Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 80 76,2%
  • 2

OY: 17 16,2%
  • 3

OY: 7 6,7%
  • 4

OY: 1 1,0%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    105

edahandro

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
7.011
7.899
37
🤰💜ANNE ADAYI💜🤰AŞILAMA TARİHİ İLAÇ
YUMURTA SAYISI
DURUM
I iftade 1 EylülGonal-f
2​
:anneadayı: 🧿
3. Aşılama​
festina lente festina lente 4 EylülGonal-f
4​
🍀
1. Aşılama​
M minadilda 4 EylülGonal-F
2​
:anneadayı:🧿
1. Aşılamadan sonraki ay kendiliğinden hamile kaldı🐣🐞 mucizenin kanıtı 🙏
turuncummm turuncummm 7 EylülLetu
2​
🍀
1. Aşılama​
B bebis6767 8 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
GulcanKarakayaTurker NZ GulcanKarakayaTurker NZ 9 EylülFostimon
Klomen
3​
🍀
1. Aşılama​
Mihra95 Mihra95 9 EylülGonal-F
3​
🍀
1. Aşılama​
sumeyye 1306 sumeyye 1306 11 EylülKlomen
2​
🍀
2. Aşılama​
meirda meirda 12 EylülFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
N -nelly 14 EylülGonal-f
2​
🍀
1. Aşılama​
E esray35 15 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
M Milkamzzgr 15 EylülGonal-F
1​
🍀
2.​
Aşılama​
T TOMURCUK_27 21 EylülGonal-F
3​
1. Aşılama
Çipli​
mirasanne mirasanne 21 EylülGonal-F
3​
3. Aşılama​
mucizeolsunnnn mucizeolsunnnn 22 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
B balkalp 25 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
M merryliya 27 EylülGonal-F
4​
🍀
2. Aşılama​
B bsrgnr5858 27 EylülGonal-F
Letu
2​
1. Aşılama​
H hayaldunyasi92 28 EylülGonal-F
4​
🍀
1. Aşılama​
K kuppkuppkupp 28 Eylül
Gonal-F​
1​
🍀
1. Aşılama​
K karkedkah 28 EylülGonal-F
2​
🍀
2. Aşılama​
K keug0 29 EylülKlomen
1​
🍀
1. Aşılama
:anneadayı:
2. Aşılamada hamiş​
Hayvanseverbiri Hayvanseverbiri 29 EylülGonal-F
1​
🍀
1. Aşılama​
Safransari Safransari
2 Ekim​
Letu
1​
🍀
1. Aşılama​
B blue2104 4 Ekim
Gonal-F​
1​
🍀
1. Aşılama​
Teletabi Teletabi 5 EkimGonal-F
5​
🍀
1. Aşılama​
K Kbude 6 EkimGonal-F
2​
2. Aşılama​
C C120299 6 EkimGonal-F
2​
🍀
1. Aşılama​
P Pasiphea 6 EkimFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
edahandro edahandro
7 Ekim​
Klomen​
2​
🍀
4. Aşılama​
damlasu14 damlasu14 9 EkimLetu
Fostimon​
1​
🍀
1. Aşılama​
:anneadayı:
2. Aşılamada hamiş​
G Gzzdtk 9 EkimFemara
2​
🍀
1. Aşılama​
B Babyboy05 9 EkimGonal-F
3​
1. Aşılama
Çipli​
U ugurbocegi72 9 EkimKlomen
2​
🍀
1. Aşılama​
kediannesinino kediannesinino 16 EkimGonal-F
1'den fazla​
🍀
1. Aşılama​
M Melyy1026 18 EkimFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
M Minik Mucizemi Bekliyorum 19 EkimPergoveris
2​
1. Aşılama​
kuzu_ kuzu_ 21 EkimGonal-F
4'den fazla​
🍀
1. Aşılama
Çipli​
H Haylihassasbiri 25 EkimFemara
1​
🍀
1. Aşılama​
KIZLAR TÜP BEBEĞE GEÇMEM SEBEBİ
İLE YENİ KAYIT ALAMIYORUM
EKİM-KASIM-ARALIK TOPİĞİ AÇIN
LÜTFEN
🥰
BİRBİRİNİZDEN KOPMAYIN

