5'te yeme içme işini biririyorum 🌿

portakalafisildiyordum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
745
1.289
27
Aralıklı orucun bana uymadığını fark ettim fakat çok zorlandığımda yine de ara sıra yapabilirim.
Takip ettiğim ve cok güvendiğim doktoru dinleyip akşam yemeğini ne kadar erkene çekebilirsem çekeceğim. Önce bi 7 gün kendimi deneyeceğim :KK23:
4 Şubat :KK200: ............11 Şubat :KK200:
5 Şubat :KK200: ............12 Şubat :KK200:
6 Şubat :KK200: ........... 13 Şubat :KK200:
7 Şubat :KK200: ............14 Şubat su orucu 1. gün
8 Şubat :KK200: ........... 15 Şubat x
9 Şubat :KK200: ............16 Şubat :KK200:
10 Şubat :KK200:........... 17 Şubat :KK200:

18 Şubat :KK200:........... 25 Şubat
19 Şubat :KK200: ........... 26 Şubat
20 Şubat ........... 27 Şubat
21 Şubat ........... 28 Şubat
22 Şubat........... 29 Şubat
23 Şubat ........... 1 Mart
24 Şubat ........... 2 Mart

Son düzenleme:
Hayırlı olsun aksamları zor oluyor ya aç uyumak. Genelde uyku tutmuyor beni...
teşekkür ederim
gece açlığı her türlü nasilsa oluyor yedide yediğimde de gece canım bir seyler yemek istiyor... ama yatağa erken girdikten sonra bir problem yok.
zaten aşama aşama başlıyorum.
mesela bugün ekmeği kesebildim, erkenden yiyebildim fakat üç büyük kurabiye gömmeyi yenemedim.. zamanla :KK37:

teşekkür ederim
gece açlığı her türlü nasilsa oluyor yedide yediğimde de gece canım bir seyler yemek istiyor... ama yatağa erken girdikten sonra bir problem yok.
zaten aşama aşama başlıyorum.
mesela bugün ekmeği kesebildim, erkenden yiyebildim fakat üç büyük kurabiye gömmeyi yenemedim.. zamanla :KK37:
Xamanla kurabiyeler 2ye 1e sonra sıfora inecekse sorun yok 😂

Selammm bugün ikinci günüm, dün beşten sonrasını pürüzsüz atlattık çok şükür:nazar:
Dün cok da saglıklı yememiş olmama rağmen sabah uyandığımda çok hafif hissettim midemi.. :21:
Kesinlikle şahaneler yaratacağını düşünüyorum beşten önce yeme içmeyi bitirmeninnn

bugün uyanınca 10-11 arası kahvaltı yaptim
işte kahvaltım:
maydanozla 2 yumurtayı çırptım bol zeytinyağıyla tavada yaptım, yanına beyaz peynir, 8 zeytin.

saat birde ananas kabuklarını kaynatıyorum çay olarak içicem.

yine yazacağımmm

Acıktımm kessin diye sade kahve içiyorum,

sanırım bugün yemeğimi erken yiyeceğim dört gibi tavuklu bademli salata yemeyi düşünüyorum. dışarıdan söylediğim için çok sağlıklı olmuyor ama tavuk dönere gömülmemden iyidir..

sonra yeme içme yok yarın bol su :süslü:

bugünü erken ve 0 şeker tutmaya özen gösteriyorum cünkü yarın kendime muzlu hurmalı sütlü kakaolu kalorisi yüksek içeriği temiz güzel bi kahvaltı hazırlamayı düşünüyorum :21: tatlıdan vazgeçemiyorsam.. onu kontrolüm altına alırım.. yeni mottom bu.. :p:KK200:

5te yedim yemeğimi. Gerçekten yediğim en kötü salataydı, tavukları kızartıp yağlı yağlı göndermişler. Restoranı kara listeme aldım. Salata yiyen biri neden kızartma tercih etsin?
Yeme içmemi bitirdim bugünlük. Sadece su.
:olamaz:

