2023 Mart ayı ilk tüp bebek denemesi🤍

Kızlar bende transfer oldum dün bugün sıkıldım 2 dakka koridor da yürüdüm her tolette gidince sıkıntı olurmu yada hep mi yatacam ilk denemem hiç bilmiyorum ne yapacağımi
Canım sıkıntı olmaz öyle düşünme tabi ki tuvaletede gideceksin. Ağır iş yapma merdiven çıkma yeterli. Bence sevdiğin bi diziyi izle kitap okuyabilirsin zaman geçsin diye yani demek istediğim düşünmemeye çalış o durumları

Yürümeyi bilerek yapıyorum yat yat sıkıldım vallah ailemin yanin dayım ama düşünüyorum stres yapmıyorum ilk ya tecrübe yok

Yaa daha olmadın mı adet
Oldum adetimin ikinci günü gittim muayene etti. Yumurtalarının bazıları çok iri bazıları çok ufak dedi. Ufaklar biraz büyüsün dedi doğum kontrol hapı verdi pazartesi muayenem var. Eğer her şey iyiyse tedaviye başlayacağız

Oo hadi hayırlısı az kalmış en azından

Kızlar benden 15 yumurta toplandı 9u olgunmuş bunlardan 3 ü döllenmis bugün ilk günü dün opu oldum. Bu sayı biraz kötü geldi bana moralim cok bozuk

Kızlar benden 15 yumurta toplandı 9u olgunmuş bunlardan 3 ü döllenmis bugün ilk günü dün opu oldum. Bu sayı biraz kötü geldi bana moralim cok bozuk
Canım bak benim bi arkadaşımdan 40 yumurta toplandı. Ama sadece 1 embriyo oluştu burda yumurta sayısı değil kalitesi önemli. İnşallah 3ü de 5.güne ulaşır böyle dua et

Canım bak benim bi arkadaşımdan 40 yumurta toplandı. Ama sadece 1 embriyo oluştu burda yumurta sayısı değil kalitesi önemli. İnşallah 3ü de 5.güne ulaşır böyle dua et
Normalde esimde problem vardı bende yoktu embroyolog spermlerde sorun yok gayet iyiler %80 i hareketli bu kdar az yumurta döllenmesinin nedeni yumurta kalitesi dedi yani canım cok sıkıldı bu duruma napcam bu iki gün nası gececek bilmiyorum

Kuzum doktor bana da yumurtan yaşına göre az dedi morelim çok bozulmuştu. Ama üzülsemde bişey değiştiremeyeceğimi düşündüm o yüzden kafama takarsam daha kötü dedim

Yaşınız kaçtı
Bu arada esimde azospermdi biliyosunuz daha önce bu baslıkta konusmustuk size de umut olsun tedaviye yanıt vermeyince bıraktık tedaviyi ve bikaç ay sonra tp bebek için deneme spermi verdiğinde önce 400bin sonra 800bin spermi cıktı bize bi mucize oldu size de olur insallah

Bişey mi kullandı eşiniz o süreçte ? Nasıl o kadar sperm çıkışı oldu maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…