2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Bazen denemek için adım atıyorum ama ağlatmak istemiyorum eğitim veren arkadaşlarım var ilk 3 günün zor ve sabır gerektirdiğini söylüyor ama bilemiyorum
Benım arkadasım da egıtım almıstı ama o nerdeyse 2 yasına dogru almıstı, bas edemeyince.. En bastan mı alsak acaba..

Merhaba kızlar uyku sorunumuz olduğu için hiç giremiyorum buralara. Çoğu bebişte var sanırım. Gündüz zaten az uyuyordu ama şimdi çok azaldı. Uzun zamandır memede uyuyor gece de yanımda. Beşiği bıraktık gibi oldu. Uykusu çok hafif artık. Kucak bebesi olduğu için bir de elde gezdirmelerimiz var yenidoğandan daha cok zorluyor beni bacaklarım kollarım ağrıyor artık. Sizler nasılsınız

Benım arkadasım da egıtım almıstı ama o nerdeyse 2 yasına dogru almıstı, bas edemeyince.. En bastan mı alsak acaba..
Benim arkadaşım kendisi verdi 8. Ayda bana geçen gün dedi ki şimdiki aklım olsa hemen senin gibi 5. Ayda verirdim daha anlamadan alışması kolay oluyor dedi ama bilmiyorum ben kendimi hazır hissedemiyorum sanırım ama aşırı yoruldum tabii kendi kendine alışmasını bende çok istiyorum

Merhaba kızlar uyku sorunumuz olduğu için hiç giremiyorum buralara. Çoğu bebişte var sanırım. Gündüz zaten az uyuyordu ama şimdi çok azaldı. Uzun zamandır memede uyuyor gece de yanımda. Beşiği bıraktık gibi oldu. Uykusu çok hafif artık. Kucak bebesi olduğu için bir de elde gezdirmelerimiz var yenidoğandan daha cok zorluyor beni bacaklarım kollarım ağrıyor artık. Sizler nasılsınız
Yanii mesela bizim 5 ay bitti artık ama hala gündüz uykuları uzamadı mesela. Uykular hala çok hafif en ufak sese vs uyanıyor bilmiyorum yani bazen çok yoruluyorum bende

Bebegin sürekli kusmasi fazla beslendigi anlamina mi gelir? Sürekli 150 veriyorum artik günlük 1000 i geçiyor, 3 saatte bir acikiyor o yüzden 150 ye cikarmistim ama her ictikten sonra bir miktar kusmamiz var

Kızlar pazartesi oğlanı sünnet yaptıracağız yaptıran varmı nelere dikkat edelim
Biz 2.5 ay önce yaptırdık canım. Büyük beden bez götürmen yeterli aslında. Herkes karton bardak koyun falan demişti bana da ama doktor tavsiye etmedi bize kendi çişi daha iyi iyileştirir bezine değsin dedi. Bizde sadece bez bağladık ve krem verdi bize 4 saatte bir yeniledik kaka yaptığında da değdiyse batikonla temizledik bi süre ama çabuk iyileşiyor çok şükür

Kızlar bizim kız çarşafı yorganı ne varsa yüzüne çekiyor sonra çırpınma hareketine geçiyor mutlu yaptığına geri çekiyorum gene aynısını yapıyor

Biz 2.5 ay önce yaptırdık canım. Büyük beden bez götürmen yeterli aslında. Herkes karton bardak koyun falan demişti bana da ama doktor tavsiye etmedi bize kendi çişi daha iyi iyileştirir bezine değsin dedi. Bizde sadece bez bağladık ve krem verdi bize 4 saatte bir yeniledik kaka yaptığında da değdiyse batikonla temizledik bi süre ama çabuk iyileşiyor çok şükür
teşekkür ederim stres oldum olsa bitse iyileşse bir☺️

teşekkür ederim stres oldum olsa bitse iyileşse bir☺️
Yok canım hiç olma inan bende öyleydim hatta operasyon zamanı iğne falan yapılınca keşke bu işe girmesemiydik dedim falan ama sonrasında keşke daha erken yaptırsaydım dedim yani o sebeple hiç stres olmadı oldu da bitti maşallah de 😂🌸

Kizlar kızım biraz alerjik.popo arasi kırmızı dolayisiyla.Bugün vajinada kızarmis noluyor anlamadim.bezle alakali olabilir mi dün goon kullanmaya baslamistim

Kizlar biz rota 2.asimizi olduk dün dünden beri kızım beni emmiyor süt te çıkmıyor benden dünden bu yana 2 memeden çıkan toplam 60 ml napabilirim bir akıl verin bana

Kızlar bizim kız çarşafı yorganı ne varsa yüzüne çekiyor sonra çırpınma hareketine geçiyor mutlu yaptığına geri çekiyorum gene aynısını yapıyor

Bizimde öyle üstüne cekiyor canım genelde ağzına almak üzere öyle yapıyor

Kizlar kızım biraz alerjik.popo arasi kırmızı dolayisiyla.Bugün vajinada kızarmis noluyor anlamadim.bezle alakali olabilir mi dün goon kullanmaya baslamistim
Canım burasi çok sıcak ya o yüzden de olabilir. Bizimde o popo çizgisi cok kızarmış.

Kizlar biz rota 2.asimizi olduk dün dünden beri kızım beni emmiyor süt te çıkmıyor benden dünden bu yana 2 memeden çıkan toplam 60 ml napabilirim bir akıl verin bana
Canım stres yapma süt bazen dengesiz olabiliyor, stres yaptıkca da azalmaya devam ediyor. Uykunu güzel al birisinden yardim alabilirsen en iyi dinlenince artıyor.

X