2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Iron Butterfly

Sağlıcakla gel minik mucizemm🎉
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Şubat 2021
7.907
20.265

:emir_bebek: Kasım'da kalbimizde kelebekler uçsun :emir_bebek:

Merhaba hepimizin tedavileri sonuçları hayırla sonuçlansın inşallah bir çok zorlu süreç sonrası o eşi benzeri olayan mutluluğa kavuşmak dileğiyle
💘

Lütfen listeye eklenmek için beni etiket yapın ki ekleyebileyimm...!

Yaş;
Deneme;
Embriyo gün;
Transfer tarihi;

yazmanız yeterli🤗🤗🤗🤗🤗

Anne Adayı💖Yaş
Deneme​
Embriyo GünTransfer TarihiSonuç
Iron Butterfly Iron Butterfly 273.cü deneme 5.ci
gün
çift
28
Kasım
🐣
merry06 merry06 261.ci deneme 5.ci
gün
13 Aralık💔
Xiangwei Xiangwei 404.cü deneme3.cü
gün
çift
23
Kasım
💔
N nesem35 352.ci deneme 5.ci
gün
çift
9
Kasım
💔
madamemeri17 madamemeri17 293.cü deneme 5.ci
gün
15
Kasım
💔
1sevgi1 1sevgi1 241.ci deneme 5.ci
gün
2
Kasım
🐣
tomrisn tomrisn 241.ci deneme 3.cü
gün
çift
17
Ekim
💔
ig_budan ig_budan 331.ci deneme 5.ci
gün
20
Kasım
🐣
D Derinmis 311.ci deneme 3.cü
gün
çift
26
Kasım
💔
GizemmDY GizemmDY 281.ci deneme 5.ci
gün
15
Kasım
🐣
Z Zehra2345 252.ci deneme 5.ci
gün
çift
7
Kasım
🐣
filozofia filozofia 311.ci deneme 5.ci
gün
18
Kasım
🐣
Kelebenkk Kelebenkk 341.ci deneme 5.ci
gün
çift
1
Kasım
💔
R Ruyaaam123 301.ci deneme 3.cü
gün
3embriyo
24
Kasım
💔
S Simgenurr 311.ci deneme5.ci
gün
13
Kasım
💔
ersin-tncy ersin-tncy 282.ci deneme 3.cü
gün
31
Ekim
💔
M minikooommm 291.ci deneme 3.cü
gün
2
Kasım
💔
A alohomoraaa 311.ci deneme 5.ci
gün
24
Kasım
💔
P perisko 393.cü deneme 5.ci
gün
çift
3
Kasım
💔
F ftmbrr 382.ci deneme 3.cü
gün
1
Kasım
🐣
E Esra2015 322.ci deneme 5.ci
gün
5
Aralık
🐣
M minikbirevhanimi 331.ci deneme5.ci
gün
22
Kasım
💔
brcn95 brcn95 281.ci deneme 5.ci
gün
çift
1
Kasım
💔