Selamm, an itibariyle saat aksam dokuz bucuk.
İştahım açık diye sayfama ugradım. Aslında karnım tok ama youtube'da karşıma çıkan makarnalar bana seytanilik yapti:KK33:
Ama yemek yok, iki gündür emek veriyorum emeklerimi yazık edemem. Zaten aşk hayatım dünyanın en siyah maddesinden bile daha kara, bu temelli ayrılık beni depresif kıldı. Kendimi toparlamaya hiç değilse bedenimden, zamanla da ruhumdan başlamalıyım.. Çikolata yedikçe hamburger gömdükçe gece ekmek arası yapıp uyudukça daha değerli daha güvenli hisseden bir kadın olmayacağım,
aksine iyice dibe çökeceğim
O yüzden kendime değer verip vücuduma aynadaki kadına iyi bakmam lazim.
İnsaallah bir gün dönüp bu sayfaya baktigimda bu hüzünlü hallerim dagilir ve gitmiş olur.

şimdi kalkıp azıcık egzersiz yapacağım hic spor yapmıyorum cünküü, bi 30 dk deneyelim bakalım. sonra saç bakım, duş.
İyi geceler günlük :KK36:

Günaydın. Gece karnım gurul guruldu maşallah. 😅
Ama alışıyorum sanırım ben bu diyet işlerine yahu.
Şu an on bucuk, kahvaltı yapıyorum
kahvaltım:
3 yk yulaf+1sb süt+2yk kakao+1muz+1 hurma+ananas dilimleri. :KK36:
biraz kalorisi yüksek ama günlerdir ot yemekten sıkıldım. bu sıkılganlıkla abur cubura saldırmamak icin kendime böyle bir kahvaltı hazırlayayım dedim.
E afiyet olsun

Saat beşte son öğünümü yaptım
iki büyük kase salcalı ıspanak yemeği, 5 6 kaşık probiyotik yoğurt
(uzun bir süre ıspanak tüketebileceğimi sanmıyorum, şiştim :-))

Gün kapandııı...

Günaydin
Kahvaltı istahim yoktu, ben de 10:30'da 1 büyük greyfurt ve bir kupa türk kahvesiyle kahvaltı yaptim.
kahvaltilik için yanımda getirdiklerimle de son öğünümü yaparım

iyi gidiyoruz iyiiiii, çok hırslıyım maşaallah :nazar:Hoppa

Saat beş son öğünüm:
2 haşlanmış yumurta,
1kirmizi kapya biber
4 5 yk lor peynir
1 paket hindi füme
1 üçgen peynir

böyle kahvaltımsı olsun dedim biraz. akşam anneme pasta keseceğiz hiç yememeye çalışacağım, yersem de max 2 catal.

Dikkat etmeme rağmen neden kilo veremediğimi anlamıyorum,
görüntüde hiçbir fark göremiyorum
yarın tartı günüm.
Eskiden 1-2 kg bile vücutta fark edilirdi.
Motivasyon düşüklüğü yaşıyorum, yarına kadar dişimi sıkacağım.
Bir haftada 73.700'den 72'ye filan düşmemişsem baya bozulurum :işsiz:

Dikkat etmeme rağmen neden kilo veremediğimi anlamıyorum,
görüntüde hiçbir fark göremiyorum
yarın tartı günüm.
Eskiden 1-2 kg bile vücutta fark edilirdi.
Motivasyon düşüklüğü yaşıyorum, yarına kadar dişimi sıkacağım.
Bir haftada 73.700'den 72'ye filan düşmemişsem baya bozulurum :işsiz:

şimdi fark ettim de kendime haksızlık etmişim ya,
zaten bugün hepi topu 8. günüm sadece
kendimi 10 15 gündür diyette sanmışım ahaha
ve bu 8 günde de önceden giyince fermuarın göğüslerimi çok kastığı montum şimdi jup diye kayıyor
basmıyor
demek ki ödemdir şudur gitmiş biraz
zaten insanların ve benim gözle görünür derecede fark edebilmemiz için rahat bi 69'u filan görmem gerek. kendime yüklenmek yok. evet.

X