🚨🚨 Kızlar 4. Aşılamamın negatif olması sebebi ile Tüp Bebek yaptırmaya karar verdim. Ekim ayı mezunlarımızı verdikten sonra tablomuza Ekim ortasından itibaren Kasım ayı için yeni eklemeler yapamayacağım 🚨🚨🚨 topiği devam ettirmek isteyen arkadaşlar Ekim-Kasım-Aralık Aşılama Topiği açabilirler 🚨🚨🚨 hepinizi çok seviyorum. Ben aşılamayı destekliyorum ancak yaşımın 35 olması ve 4. Aşılamamın da tutmaması sebebi ile tüp bebeğe karar verdim 🚨🚨 özellikle 1. Ve 2. Aşılamasını olacak olan arkadaşlarım lütfen umudunuzu yitirmeyin, tablomuzda 3. Aşılamada dahi pozitifi gören arkadaşlarımız oldu 🍀🍀

🤰🧿 Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ve Ekim ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

Son düzenleme:
YUMURTA SAYISI
DURUM
M merryliya 1 EylülKlomen
festina lente festina lente 5 Eylül
edahandro edahandro 11 EylülFemara
1​
sumeyye 1306 sumeyye 1306 11 Eylül
meirda meirda
mucver veya mucver mucver veya mucver
Efnanl Efnanl

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

M merryliya festina lente festina lente Efnanl Efnanl meirda meirda mucver veya mucver mucver veya mucver sumeyye 1306 sumeyye 1306
12 Eylül aşılama tarihim. 1 yumurtam var. Femara kullandım 🙋🏻‍♀️

12 Eylül aşılama tarihim. 1 yumurtam var. Femara kullandım 🙋🏻‍♀️
Hoşgeldin canım. Ekledim seni de 😍 umarım topik bize uğurlu gelir 🍀 ilk defa bir topik açıyorum umarım herkes faydalanır, birbirimize destek oluruz güzel haberlerimizi paylaşırız 😍

Hoşgeldin canım. Ekledim seni de 😍 umarım topik bize uğurlu gelir 🍀 ilk defa bir topik açıyorum umarım herkes faydalanır, birbirimize destek oluruz güzel haberlerimizi paylaşırız 😍
Hoş bulduumm 😍 inşaAllah uğur getirir ve hepimiz güzel sonuçlar alırız 🤲🏻🤲🏻

Evet, ilk aşılamam. Kendim yapmaya cesaret edemediğim için acile gideceğim iğne için 😬😬😬
🙏 ilk denemede aşılaması tutan çok okudum burada. Umarım senin de öyle olur.. iğne çok minik ama yapmaya cesaretin yoksa kendin deneme boşver 👍🏼 hiç canın yanmayacak, şuan belki heyecanlı sındır iğne olacağın içiin 😍 Ben dün gece yaptım kendime. Üçüncü yapışım. Hissetmiyorum bile. Senin de öyle olacaktır 🙏

🙏 ilk denemede aşılaması tutan çok okudum burada. Umarım senin de öyle olur.. iğne çok minik ama yapmaya cesaretin yoksa kendin deneme boşver 👍🏼 hiç canın yanmayacak, şuan belki heyecanlı sındır iğne olacağın içiin 😍 Ben dün gece yaptım kendime. Üçüncü yapışım. Hissetmiyorum bile. Senin de öyle olacaktır 🙏
Heyecanı tedirginlik bastırıyor daha çok 😬 inşaAllah tutar, moral olsun diye sürekli ilk aşılaması tutanların yazdıklarını okuyorum 😅😅😅 ipi elden bırakırsam oturup ağlayacağım çünkü 😂😂

Heyecanı tedirginlik bastırıyor daha çok 😬 inşaAllah tutar, moral olsun diye sürekli ilk aşılaması tutanların yazdıklarını okuyorum 😅😅😅 ipi elden bırakırsam oturup ağlayacağım çünkü 😂😂
İlk günden beri ben de sürekli forumlarda geziyorum. Olumlu pozitif sonuçları okumaya çalışıyorum. Aşılamadan fayda gören çok okudum canım 🙏 umarım tutar ve ikincisine gerek kalmaz. Bu süreç stres yapıyor insanda. Ben iki aşılama tutmayınca baya depresifleşmiştim. En son Mayıs'ta aşılama oldum üçüncüyü olmadan bıraktım. Şimdi tekrar bi cesaret geldi. İki kez daha aşılama denemek istiyorum. Bi de takviye vitaminler kullanıyorum bu sefer. Bazı forumlarda fayda görenleri çok okudum ben de aldım. Doktoruma da sordum. Kullanabilirsin zararı olmaz dedi. O sebeple vücudum daha hazırmış gibi hissediyorum önceki aşılamalarıma göre. Veya öyle olumlama yapmaya çalışıyorum diyelim 🙏🙏