P Panda34
262.ci deneme 5.ci
gün
çift
29
Kasım
🐣
L LEYLA_3434 391.ci deneme 3.ci
gün
çift
4
Kasım
💔
E Elbaykrks 243.cü deneme 5.ci
gün
çift
4
Kasım
🐣
H heemsiree 251.ci deneme 3.cü
gün
çift
1
Kasım
💔
qamzeekizyildirim qamzeekizyildirim 281.ci deneme 5.ci
gün
çift
1
Kasım
🐣
M mira kaya64 241.ci deneme 5.ci
gün
3
Kasım
🐣
B busyk 252.ci deneme 5.ci
gün
6
Kasım
🐣
S SnyKds 382.ci deneme 5.ci
gün
Çift
6
Kasım
🐣
A aysgl 261.ci deneme 3.cü
gün
10
Kasım
💔
E Elif9494 291.ci deneme 3.cü
gün
Çift
10
Kasım
🐣
H hayatgunces 271.ci deneme5.ci
gün
10
Kasım
💔
1 1649y 221.ci deneme 5.ci
gün
25
Aralık
E Eylul yagmur 271.ci deneme 5.ci
gün
12
Kasım
🐣
Glz1 Glz1 244.cü deneme 3.cü
gün
Çİft
6
Kasım
💔
busalb14 busalb14 303.cü deneme 5.ci
gün
Çift
10
Kasım
🐣
N Nigarnigar 303.cü deneme 5.ci
gün
9
Kasım
🐣
partalina_ partalina_ 424.cü deneme 3.cü
gün
Çift
18
Kasım
💔
Limon agacim Limon agacim 313.cü deneme 5.ci
gün
8
Kasım
💔
moneybags moneybags 301.ci deneme 5.ci
gün
çift
15
Kasım
💔
C cupc 242.ci deneme 5.ci
gün
17
Kasım
🐣
G gamze9183 321.ci deneme 5.ci
gün
15
Kasım
💔
Bihemta Bihemta 292.ci deneme 5.ci
gün
13
Kasım
💔
B Baharibosimsek 321.ci deneme 5.ci
gün
16
Kasım
L lalih022 272.ci deneme 5.ci
gün
20
Kasım
💔
Safransari Safransari 381.ci
deneme
3.cü
gün
23
Kasım
💔
astana7 astana7 263.cü deneme 5.ci
gün
çift
15
Kasım
🐣
H Hay8507 405.ci deneme 3.cü
gün
çift
22
Kasım
💔
Dfn1903 Dfn1903 334.cü deneme 5.ci
gün
4
Aralık
🐣
N Neva89 341.ci deneme 4.cü
gün
18
Kasım
💔
ramses09 ramses09 333.cü deneme 3.cü
gün
çift
23
Kasım
💔
P Pervinsn 271.ci
deneme
5.ci
gün
çift
16
Kasım
🐣
A aslisss61 291.ci deneme 5.cü
gün
çift
6
Kasım
🐣
E ellanr 302.ci
deneme
3.cü
gün
14
Kasım
💔
I Iremsu2700 302.ci deneme 5.ci
gün
28
Kasım
💔
K kasimannesi 321.ci deneme 5.ci
gün
2
Kasım
🐣
A Ay Isigi16 281.ci deneme 5.ci
gün
27
Kasım
💔
S smu 324.cü deneme 5.ci
gün
22
Kasım
🐣
N nasinp kismet 351.ci deneme 5.ci
gün
29
Kasım
🐣
U User5li 365.ci
gün
çift
18
Kasım
🐣
C CNN Kaya 281.ci deneme 5.ci
gün
çift
24
Kasım
💔
Stardust- Stardust- 331.ci deneme 5.ci
gün
29
Kasım
🐣
Z ztt 261.ci deneme5.ci
gün
25
Kasım
🐣
ozge2408 ozge2408 301.ci
deneme
5.ci
gün
30
Kasım
🐣

Son düzenleme:
İğneler yanına ekstra bunlardan kullanan var mı ?

Eklentiler

• IMG-20230914-WA0012.jpeg
    IMG-20230914-WA0012.jpeg
    89,6 KB · Görüntüleme: 359
Merhaba hanımlar tüp bebeğe dair bir çok konum var malum buda fırında yep yeni tazecik çıktı😀😀😀😀

Bi hayli zaman oldu yeni serüvene başlayışım ama niyet ettim ve tüp bebek tedavisine yeniden başlama kararı aldım bu sefer özelde başladım devlet çok yıprattı beni(amacım asla devleti kötülemek değil) ama çok yıprandım....

14.09.2023 itibari ile özel Gaziosmanpaşa Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tüp Bebek merkezinde tedavime başladım raporlu olarak iğnelerimi kullanmaya başladım pazartesi ilk kontrole gidip olumlu yanıtlar aldım dün gonal-f 375 ml ve cetrotide denen iğneyi vurundum ve bugün saat 10.30 da Dr randevum var ilerleme ne durumda bakıp ona göre yol çizecekler...
Umarım hakkımda ve hakkımızda hayırlı olanı mevlam yaşamayı nasip eder...
Hadi gelin hep sohbet hem muhabbet hemde süreçlerimizi takip edelim birbirimize destek olalım ☺️😊🤗😉🥳
Raporunuzu devlette mi çıkardınız ?

