2023 tüp bebek ilaçlarımızı yazalım

İstanbul Tüp bebek merkezi Aret Beyin ben orada tedavi goruyorum başka doktorlarda var ama ben aret beyi tercih ettim.Yumurta toplama hariç herşeyi kendi takıp edıyor eger onu tercih ederseniz.

İstanbul Tüp bebek merkezi Aret Beyin ben orada tedavi goruyorum başka doktorlarda var ama ben aret beyi tercih ettim.Yumurta toplama hariç herşeyi kendi takıp edıyor eger onu tercih ederseniz.
istanbulda olmadığım için sanırım bulunduğum yerdeki doktorlar takip ediyor ama ilaçların dozunu iğnenin ne zaman yapılacağını faln aret bey söylüyor dediler bizde acaba birde aret beyemi görünsek dedik bilemedik :)
doktorum adet olunca gel takiplere başlarız çatlatmadan sonra yumrta toplamaya gidersin dedi

Öyle bir şeyi ilk kez duydum dışarı hizmet verebilir doğrudur.Ama yumurta toplatma ve saklamada labaratuvar çok onemlı gercekten..Onu en azından burda yaparsınız.

Elimde ilaçlar var

Gonal f kalem 09/2023
Gonal f flakon 09/2023
Gonapeptyl 02/2025
Meriofert 150 06/2023

İlgilenenler özelden yazabilir

Dün hamile olduğumu öğrendim elimde prograf var doktor kes dedi ama pahalı ilaç isteyen olursa yollarım . Allaha çok büyük dualar etmiştim . Çok şükür çok mutluyum çok

5 kutu cetrotide var elimde, malesef bende bulamadığım için Almanya'dan getirtmiştim.
İlginç nasıl getirttiniz? Bende çok aramıştım benim tedavi sırasında, ama Almanya'da kesinlikle oranın kadın doğum uzmanı reçete etmeden vermiyorlarmış. Ben Kıbrıs'tan buldum ama Rum kesiminden getirtmiştik... Türk kesiminde bulamamıştık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…