2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Yaaa çok sevindimm çok güzel yaptin isteyince çkk güzel oluyo arti biliypmsn yumurtlaıkara acayip iyi geliyo yürümek bak doktorun sna da sölicek görürsn altina imzami atiyorum
Ayy İnşAllah bende en çok onun için yürümeyi kafaya koydum. Kaliteli yumoşlar olsun bu ay İnşAllah güzel bir sonuç alıyım istiyorum

Benimki de dinlediğim şarkılar takıyorum kulaklığı dünyayla bağlantım kesiliyor yürüdüğüm yol hep çiçek ağaç oh mis

Kürtajdan önce bende sabahlar yürüyordum yumoşlar içinsonra bıraktım..bence çok erken daha iyi çıkmam..dün doktorun dediklerini aklımdan çıksa önüme bakarım
Dışarı çıkınca aklından çıkacak. Benim depresyon dönemimde hep bunu dediler her gün dışarı çık istemesende çık yürü dediler.gerçektende iyi geliyor

aynurland canım sen ne yaptın kan vs son durum ne
kan vermedim, idrar test negativ çıkınca, ya canım böyle birden su gibi akıntım oluyor, gidip bakıyorum açık kahverengi akıntı olmuş, benim adetlerim böyle yapmazdı, bitti mi tam biterdi, daha önce kistim de oldu, kisten ameliyyatda oldum böyle durum yaşamadım, bakıyım randevu bula bilirsem kadın doğumdan randevu bakıcam

Benim arkadaşım 4 yıllık evli çocuk için deli gibi tedavi görüyor iş yerinde herkese istemiyorum boyle çok rahatım diyor halbuki tedavi süreçlerini biliyorum
En doğrusunu yapıyor
Çunku çocuk istedıklerını anladıkları an sorular peşpeşe gelıyor, insanlar beklenti içine grıyor

bende de çoğunluk öyle diyor, kayınpeder bu kocandan cocuk mocuk yapma diyor))) kayınvalide istiyor ama

Yaaa çok sevindimm çok güzel yaptin isteyince çkk güzel oluyo arti biliypmsn yumurtlaıkara acayip iyi geliyo yürümek bak doktorun sna da sölicek görürsn altina imzami atiyorum
Kızlar ben de evde leslie yapıyorum tvden açıp inanın normal yürümekten çok daha iyi geliyo her yerinin çalıştığını hissediyosun son 1 haftadır anca 1 kez yapmıştım beni de gaza getirdiniz kalkıp yapıcam

Yaa öyle mi Başak burcunu bir tek diğer Başak burcu sever zaten haklısın eşim A grubu benimki de A ama ben daha çok sebze makarna severim
Hazımsızlık yaşarsınız et yediğiniz zaman mide kabul etmiyor otomatik olarak bizi niye kimse sevmiyor gerçekten ya

A oda çok iyi bn onu da duydum çok faydasını görenler olduyap yap yaz geldi malum

Anladım bebeğim herşeyin hayırlısı olsun inşallah sordur muhakkak.

Rica ederim cnm burda ancak biz birbirimizi anlarız buradakiler biz dışarıdan oyle gözükmez ama ne zorluk çektiğin neler yaşadığın o yüzden buraya katildim en azından biri anliyo ❤ben tesekur ederim cnm
Aynen öyle Hiçbirimiz kucağı boş kalmasin tez zamanda seninde haberini alalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…