saat çalışıyorum. İşin güzel yanı her gün deneme çözüyorum.

Yediiklim denemesine yazıldım. Salı ilk denemeye girdim. 15 denemeye gireceğim inşallah. Salı günleri olacakmış deneme. Sabah 10 çeyrekte deneme başlıyor. Kızı bırakacak yer sorunu yaşıyorum. Öğle 12 de okula gideceği için. Eşimin de evde olduğu güne denk gelmiyor. Komşulara sırasıyla bırakacağım artık.

Ya ben tarih açıklanınca çok üzüldüm. Eskiden Mayıs Haziran gibi yapılırdı sınav. Pandemiden 2 senedir temmuza cektiler bu sene nerdeyse Ağustos oldu.

Ben yazın bitmesinden şikayetçi değilim, kaç yazım gitmiş zaten, süreç uzadıkça stres artıyor ve sıcakta çok zor oluyor diye üzüldüm.

Canim sen bu sene kolay şeyler yaşamadın. Bunları yapıyor olabilmen bile mucize. Ama hayatın bize ne getireceği belli değil, ondan elinden geldiği kadar çalış, seneye yatırım ur hiç olmazsa.
Komşuların yardımcı oluyor ne güzel 😊
İyi yapmışsın denemelere girerek bence.
Yaa evet şu tarihi öne çekseler mayısta yapıp bitseler ne güzel olurdu.sıcakta insanın nevri dönüyo. Burda zaten nerdeyse kasıma kadar yaz mayısta bi başlıyoruz yanmaya😬 Ama yine de hayırlısı inşallah bu son yazımız olur sınava girdigimiz😊

Komşuların yardımcı oluyor ne güzel 😊
İyi yapmışsın denemelere girerek bence.
Yaa evet şu tarihi öne çekseler mayısta yapıp bitseler ne güzel olurdu.sıcakta insanın nevri dönüyo. Burda zaten nerdeyse kasıma kadar yaz mayısta bi başlıyoruz yanmaya😬 Ama yine de hayırlısı inşallah bu son yazımız olur sınava girdigimiz😊
İnşallah canim.
Sen ne yaptın seri denemelere başladın mı ?
Pegem 10 lu denemeleri çözüyorum bende bugün 7. Deyim.

İyiyim canim şükür.

Bugün gidiyo kuzum şükür 🤷‍♀️🙈😢

X