Gebeliğe Hazırlık 2023 Gebelik isteyen son anne adayları ovülasyon takibi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@nilo333 bu canm

Eklentiler

• 1000005124.jpg
    1000005124.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 18
amin inşallah çok sürpriz oldu hiç umudumda kalmamıştı oysaki, ağrılarım başlayınca hasta olucam artık demiştim. Rabbim en yakın zamanda sizede böyle bir sürpriz yapsın canım inşallahhh🙏🏽
Yaaa regli ağrısı ile aynı ağrı mı oldu canm acaba
Bnde aşılama oldum regli agrm gibi bi ağrı oldıu da
Tutmadı diye düşünmüştüm

Kızlar ben geldimmmm napıyosunuz çok şükür telefonuma kavuşabıldım son durumlarınız ne ben Aralık ayının sonunda çok tatlı bir doktorla tanıştım bende pcos var herşeyi tek tek açıkladı tek ihtiyacın diyetisyen ve egzersiz bunları yaparsan bize gerek bile kalmicak belki de dedi ve önerdiği diyetisyene gittim fonksiyonel tıp diyetisyeni insülin direnci ve tshım yüksek ona odaklıyız ek olarak femara ve çatlatma iğnesi uygulandı 15 mm ve 19.3mm lik yumurtalarım oluştu tam gebelik oluştu derken maalesef kimyasalla sonuçlandı ama bunada şükür doğru yöntemlerle hamile kalabildiiğimi görmüş oldum en azından 💗💓💕

Kızlar ben geldimmmm napıyosunuz çok şükür telefonuma kavuşabıldım son durumlarınız ne ben Aralık ayının sonunda çok tatlı bir doktorla tanıştım bende pcos var herşeyi tek tek açıkladı tek ihtiyacın diyetisyen ve egzersiz bunları yaparsan bize gerek bile kalmicak belki de dedi ve önerdiği diyetisyene gittim fonksiyonel tıp diyetisyeni insülin direnci ve tshım yüksek ona odaklıyız ek olarak femara ve çatlatma iğnesi uygulandı 15 mm ve 19.3mm lik yumurtalarım oluştu tam gebelik oluştu derken maalesef kimyasalla sonuçlandı ama bunada şükür doğru yöntemlerle hamile kalabildiiğimi görmüş oldum en azından 💗💓💕
Yeni topik açmayı düşünüyorum 2024 mucizelerimiz için ovulasyon takibi diye bana iyi başladı 2024 inanıyorum hepimize çok iyi gelicek 🙏🏻💓

Yaaa regli ağrısı ile aynı ağrı mı oldu canm acaba
Bnde aşılama oldum regli agrm gibi bi ağrı oldıu da
Tutmadı diye düşünmüştüm
Birebir aynısıydı hatta sırtım falan çok ağrır benim bide reglde aynılarını birebir yaşadım. Eşimede hiç umut kalmadı hatta demiştim :) gecikmenin 9. Gününde ağrı azaldı şimdi de sağ tarafta elektik çarpması gibi bir şey oluyor. Doktor normal rahim kendini hazırlıyor dedi :) zaten ilk zamanlar adet sancısana benzer ayırmak mümkün olmuyor dedi

Birebir aynısıydı hatta sırtım falan çok ağrır benim bide reglde aynılarını birebir yaşadım. Eşimede hiç umut kalmadı hatta demiştim :) gecikmenin 9. Gününde ağrı azaldı şimdi de sağ tarafta elektik çarpması gibi bir şey oluyor. Doktor normal rahim kendini hazırlıyor dedi :) zaten ilk zamanlar adet sancısana benzer ayırmak mümkün olmuyor dedi
Çok saolasn mervem ama malesef bgn reglim başladı benim
Rabbim isteyen herkes e sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin
Sende sağlıkla kucağına al inşallah

Çok saolasn mervem ama malesef bgn reglim başladı benim
Rabbim isteyen herkes e sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin
Sende sağlıkla kucağına al inşallah
Ya :KK43: olsun vardır bundada bir hayır bol bol dua edicem senin için hayırlısıyla bu ay olmadı ama önümüzdeki ay güzel haberi alırsın inşallah 🙏🏽

Herkese merhabalar ,umreden yeni döndüm kızlar
Orda hattım kapalıydı yazamadım
Bu topik biraz sakinleşmiş, yeni topik açılmış birazdan oraya geçicem ben de ama burdaki arkadaşlarıma yazayım dedim.
Hepinize dua ettim bolca. İnşallah hepimize sağlıklı gebelik nasip olsun diye🤲🤲

X