Merhaba Hayırlı haberler alırız inşallah Rabbim Kımsenın kucagını boş bırakmasın.
Bende ilk adet gunumde randevu alacagım büyük ihtimal ekım ayında tedavı surecım başlıyor..
Amin amin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bizlerinde hadi bismillah 🌺🌺
Raporunuzu devlette mi çıkardınız ?
Evet ama çok uğraştırıcı aşılama yapıldı ise daha önce bazı hastaneler rapor çıkarıyor aşılama raporu olunca
ben de ekimde başlıyorum hadi hayırlısı
Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah vira bismillah 🌺🌺🌺

GOP medicalpark heyet raporu çıkarabiliyormus onu arastiyorum şuan ama sadece kendi bünyesinde mi kullandırılır bilemiyorm
Ben GOP yüzyıl hastanesi murak Keskin'e başladım geçen perşembe ve orada da aşılama üzerine rapor çıkıyor ücretsiz çıkarıyorlar ama başka hastanede kullanım var mı bilmiyorum aşılama kağıdı ile gidiyorsun 1 2 saate rapor elinde ben devlette 3 ay gittim geldim rağor çıkarmak için

hayırlı olsun canım .Kalbini ferah tut o ay bu ay :) bende yerimi alayım surada regl olmayı bekliyorum.özelden yazacaktım sana aslında çok önceden ama yazamadım :)

hayırlı olsun canım .Kalbini ferah tut o ay bu ay :) bende yerimi alayım surada regl olmayı bekliyorum.özelden yazacaktım sana aslında çok önceden ama yazamadım :)
Burası hepimize güzel umut olsun💞 hoşgel aramıza hayırlısı ile süreçlerimiz başlasın inşallah darısı güzel haberlere olsun 🌹

Bende yerimi almis olayim kizlar, 2 Ekimde ilk randevum var sisli acibademde bakalim baslayacak mi yoksa yumurta gelistirmek icin bekleyecek mi. Gelismeleri yazarim hepimize sans getirsin insallah🍀
Hoşgeldiniz🌹 hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah zor süreçler ama sonu umut dolu 🌸

Merhabalar herkese bende başladım tedavime bugün 3.günüm hayırlısıyla. Gonal f 300 kullanıyorum şuan yanına ekstra olarak coraspirin ve aretewomen vitamin ve 3 günlük kullanacağım bir antibiyotik verdiler.İzmir Dokuz eylül üniversitesinde görüyorum tedavimi.Allah hayırlısıyla herkesin emeğinin karşılığını versin 🌸

Merhabalar herkese bende başladım tedavime bugün 3.günüm hayırlısıyla. Gonal f 300 kullanıyorum şuan yanına ekstra olarak coraspirin ve aretewomen vitamin ve 3 günlük kullanacağım bir antibiyotik verdiler.İzmir Dokuz eylül üniversitesinde görüyorum tedavimi.Allah hayırlısıyla herkesin emeğinin karşılığını versin 🌸
Ayyyy merhaba hoşgeldiniz 🌹 hayırlı olsun tedaviniz inşallah burası hepimize çok iyi gelir

Ayyyy merhaba hoşgeldiniz 🌹 hayırlı olsun tedaviniz inşallah burası hepimize çok iyi gelir
Hoşbuldumm inşallah hayırlısıyla hepimizin yüzünü güldürsün rabbim 😊 Sizede hayırlı olsun inşallah bu denemenizde tutar. Bişey sormak istiyorum size süreç hakkında pek bir fikrim yok ta aykırı durumlar çıkmadığı taktirde Gonal f cetrotide bittikten sonra çatlatma iğnesi sonra opu işlemi oluyor sonra döllendirme ve duruma istinaden transfer sanırım. Ama transfer için adet zamanı mı bekliyor öyle birşeyler gördüm araştırırken ama anlayamadım.

