Gebeliğe Hazırlık 2023 Gebelik isteyen son anne adayları ovülasyon takibi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sehribann16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2023
1.764
832
22
Selam kızlar herkese merhabalar geçirdiğimiz süreçte hem kafamızda sorular kalmaması için hemde kafamızı dağıtmak için böyle bir konu açmak istedim hepinizin test takibini bekliyorum SAT VE BAT TARİHLERİNİZİ BELİRTMEYİ UNUTMAYIN BOL BOL BEBİŞ HABERLERİNİ ALMAK ÜMİDİYLE 🌸💗💗💕🦋

İSİM SAT BAT🤰🏻🌸
M mormnekse 👣💌
sehribann16 sehribann16 3 Kasım30 Kasım
N nilda2121 25 Ekim22 Kasım
Snnn0 Snnn0 👣💌
Blue8816 Blue8816 17 Kasım15 Aralık
Z zingarina10 6 Ekim3 Kasım
@Blue_girll7 Ekim6 Kasım
M Manolya- 10 Ekim14 Kasım
G gunesligun2727 10 Ekim10 Kasım
umha umha 2 Kasım30 Kasım
M Mucizee35 14 Ekim10 Kasım
Morkide Morkide 27 Ekim27 Kasım
U umudunuyitrme 👣💌
V VERA88 15 Ekim11 Kasım
A adamsu 27 Eylül8 Ekim
ikikedibirdeli ikikedibirdeli 19 Ekim15 Kasım
G Gksu21 👣💌
cilek gezegeni60 cilek gezegeni60 8 Ekim8 Kasım
hacer kahraman hacer kahraman 12 Ekim10 Kasım
U ugurbrvn 20 Ekim15 Kasım
H hicmiyimbilmemkineyim 13 Ekim11 Kasım
minikbikusumolsa minikbikusumolsa 18 Ekim17 Kasım
C cebellato 18 Ekim15 Kasım
sevgisaygidan sevgisaygidan 18 Ekim15 Kasım
Sebha_ Sebha_ 31 Ekim30 Kasım
zey0910 zey0910 12 Kasım10 Aralık
S sonsuzaskk 28 Ekim26 Kasım

Son düzenleme:
Bugün dokuzuncu günüm ve test böyle 😍

Eklentiler

• IMG_20231011_173653.jpg
    IMG_20231011_173653.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 349
Bugün dokuzuncu günüm ve test böyle 😍
ben varım hangi marka test kullanıyorsunuz bende üç aydır ovulasyon takibi yapıyorum artımedle... bu ay laboquik marka aldım diğer aylarda net çizgiler gördüm ama bu ay denediklerimde t çizgisi çok silikti.siz hangi marka kullanıyorsunuz artımede benziyor ama

ben varım hangi marka test kullanıyorsunuz bende üç aydır ovulasyon takibi yapıyorum artımedle... bu ay laboquik marka aldım diğer aylarda net çizgiler gördüm ama bu ay denediklerimde t çizgisi çok silikti.siz hangi marka kullanıyorsunuz artımede benziyor ama
Freely diye bi marka aldım canım eczaneden aldım ama Instagramda bir gebenin günlüğü diye bi hesap var satıyo oda iyimiş diyolar da geç gelir diye internetten sipariş vermedim buda bugün ki hali benim

Eklentiler

• IMG_20231012_122958.jpg
    IMG_20231012_122958.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 342
Bugün kaçıncı günün

Freely diye bi marka aldım canım eczaneden aldım ama Instagramda bir gebenin günlüğü diye bi hesap var satıyo oda iyimiş diyolar da geç gelir diye internetten sipariş vermedim buda bugün ki hali benim
bende eczaneden artımed marka aldım kaç aydır onunla denedim benimkine benziyor o yüzden sordum

15.günüm iki gündür silik çizgi bugün t çizgisi tamamen silik c çizgisi net o yüzden sordum artımedle yaptığımda bu şekilde sonuç almadım ilk defa laboquikle deniyorum
Acaba yumurtan mı buyumedi çünkü 18mmden itibaren pik oluyo diyolar pko veya pcos var mı belki geç yumurtluyosundur

Acaba yumurtan mı buyumedi çünkü 18mmden itibaren pik oluyo diyolar pko veya pcos var mı belki geç yumurtluyosundur
muayene oldum en son herhangi bir sorun yok dedi.düzenli adet oluyorum ilk defa bu ay piki göremedim.pek bilgimde yok açıkçası 3 aydır yumurta takibi yapıyorum ve hepsini artımedle yaptım bu ay değiştireyim dedim ama bu ayda net çizgi göremedim bilemiyorum sebebi nedir

muayene oldum en son herhangi bir sorun yok dedi.düzenli adet oluyorum ilk defa bu ay piki göremedim.pek bilgimde yok açıkçası 3 aydır yumurta takibi yapıyorum ve hepsini artımedle yaptım bu ay değiştireyim dedim ama bu ayda net çizgi göremedim bilemiyorum sebebi nedir
Canım dediğim gibi belki geç yumurtlaman olur 14. Gün olucak diye bişey yok bazıları daha geç yumurtlar bazen ovulasyon testi de bunun için işte belkide aldığın test bozuktur başka bi markadan daha deneseydin bugün 😊

Son adet tarihini ve beklenen adet tarihini yazar mısın canım seni eklim listeye

X