2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba.Demin hastaneden geldim.klomen verdi bana.Rahim filmi de adet bittiği gibi ge dedi bana.Eğer rahim filmi çekeceksen klomen alma dedi.Benim anlamadığım nokta şu.Klomen kullanırken yumurta büyüyor biliyordur kullananlar.rahim filmi çekersem zarar mı vermiş olurum acabaBu süreçten geçen varsa lütfen ama lütfen beni bilgilendirebilir mi 🙏🙏🙏

arkadaşlar çok üzülüyorum lütfen tam bilgisi olanlar yazabilir mi ? Dün geceki lh testim bir de bugünkü. Dün gece değerlendirme şansımız olmadı maalesef. Bence çatlamaya başlamış, akşam da test yapacağım daha da silikleşecek sanırım. Bugün değerlendirelim mi ? Kimisi geçti diyor kimisi bugünü değerlendirin diyor. Biz en son pazar günü ilişkiye girdik. Sadece bugünü değerlendirmekle yüksek şansımız var mıdır ? 🙏🏻
EC310F0A-6765-4FEF-897A-A45B02CEE215.jpeg

arkadaşlar çok üzülüyorum lütfen tam bilgisi olanlar yazabilir mi ? Dün geceki lh testim bir de bugünkü. Dün gece değerlendirme şansımız olmadı maalesef. Bence çatlamaya başlamış, akşam da test yapacağım daha da silikleşecek sanırım. Bugün değerlendirelim mi ? Kimisi geçti diyor kimisi bugünü değerlendirin diyor. Biz en son pazar günü ilişkiye girdik. Sadece bugünü değerlendirmekle yüksek şansımız var mıdır ? 🙏🏻Eki Görüntüle 3212731
Bu akşamı da değerlendir 12 ile 24 saat canlı kalabiliyor yumurtalık atlama nasipte varsa tutar 🤲

Canım sorun ne merak ettim tüp bebek düşünüyor musun ?
İlk bir sorun yok dediler canım tedaviye başladık 5 ay boş geçti sonra pandemi filan meslekten dolayı bırakmak zorunda kaldim sonra ben hsg çekildim temiz geldi sonra dedim eşime sende test ver uzun zaman oldu diye eşimin sperm testi çok düşük geldi bu arada boş yere hormonu da yedik eski doktoruma çok kızgınım o yüzden.Simdi aşılama oldum dün eşim takviye kullanmıştı değeri çok güzel geldi sperm testi.Rabbimin izni ile 17 gün sonra pozitif testlerimi görürüm.3 aşılama hakkımı kullanıp tüp Bebeğe gitmek istiyorum canım

Selam kızlar, bugün ovu testi yapmaya başladım da alttakine bakar mısınız pik olmuş mu sizce yoksa daha zamanı var mı?

Eklentiler

• IMG_20230303_175848.jpg
    IMG_20230303_175848.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 70
İlk bir sorun yok dediler canım tedaviye başladık 5 ay boş geçti sonra pandemi filan meslekten dolayı bırakmak zorunda kaldim sonra ben hsg çekildim temiz geldi sonra dedim eşime sende test ver uzun zaman oldu diye eşimin sperm testi çok düşük geldi bu arada boş yere hormonu da yedik eski doktoruma çok kızgınım o yüzden.Simdi aşılama oldum dün eşim takviye kullanmıştı değeri çok güzel geldi sperm testi.Rabbimin izni ile 17 gün sonra pozitif testlerimi görürüm.3 aşılama hakkımı kullanıp tüp Bebeğe gitmek istiyorum canım
Canım inşallah pozitifi görürsün bu sefer geliyor ben hissediyorum. Zaten bir sorunda yokmuş. Hiç merak etme güzel haberlerini göreceğiz😍

Arkadaslar freely test yaptim iki dkk diyor sonuç koyu olani ilk yaptim digerini ayni idrarla ikinci kez yaptim
Koyu olan 2 dkk da cikti 5 dkkya bole oldu
Digeride 2 dkk da hafifti bu 3 dkklkk resim sizce hamilelikmi
Lutfen yazinnnn ona gore kana koscm uzun yillrdir bekliorm

Eklentiler

• IMG20230304151642.jpg
    IMG20230304151642.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 80
Yaa çok sevindim canım ayın son gebesi oldun yani 😍😍 sağlıkla ilerlesin sağlıkla kılaylıkla da kucağına alırsın inşallah 🙏🙏❤️
Cnm ben hamileyim adet oldum sandim yerlesme lekelenmesiymis sende kapatiyorum diyince bnde o an leke gormustm nasılsa olcm diye sana adet oldum yazdim bni düzeltir misin 🥰♥️🙏☺️

Eklentiler

• 16782996286812501146490890240029.jpg
    16782996286812501146490890240029.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 57
Cnm ben hamileyim adet oldum sandim yerlesme lekelenmesiymis sende kapatiyorum diyince bnde o an leke gormustm nasılsa olcm diye sana adet oldum yazdim bni düzeltir misin 🥰♥️🙏☺️
Hayirli olsun saglikla gelsin..benimde adetim gecikmesinin 4gunu kan verdim .0.5cikti sence yukselme ihtimali varmi acaba gec dollenme falan kaset test yapsammi acaba

X