2023 Nisan Ayında Transfer olacakların paylaşım alanı

Teşekkürler ben bugün bişey yapmadım tuvalette biraz ıkındım ondan mı oldu anlamadım ama şuan iyiyim uzandım geçti çok şükür her hastaneye gidişimde serum veriyorlar gitmek istemedim bugün
Benim 1 aydan fazladır her gün lekelenmem var hiç temiz kalmıyor yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorum bebek iyi mi bilmiyorum çok üzgünüm hamile kaldığıma bile sevinemiyorum korkudan

Benim 1 aydan fazladır her gün lekelenmem var hiç temiz kalmıyor yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorum bebek iyi mi bilmiyorum çok üzgünüm hamile kaldığıma bile sevinemiyorum korkudan
Bende sevinemiyorum ki her hafta aynı şeyi yaşamaktan tüp bebekte 3.cü aya kadar olur diyorlar kahverengi ise bilemedim sorun bakalım bizede haber verin nasılmış bebek 🧿

Aynı hissediyorum ama genel olarak bişi yok bence… her 3.-4. Kadinda oluyormuş, biz de bu şekilde dinlene dinlene geçireceğiz insallah ilk zamanlarımızı 🙏🏽

Teşekkürler ben bugün bişey yapmadım tuvalette biraz ıkındım ondan mı oldu anlamadım ama şuan iyiyim uzandım geçti çok şükür her hastaneye gidişimde serum veriyorlar gitmek istemedim bugün
Hastanede yatırıyo sadece, evde de yatıp aynı şekilde geçirebilirsin 🙏🏽 az kaldı, 2-3 hafta sonra insallah geçecek kanama vs 🙏🏽🌹

Kızlar bende de koku hassasiyeti zirvede zaten çok alırdım koku ama şimdi fena 🤷‍♀🤦‍♀️bi de çok gaz var gaz bombasıyım resmen sizde de var mı ya ?

Merhabalar. Ben aslında bu ay daha 2 gün önce transfer yaptırdım ama bir soru sormak istiyorum çünkü çoğu kişi hamileliğini öğrenmiştir Nisan ayı olduğu için
Bana 2 gün önce transfer yapıldı ama benim sağ tarafımda kasık bölgesinde bazen kasığın yukarısında ağrım oluyor çok değil ama yinede endişeleniyorum bu şekilde tek taraflı ağrısı olan oldu mu

Merhabalar. Ben aslında bu ay daha 2 gün önce transfer yaptırdım ama bir soru sormak istiyorum çünkü çoğu kişi hamileliğini öğrenmiştir Nisan ayı olduğu için
Bana 2 gün önce transfer yapıldı ama benim sağ tarafımda kasık bölgesinde bazen kasığın yukarısında ağrım oluyor çok değil ama yinede endişeleniyorum bu şekilde tek taraflı ağrısı olan oldu mu
Merhaba inşallah bebeğin seninledir tabi ki oldu canım hala yaşıyorum ben ağrı transferden aonra da yaşamıştım🤲🥰

Kızlar bende de koku hassasiyeti zirvede zaten çok alırdım koku ama şimdi fena 🤷‍♀🤦‍♀️bi de çok gaz var gaz bombasıyım resmen sizde de var mı ya ?
Al benden de o kadar.. ofise geldim bugün, bi arkadaş nasıl ter kokuyor anlatamam 🤢kolonya şişesine burnumu soktum öyle duruyorum 😏
Bir de gaz . Özellikle sabahları.. hem bağırsak hem mide.. zart zurt gark guk gidiyorum 🤣🤣

Kasık ağrısı oldu ama tek taraflı mı hatırlamıyorum da gaz ağrısı çok çektim

Benimde sol taraflı kasık batmalarım olmuştu hatta günler geçtikçe daha da belirginleşmişti. İnşallah bebişin sana tutunuyordur ama yumurta toplama işlemindeki hassasiyetten de olabilir

Bende sevinemiyorum ki her hafta aynı şeyi yaşamaktan tüp bebekte 3.cü aya kadar olur diyorlar kahverengi ise bilemedim sorun bakalım bizede haber verin nasılmış bebek 🧿
Merhaba canım doktora gittim şükür bebeğim iyi 2.5 cm olmuş 😍 doktor kanama alanı yok 12. Haftaya kadar geçmesini bekliyorum dinlen çalışma dedi.

Ay çok sevindim canım lekenleme yok ama şimdi dimi sende kaçıncı hafta sn benimle aynı sanırım
9+1 im bugün leke var canım her gün oluyor benim kanama alanı görünmüyor haznen kapalı ama riskli yatarak geçir bu 3 haftayı yorulma dedi bebeğin gelişimi güzel yukarda kanamanın neden olduğunu bilmiyorum leke olduğu sürece risk var tabi ki ama bir şey olacağını düşünmüyorum dedi

X