2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

ananasmango

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
1.094
1.547

Sevgili Ekim biz çiçek açmaya hazırız 🌸🥰

Merhaba çiçeklerim :KK36:
Bir o kadar güzel ve bir o kadar da yorucu stresli bir süreçteyiz.Anne olabilmek ve bu süreci en hayırlı kolay şekilde atlatmak için beraberiz.

Hepimizin kalbinde olan o heyecana kavuşmak için sabırla duayla bekledik. Bütün adımları aştık ve son transfer aşamasına geldik.:dua:

Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.
Transferlerimizi tek seferde pozitif sonuç almamızı nasip etsin.
Sağlıklı gebelik yaşamamızı ve sonucunda beklediğimiz heyecanla tatmak istediğimiz o annelik duygusuna kavuşmak nasip olsun:anneadayı:

Benimle birlikte listeye isim yazdırmak isterseniz beni etiketleyebilirsiniz.Bol hamişli topik olsun:anneadayı:

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ :KK36:
EMBRİYO:emir_bebek: DURUM:anne:
Themiscan Themiscan 28 Eylül2 Embriyo:anneadayı:
C Cotton Candy 2 Ekim1 Embriyo:KK43:
G gguullll 2 Ekim2 Embriyo:KK43:
M mombaby 3 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
M mirwa8 4 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
M Minelsu66 4 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
Zuyalist Zuyalist 4 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
HepmigencizHepmiguzel HepmigencizHepmiguzel 5 Ekim1 Embriyo:KK43:
bussra26 bussra26 5 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
A Aliece 6 Ekim2 Embriyo:KK43:
E EFG01 7 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
A Aylaaaaaa 9 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
T tupbebekseruvenim 9 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
Bidebayilistersenferiha Bidebayilistersenferiha 10 Ekim1 Embriyo:KK43:
U umutlabeklebabby 10 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
e111 e111 10 Ekim1 Embriyo:KK43:
V vera_61 10 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
Gebeolmakisteyenebe Gebeolmakisteyenebe 11 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
melekpastrma melekpastrma 11 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
U Ufak mucizeler 12 Ekim1 Embriyo
G Gnccakmak 12 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
P parlak_ 13 Ekim1 Embriyo:KK43:
Petunya508 Petunya508 14 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
H hnd91 (Ardışık Transfer)14-16 Ekim2 Embriyo
Arwen27 Arwen27 16 Ekim2 Embriyo:KK43:
G Gizemm3606 16 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
F femara 16 Ekim2 Embriyo:KK43:
S sedanuurr 16 Ekim1 Embriyo
B birlena 17 Ekim2 Embriyo
U umudunukaybetme 18 Ekim1 Embriyo
L lale uzunkaya 18 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
R rosmari335 19 Ekim1 Embriyo
D daisyygirl 19 Ekim2 Embriyo
Umudum2121 Umudum2121 19 Ekim1 Embriyo
Egehanezra Egehanezra 19 Ekim1 Embriyo
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 20 Ekim2 Embriyo
M motyl 20 Ekim1 Embriyo
SairGece SairGece 20 Ekim1 Embriyo
O Ozzy84 20 Ekim1 Embriyo
U unknown1234 20 Ekim2 Embriyo
U unknown1234 20 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
duyguozuz duyguozuz 20 Ekim2 Embriyo
G gizzz09 21 Ekim1 Embriyo
Elseko Elseko 21 Ekim2 Embriyo
hus3545 hus3545 21 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
eedahadahanasilssiniz eedahadahanasilssiniz 21 Ekim1 Embriyo
N nurrellam 21 Ekim1 Embriyo
E Ebeebe 23 Ekim1 Embriyo
D delinefsim 23 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
Heavenpera Heavenpera 23 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
hasretimegem hasretimegem 23 Ekim2 Embriyo
B benisimsiz41 23 Ekim1 Embriyo
C ceromia35 23 Ekim2 Embriyo
memurhanim memurhanim 23 Ekim2 Embriyo
H Hpnz 23 Ekim1 Embriyo

BSRSNCLN

24 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
I ivfsurecinde 24 Ekim1 Embriyo
lor-kurabiyesi lor-kurabiyesi 24 Ekim2 Embriyo:anneadayı:
T tesina 24 Ekim2 Embriyo
sev9 sev9 25 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
ananasmango ananasmango 26 Ekim1 Embriyo:anneadayı:
N nasiptevarsa 27 Ekim2 Embriyo
Laye99 Laye99 27 Ekim1 Embriyo
M Melek_99 28 Ekim1Embriyo
A aejjari
Cadiiii03443 Cadiiii03443
kahveseverkedi91 kahveseverkedi91
A anonim321
M Mystery306
1 1649y 1 Embriyo
R Ruyaaam123 24 kasım2 embriyo
mygenius mygenius ERTELENDİ

Son düzenleme:
hayırlı olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız. Ben de Eylülde adet olup eylül sonu ekim başı gibi her şey yolunda giderse dondurulmuş embriyo transferi yapacağım

Merhaba benimde geçen hafta yumurta toplamam oldu. 2 tane embriyom donduruldu. Adet olunca hazırlığa başlayacakmışız. Hazırlık 6hafta sürüyormuş. Eylül sonu Ekim başı büyük ihtimalle transferim olacak.
Bu süreçte vitamin vb. kullanıyor musunuz? Neler yiyip içiyorsunuz?