İlk defa mi tedavi göreceksiniz yoksa benim gibi geçmişiniz var mı 🤗
Ilk defa tedavi olacagim kaygilarim da var ama mecbur tedavisiz olmaz, yaklasik 2yildir evliyim amh dusuk ve maalesef gecen ay tuplerimin kapali oldugunu ogrendim ( kotu bir hsg cekimiydi ô yuzden ay sonunda tekrar cekeceegim) simdilik durum bu bakalim kismetimizde ne zaman Anne olmak var 😊

Sizin durumunuz nedir, nerde tedavi oluyorsunuz ?

Hoşbuldumm inşallah hayırlısıyla hepimizin yüzünü güldürsün rabbim 😊 Sizede hayırlı olsun inşallah bu denemenizde tutar. Bişey sormak istiyorum size süreç hakkında pek bir fikrim yok ta aykırı durumlar çıkmadığı taktirde Gonal f cetrotide bittikten sonra çatlatma iğnesi sonra opu işlemi oluyor sonra döllendirme ve duruma istinaden transfer sanırım. Ama transfer için adet zamanı mı bekliyor öyle birşeyler gördüm araştırırken ama anlayamadım.
Bende şuan iğne kullanımı sürecindeyim cuma son kontrol nasipse pazartesi yumurta toplama işemi olacak merkezlere göre ve sizin opu sonrası durumunuza bakıyorlar ona göre transfer günü belirliyorlar ben devlette 2 defa donmuş olup adet bekledim oldum rahim kalınlığına bakılıp transfer işlemi olmuştu burası özel ve transfer günü zamanı pazartesi belli olacak inşallah 🌹
Ilk defa tedavi olacagim kaygilarim da var ama mecbur tedavisiz olmaz, yaklasik 2yildir evliyim amh dusuk ve maalesef gecen ay tuplerimin kapali oldugunu ogrendim ( kotu bir hsg cekimiydi ô yuzden ay sonunda tekrar cekeceegim) simdilik durum bu bakalim kismetimizde ne zaman Anne olmak var 😊

Sizin durumunuz nedir, nerde tedavi oluyorsunuz ?
Bende 27 yaşındayım 8 senele oldu bugün evliliğimde hiç gebelik yaşamadım sebepsiz infertilite adı altında bu zaman kadar tedavi görüş nnr olmaya çalıştık ama nasip olmadı devletten özele raporlu geçiş yaptım İstanbul Gaziosmanpaşa Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tüp Bebek merkezinde tedaviye başladım şuan Dr takibinde iğneler kullanıyorum dün ve bugün gonal-f 375 ve cetrotide iğnesi vurunuyorum 🙈🙈🙈

Bende şuan iğne kullanımı sürecindeyim cuma son kontrol nasipse pazartesi yumurta toplama işemi olacak merkezlere göre ve sizin opu sonrası durumunuza bakıyorlar ona göre transfer günü belirliyorlar ben devlette 2 defa donmuş olup adet bekledim oldum rahim kalınlığına bakılıp transfer işlemi olmuştu burası özel ve transfer günü zamanı pazartesi belli olacak inşallah 🌹

Bende 27 yaşındayım 8 senele oldu bugün evliliğimde hiç gebelik yaşamadım sebepsiz infertilite adı altında bu zaman kadar tedavi görüş nnr olmaya çalıştık ama nasip olmadı devletten özele raporlu geçiş yaptım İstanbul Gaziosmanpaşa Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tüp Bebek merkezinde tedaviye başladım şuan Dr takibinde iğneler kullanıyorum dün ve bugün gonal-f 375 ve cetrotide iğnesi vurunuyorum 🙈🙈🙈
Anladım duruma göre transfer zamanı değişiyor ozaman. Çok teşekkür ederim. Pazartesi haberinizi bekliyoruz 😊

X