💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

İlk gün lekelenme gece kanamaya dönmüştü sabah fark ettim o gün kanama devam ettim çok değil di ama sonra 3 gün lekelenme şeklinde devam ettim hatta son iki gün peçeteye geliyordu bulanık şekilde toplamda 5 gün sürdü
Merhaba hamile misiniz

Kizlar merhaba benim yüzüm 3 gündür uyuşuk tomogrofi ve emar cektikleri için oncesinde beta hcg istediler ama adetim biteli 1 hafta oldu ve adetim 4. Gun kesilmisti normalde 7 gün surer dun beta hcg 0.100 çıktı normal mi bazi sitelerde okudum adeti geçinenlerin bu deger cikiyor ama benim yeni bitti sizler ne düşünüyorsunuz 🤔

Bu ay nedense çok umutluyum kızlar neden bilmiyorum içime doğmuş gibi sanki bu hamıleyim diye dolaşıyorum bir buçuk senedir olmuyor hayıt macunu kullandım o var hamile kalma ayım diye iki çocuğuma bu ayda hamıle kaldım avakado yedim umut fakirin ekmeği işte inşallah hislerim beni yanıltmaz birde 3 gündür afedersiniz gaz sıkışması oluyor karnımda hepte akşamları sabahları birşey yok
Merhaba üstünden bayağı geçmiş ama hayıt macunundan fayda gördünüz mü? Ve bu bahsettiğiniz ay hamile kalabildiniz mi ?

Merhaba üstünden bayağı geçmiş ama hayıt macunundan fayda gördünüz mü? Ve bu bahsettiğiniz ay hamile kalabildiniz mi ?
O ay değilde Nisan'da hamile kaldım bu yazdıgım ay marttı galiba şuan 25 haftalık hamileyim FSH değerlerim biraz yüksekti hayıt macunu kullandım birde oructa sahurda hep soğan suyu kaynatrım içtim benden çok iltihap geldi o ay sonra hamile oldugumu öğrendim darısı başınıza inşallah düzenli adet görüyorsanız olur diye biliyorum amh FSH engel değil bence

O ay değilde Nisan'da hamile kaldım bu yazdıgım ay marttı galiba şuan 25 haftalık hamileyim FSH değerlerim biraz yüksekti hayıt macunu kullandım birde oructa sahurda hep soğan suyu kaynatrım içtim benden çok iltihap geldi o ay sonra hamile oldugumu öğrendim darısı başınıza inşallah düzenli adet görüyorsanız olur diye biliyorum amh FSH engel değil bence
Adetlerimle ilgili sıkıntı vardı zaten onun için ve hamile kalamadım diye gitmiştim. Bu hayıt adetlerinde duzenliyor diye duydum umarım oyledir. 24 temmuzdan beri adet olamamıştım fah de yüksek çıkınca korktum kesildi sandım bi daha olamam sandım dün oldum şükür kist var bende hemorajik kist o da geciktiriyormus adeti. Doktor bana normal yolla hamile kalmamın mümkün olmayacağını imkansız olduğunu söyledi. Acil tüp bebek yapın dedi. Fsh 34 lh 27 değerlerin çok yüksek dedi. Inşallah hormonlarım düzelir dengelenir. Rabbim bi mucize nasip eder inşallah. Soğan suyunu bende deneyeceğim teşekkür ederim

Adetlerimle ilgili sıkıntı vardı zaten onun için ve hamile kalamadım diye gitmiştim. Bu hayıt adetlerinde duzenliyor diye duydum umarım oyledir. 24 temmuzdan beri adet olamamıştım fah de yüksek çıkınca korktum kesildi sandım bi daha olamam sandım dün oldum şükür kist var bende hemorajik kist o da geciktiriyormus adeti. Doktor bana normal yolla hamile kalmamın mümkün olmayacağını imkansız olduğunu söyledi. Acil tüp bebek yapın dedi. Fsh 34 lh 27 değerlerin çok yüksek dedi. Inşallah hormonlarım düzelir dengelenir. Rabbim bi mucize nasip eder inşallah. Soğan suyunu bende deneyeceğim teşekkür ederim
Benimde FSH 15 cıkmıştı çok yüksek değildi ama yinede bana da çocuk istiyorsan tüp bebek dedi sonra oruç dolayısıyla hiç kafama takmadım takip etmedim ama 1 buçuk sene olmadı benimde hayıt macunu kullandım hayıt hapıda oluyor baharatcılatda bitkisel ondan içtim clife oda macun hayıt macunu ondan aldım sonra oldu işte sizde deneyin bırakmayın

Merhaba hayıt macununu siz nerden almıştınız acaba ?

Kızlar bende bu ay soğan kürü uygulamaya karar verdim çok araştırdım 2 ay klomen tedavisi görüyordum soğan kürünü uygulamak için bu ay ara vereceğim doktora regli bitince 2 gün sonra sabah akşam içeceğim 15 gün kullanip sonra da aslan pençesi içeceğim bakalım deneyecegim ne kaybederim ki her şey Allah'tan once ona güvendim sonra da elimden geleni yaparım

Kızlar bakın şöyle atim

P. Tesi akşam ve perşembe sabahının hiçbir farkı yok
Merhaba sanırım bu yorumu yaptığınızda hamileydiniz 🌸laboquick testi araştırırken gördüm geç çıkartıyor demişsiniz, ben de bugün iki test yaptım yarım saat içinde gördüm ikisinde de silik çizgiyi . Sizde de böyle mi oluyordu acaba

Merhaba sanırım bu yorumu yaptığınızda hamileydiniz 🌸laboquick testi araştırırken gördüm geç çıkartıyor demişsiniz, ben de bugün iki test yaptım yarım saat içinde gördüm ikisinde de silik çizgiyi . Sizde de böyle mi oluyordu acaba
Evet hamileydım ama kimyasal olmuştu. 3 kımyasalım var üst üste.
Şuan doğum yaptım, testlerını atarsan bı bakayım. Bıraz geç çıkartıyor evt

X