2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

İşte annemler diyorki doktora giderken bunu söyle neden 2 tane koydu..ben bunu bile demeden bana sinirlendi doktor..beni suçlu çıkartıyorsun diyor.Hemşireye eşim söyledi..dediki eşim kaç defa size dediki 1 tane koyun..hemşirede dediki 1 tane koysaydık hiç tutmazdı..Bu arada arkadaşım bu doktorda yaptı tüp bebeği ücretsiz yaptı Esra Erol sayesinde..kızın 1 tane embriyosu oluştu çok kalitesiz di..doktor dedi git yeniden adet ol gel yeniden toplanıcak..kızda demişki yok uzaktan geliyorum siz yapın belki tuttu..ama doktor kesin demiş tutmaz..şimdi kız 30 haftayı MaşAllah atlatmış oğlu olucak.Yani keşki dediğin gibi olsun canım.
Canım bi kere sen tek embriyo istemene rağmen onlar kafasına göre sana 2 embriyo koymuş ve bununda üstünü bi güzel kapatmışlar. Ve o arkadaşınında 1 tane embriyosunun olması çok manidar keşke bu hastanede bu sürece girmeseydin hiç ya😔

Dedim ve kirmizilari gördüm 😄😄 ben temmuz agustos grubuna gidiyorum ☺️ Kristialia Kristialia poztifi gorursen beni etiketle canim seni merak ediyorum. Umarim kova annesi olursun🙏🙏 cok guzel çünkü 😊 2.kez olmayi cok istemistim ama nasip degilmis. Artık belki balık belki koc nasip ne zamana kimbilir😊
Hayırlı vakitte sağlıkla gelsin minnosun balık olacak gibi hissettim sanki 🥰🥰🙏🏻🙈 İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım etiket yapıcam 🙏🏻

Hamile kalırsam ben

1686147319296.png

Ay bizim bir akrabanın eşi de öyle kız aşırı kiloluydu.mümkün değil hamile kalamaz dediler.kız ilk sene doğurdu çocuğu. Ama kilosu öyle az değil elbise fln özel dikilmiş beden bulunamamış
İşte literatüre ters ama oluyomu oluyo akıl ermiyor😁 içki içen insanın oluyo ya hepsni geçtm bizi. Akraba allkolkk adam yaa eşi hamile

Ooo süper ya ☺️ Bende yapıcam yarın başlıyorum biraz kilo vericem yumurtlama günlerine kadar ☺️
Aynen aynen çok güzel detokslar var kabak detoks falan filen o aşiri verdiriyo mesela bu arada aşiri kaçamaklar da yaptim haftasonlaei ama ertesi gün hep telafi ettm insan sıklıyo sürekli sebzeden mesela mangala falan kermeslere gittim hep yedim deli gibi de

Canım bi kere sen tek embriyo istemene rağmen onlar kafasına göre sana 2 embriyo koymuş ve bununda üstünü bi güzel kapatmışlar. Ve o arkadaşınında 1 tane embriyosunun olması çok manidar keşke bu hastanede bu sürece girmeseydin hiç ya😔
Keşki ama işte Allahin bir bildiği var diyorum

Ben bu ay her gün yürüdüm. Doktorum yumurtan çok iyi dedi yürüyüşün ve avakodpnu. Sağlikli beslenmenin çok katkisi var 9kilo verdim 65e düştüm hala devam ediyorum 59a kadar düşücem inş :)
Kız bravo ben 1 ayda 5 kilo verebildim. ÜStelik her gün spor yaptım. Ekmek, karbonhidrat tüketmedim, akşam 6 dan sonra yemedim falan. Gerçekten bravo.

Kız bravo ben 1 ayda 5 kilo verebildim. ÜStelik her gün spor yaptım. Ekmek, karbonhidrat tüketmedim, akşam 6 dan sonra yemedim falan. Gerçekten bravo.
Bna eşimde destekçi oldu ama o da bnle diyete girdi o şeklde ilerledik biz 6dan sonra yemeği kestik akşam yemekleri 6da idi bzm sonra 7den 9 a kadar yürüyüşümüz var hala devam ediyoruz bu arada 😀 sbah kahvaltim 10da idi ara öğün kahve falan isteyinc kesnlkle oluyo ya

Kızlar mersin de yaşıyoruz.Ben hsg çekildim temiz çıktık.Eşim in sperm. Değerleri de normldi. 2 klomen 2 femara denedim ama malesef gebelik olmadı.. Polikistik over var bende bekarlıkan beri. ondan hiç korunmadım. Bayağı zayıfım hormon norml insülin yok.Neyse ben bi kadın buldum tatilde bebeği olmayanlara bakıyor bugün gittm bayağı tecrübeli geldi gözüe.Yaşça büyüktü.Kasıklarıma baktı.Adetime 10 gün var Gebelik yok dedi olsa ben 3 gün de olsa anlarım dedi. Alttan muayene etti Sonra rahmin ucu hafif kalkık dedi şok oldum..Rahim filmi çektik temiz çıktı ama dedim.Elle bayağı bi baktı hala şoktayım belki sperm ulaşmıyor bile tüplere ucu kalkık olunca.Çok uzun oldu kusura bakmayın.Benzer durum yaşayan oldu mu kızlar.Bende diyorum herşey norml kaliteli yumurta oluyor her ay neden gebelik olmadı diye.Adetliylen gel dedi yanıma

Doktorlardan o kadar bıktım ki. 7 aydır iğneler ilaçlar hsg kistler çok yıprandım bana artık aşılama vakti dediler gitmedim kendim takip edeyim bu ay da dedim..
Canım sen sanki klomen grubunda vardın bi ara çatlatma iğnesi hatırlıyorum seni

Genel bilgi 14. gün olsa bile bu şekilde değil aslında. HEr ay aynı gün yumurtlama olmaması çok normal. Bu düzenini bozmaz. BEn yumurtladım 17 gün sonra regl gördüm mesela.Ancak sen yine kendini iyi birlirsin. Bu ay ilk defa mı takpi yapıyorsun mesela. Bir dikkat et bakalım kaçında gelecek.

Bir sorun falan yok için rahat olsun. Doğal bir süreç. Tekra rpik konusu da nadir görülen bir şey 1 ay içerisinde 2 defa yumurtlama ama neden olmasın. Fakat erken yumurtladın diye 2. piki görmezsin kuzum.
Yaaa çok teşekkür ederim bilgilerin için baya aydınlandım şu an 🤩 ilk defa takip yapıyorum 7 aydır tedavi görüyorum bu ay doğal yolla denemek istedim inşallah ilk ve son olur 🙏🏻 peki yumurtlama tarihinden 14 gün sonra mı test yapayım sence yoksa çatlamadan 14 gün sonra mı?

X