Merhaba benimde geçen hafta yumurta toplamam oldu. 2 tane embriyom donduruldu. Adet olunca hazırlığa başlayacakmışız. Hazırlık 6hafta sürüyormuş. Eylül sonu Ekim başı büyük ihtimalle transferim olacak.
Benim de eylül adetiyle birlikte transfer hazırlığına başlanacak şuan hiç takviye kullanmıyorum yarın doktorumla görüşücem bir hafta içinde de adet bekliyorum

Bana doktorum hamile kalana kadar vinalac önerdi aynı zamanda insülin direncim yüksek glifor kullanıcam bugün kontrole gittim 3 adet 12mm 6 adet 10mm var perşembe tekrar görücek erken çatlamasını önlemek için iğne yapıldı

Bana doktorum hamile kalana kadar vinalac önerdi aynı zamanda insülin direncim yüksek glifor kullanıcam bugün kontrole gittim 3 adet 12mm 6 adet 10mm var perşembe tekrar görücek erken çatlamasını önlemek için iğne yapıldı
Yumurta Toplamadan önce bende bir çok vitamin kullandım. Dr şu an sadece Omega3 kullanabilirsin istersen dedi. Başka bir şey gerek yok dedi. ama bu 4. Denemem ve son olsun istiyorum artık i yüzden
Embriyonun tutunmasına yardımcı olacak bir şeyler istiyorum.

kaç adet yumurta toplandı acaba girdiniz mi bugün opuya
Merhaba, 16 tane yumurta toplandı. Ama doktorum adetle atılması gereken çok küçükleri de topladım dedi. Olgun yumurta sayım 10 du. Hiç agri sızı yaşamadım işlem sonrasında. Ama anestezi yüzünden hala sarhoş gibiyim. Beni fazla çarptı anestezi.

Merhaba, 16 tane yumurta toplandı. Ama doktorum adetle atılması gereken çok küçükleri de topladım dedi. Olgun yumurta sayım 10 du. Hiç agri sızı yaşamadım işlem sonrasında. Ama anestezi yüzünden hala sarhoş gibiyim. Beni fazla çarptı anestezi
olgunlaşma aşamasında kasıklarınızda ağrı hissediyomuydunuz şuan da ağrım var

Yumurta Toplamadan önce bende bir çok vitamin kullandım. Dr şu an sadece Omega3 kullanabilirsin istersen dedi. Başka bir şey gerek yok dedi. ama bu 4. Denemem ve son olsun istiyorum artık i yüzden
Embriyonun tutunmasına yardımcı olacak bir şeyler istiyorum.
bi yerde okumuştum çinko içeren besinler rahme tutunmayı kolaylaştırıyomuş bazılarına güçlendirmek için fitil falanda verenler olmuş bu senin muayene göre ayarlanıyo bence çoğunlukla

bi yerde okumuştum çinko içeren besinler rahme tutunmayı kolaylaştırıyomuş bazılarına güçlendirmek için fitil falanda verenler olmuş bu senin muayene göre ayarlanıyo bence çoğunlukla
Teşekkür ederim araştırayım.ben kendimce yapabileceğim birşey varsa onu yapmak istiyorum.
Dr ilaç verecek zaten Hazırlık 6 hafta sürecek dedi. Bakalım herkes için en iyisi olsun.

olgunlaşma aşamasında kasıklarınızda ağrı hissediyomuydunuz şuan da ağrım var
Evet canım. İlk hafta adet sancısı gibi ağrı oldu. Ama yumurtalıklar da genişliyor ya bir süre sonra ağrı kesildi. Çatlatma iğnesi yaptıktan 12 saat sonra tekrar adet sancısı gibi ağrı başladı. Toplama işleminde hiç ağrım olmadı. O bayağı rahat geçti

Evet canım. İlk hafta adet sancısı gibi ağrı oldu. Ama yumurtalıklar da genişliyor ya bir süre sonra ağrı kesildi. Çatlatma iğnesi yaptıktan 12 saat sonra tekrar adet sancısı gibi ağrı başladı. Toplama işleminde hiç ağrım olmadı. O bayağı rahat geçti
yumurtalarınız toplandığında kaç mm lerdi

X