2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    318
Ben bayramdan sonra başlarım diye düşünüyorum şimdi ek gıdaya geçti diye millet et vermeye kalkmasın 😀 ben de senin dediğin gibi ilerlemeyi düşünüyorum destek oluruz birbirimize ☺️

Olsun sen anne iç güdüsü ile en doğru zamanı yakalamışsındır. Bir de ek gıdaya geçiş için sadece bebeğin hazır olması değil bence annenin de hazır olması da gerekli. Nasıl gidiyor peki ek gıdayı sevdi mi.

Aaaaa hayırlı sağlıklı olsun maşallah 🥰🥰
Beni de alın başlarken 😅

Benım kız da mamayı az ıcıyor ayına gore, ılk baslarda anne sütü de alıyordu, kademeli artırrıyorum ama 120deyız suan, bır kere 150 ıctı, 6 saat yememıstı bısey...
En azından artık ek gıda alıyor senın bebe, o sekılde dengelenır
Valla sanki çoğumuzun bebisleri az yiyor gibi… 😥 ama doktorum önemli olan sağlıklı mutlu olması dedi, dönem donem biz de iştahlı olmuyoruz aynısı bebekler için de geçerli dedi… 🙏🏽 18 Aralık doğumlu canım

Kızlar bebeğimin dogru emdigini nasıl anlayabilirim. Suan uyurken emiyor🙏🏼 ama çenesiyle tak tak mı yapıyor içine çekiyor mu acaba.
Tak tak yeterli mi ? Yutkunma sesi duyulmuyor

Valla sanki çoğumuzun bebisleri az yiyor gibi… 😥 ama doktorum önemli olan sağlıklı mutlu olması dedi, dönem donem biz de iştahlı olmuyoruz aynısı bebekler için de geçerli dedi… 🙏🏽 18 Aralık doğumlu canım
4 gun kucuk bızım kız, bıze 6. Ay dedı doktor bakalım. 5.ay kontrolunde sorcam tekrar..

Kızlar bebeğimin dogru emdigini nasıl anlayabilirim. Suan uyurken emiyor🙏🏼 ama çenesiyle tak tak mı yapıyor içine çekiyor mu acaba.
Tak tak yeterli mi ? Yutkunma sesi duyulmuyor
Yutkunma sesi ve çenesinin altı hareket ediyor emerken genelde benim oğlumda uykuya geçmişse emzik gibi emiyor sadece o sırada sütün geldiğini sanmıyorum

Benim kız markette durmadi bugun napcamizi sasirdik öyle ağladi ki kucagimda disariya ciktim susmadi, resmen eve gelmedik arabayla tur attik susunca geldik ay cok zordu napcamizi sasirdik esimle.ne emzik aliyor ne susuyor deli gibi bagirdi susmadan gözünden de yas geliyor bir de.huy mu degistirdi ya 😒pusette duran bebek durmadi 😐

X