Gebeliğe Hazırlık 2023 Eylül-Ekim Ayı Aşılama Sürecimizi Birlikte Takip Edelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Kaçıncı aşılamanızı olacaksınız?

• 1

OY: 80 76,2%
  • 2

OY: 17 16,2%
  • 3

OY: 7 6,7%
  • 4

OY: 1 1,0%
  • 5

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    105
Kızlar sonuç negatif ❤
Canıımmmm moral bozmak yok tüp bebeğin ilerlemesini tecrübe etmiş oldun. İnşallah 2. De daha sağlam daha güzel olacak herşey. Biraz dinlen pes etmeden devam ediyoruz. Elbet birgün bizde buraya anne oluyorum yazıcaz kalpten inanıyorum. Sanada koskocamaaan sarılıyorum. ❤️

Üzülmüyoruzzz olana kadar pes etmeyeceksinnnn hakkında demek boyle hayırlıymıs sakin isyan etme dua et dualarım seninle peki basarısız olmanın sebebi neydi özel degilse doktor bir sey söyledi mi ?
Yok canın doktorum konuşmıuor zaten çok ketum. Çarşamba görüşeceğiz daha görüşmedik

Kızlar 4. Aşılamaya başladım. İlk iğnemi az önce yaptırdım. Kist göründü ama önemli değil dediler. Kist varken aşılama yaptıran var mı?

Merhaba sürecinizi anlatırmısınız zahmet olmazsa
Merhaba ilk baş hormon testler hsg ler felan çekiliyor çekilmediyse sonra sana iğne veya hap başlatıyolar bana hap başlatmıştı 5 gün birer adet klomen içtim 10.gün kontrole gittim ve büyümüştü iğne yaptı ertesi gün eşim sperm verdi başka labaratuvarda yıkama yaptılar aşılama yaptılar benim 2.aşılmamda tuttu fakat 8 haftalık kalbı durdu bebeğimin

Kızlar selam bana yardımcı olur musunuz? Burda hepimiz daha tecrübeli olduğumuz icin sizlere sormak istedim. edahandro edahandro canım ben az önce catlatma iğnesini yaptım ama eşim yapıyor iğneyi yaptı cıkardı sonra dedi ki bu niye yarım kalıyor icinde bir baktım birazını yapmıs. Gitmiyor dedi sonra ben sıktım birazıda öyle gitti. Tekrar ucuna yeni iğne takıp kalanıda öyle yaptık. Sizce etkisi olur mu ya. Bu ay hep aksiliklerle dolu oldu aşırı stresim şuan.

Kızlar selam bana yardımcı olur musunuz? Burda hepimiz daha tecrübeli olduğumuz icin sizlere sormak istedim. edahandro edahandro canım ben az önce catlatma iğnesini yaptım ama eşim yapıyor iğneyi yaptı cıkardı sonra dedi ki bu niye yarım kalıyor icinde bir baktım birazını yapmıs. Gitmiyor dedi sonra ben sıktım birazıda öyle gitti. Tekrar ucuna yeni iğne takıp kalanıda öyle yaptık. Sizce etkisi olur mu ya. Bu ay hep aksiliklerle dolu oldu aşırı stresim şuan.
Merhaba canım. İğnenin tüm içini boşalttıysanız bir sıkıntı olmaz canım. Önemli olan tam doz almak

X