Yaa kuzum seni de aşılamasız diye tabloya ekleyeyim 🤣 sensiz olur mu hiç Meleğim 😍 inşallah böyle şeylere hiiiiç gerek kalmadan hamiş kalacaksın sen bu ay 😍😍😍 birlikte kalacağıızzzz 💃💃💃💃 şimdiden hamileyiiizzz 🥰🥰🤰🤰
Ben arada gelirim merak etme seni bensiz bırakmam 🥰🥰

İlk günden beri ben de sürekli forumlarda geziyorum. Olumlu pozitif sonuçları okumaya çalışıyorum. Aşılamadan fayda gören çok okudum canım 🙏 umarım tutar ve ikincisine gerek kalmaz. Bu süreç stres yapıyor insanda. Ben iki aşılama tutmayınca baya depresifleşmiştim. En son Mayıs'ta aşılama oldum üçüncüyü olmadan bıraktım. Şimdi tekrar bi cesaret geldi. İki kez daha aşılama denemek istiyorum. Bi de takviye vitaminler kullanıyorum bu sefer. Bazı forumlarda fayda görenleri çok okudum ben de aldım. Doktoruma da sordum. Kullanabilirsin zararı olmaz dedi. O sebeple vücudum daha hazırmış gibi hissediyorum önceki aşılamalarıma göre. Veya öyle olumlama yapmaya çalışıyorum diyelim 🙏🙏
İnşaAllah bu ay tutar da diğerlerine gerek kalmaz. Stres zaten bu sürecin baş düşmanı olduğu için engellemeye çalışıyorum. Rabbim kolayıyla, sağlıklı ve hayırlı gebelikler nasip etsin 🤲🏻

İnşaAllah bu ay tutar da diğerlerine gerek kalmaz. Stres zaten bu sürecin baş düşmanı olduğu için engellemeye çalışıyorum. Rabbim kolayıyla, sağlıklı ve hayırlı gebelikler nasip etsin 🤲🏻
Amin amin kuzum sağlıkla gelsin yavrularımız inşallah 🙏🙏

M merryliya canım test tarihi en yakın sensin 😍 yarın test yapmayı düşünüyor musun? Paylaş bizimle mutlaka. Hayırlı sonuçlarını alalım inşallah 🙏 hala iğnenin etkisi devam ediyor olabilir, onu da göz önüne al mutlaka kuzum

YUMURTA SAYISI
DURUM
M merryliya 1 EylülKlomen
festina lente festina lente 4 Eylül
turuncummm turuncummm 7 Eylül
B bebis6767 8 Eylül
edahandro edahandro 11 EylülFemara
1​
sumeyye 1306 sumeyye 1306 11 Eylül
meirda meirda 12 EylülFemara
1​
mucver veya mucver mucver veya mucver
Efnanl Efnanl

Merhaba Güzel Anne Adayları 🤰🧿
Gelin Eylül ayında aşılama sürecimizi birlikte takip edip birbirinize destek olalım. Adımı etiketleyip, bana aşılama gününüzü, yumurta gelişimi için kullandığınız ilacı, yumurta sayınızı iletirseniz adınızı tablomuza eklerim. Umarım bu ay aylardır hasretini çektiğimiz yavrularımıza kavuştuğumuz bir ay olur 🙏

M merryliya festina lente festina lente Efnanl Efnanl meirda meirda mucver veya mucver mucver veya mucver sumeyye 1306 sumeyye 1306 reyhan boga reyhan boga GulcanKarakayaTurker NZ GulcanKarakayaTurker NZ turuncummm turuncummm B bebis6767 B Berfin0 N -nelly K kardrbc fresa fresa
Benim 11 eylüldeydi aşılama ama iptal oldu normal ilişki önerdi doktor. 3 yumurta var gonalf kullandım

M merryliya canım test tarihi en yakın sensin 😍 yarın test yapmayı düşünüyor musun? Paylaş bizimle mutlaka. Hayırlı sonuçlarını alalım inşallah 🙏 hala iğnenin etkisi devam ediyor olabilir, onu da göz önüne al mutlaka kuzum
Kusura bakmayın ben gec gördüm. İğnenin etkisi kalmadı bende 4. Günden itibaren test yapmaya başladım. Silikleşe silikleşe devam etti ve bitti. Cokta umudum kalmadı bugünde negatif çıktı test erken gebelik testi yapıyorum.

X