2023 Yılı TÜP BEBEK SÜRECİ BİLGİ PAYLAŞIMI

Titizzzz

Guru
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2013
368
309
Tüp bebek sürecim başladı…istanbuldayım ama tedavim Bursa’da olacak
2023 de süreci yaşayacak olanlar . Doktor ilaçlar vs Bu konuda bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum …

Son düzenleme:
Ben de bu ay tedaviye başladım. Bugün yumurta toplama işlemi oldu 6 tane yumurta gözüküyordu ama 3 ü dolu çıktı. Doktorumuz duruma göre bir kere daha toplama işlemi yapmamız gerektiğini söyledi havuz işlemi gibi bir şey söyledi.
2016 yılında evlendim daha önce 2 aşılama 3 kez tüp bebek denedik. Sona kalan donmuş 3 tüp bebek de oğlum oldu çok şükür 2019 da. Yumurta rezervlerim mi azaldı bilmiyorum 3 tane çıkması moralimi bozdu.
Sürece başlamadan önce bu sefer çok takmıyorum üzülmem çok şükür bir tane yavrum var diyordum ama şimdi bir üzüldüm demek ile yaşamak arasında fark varmış gerçekten.

Ben 35 yaşımdayım ama maalesef benimde yumurta sayım çok az. Erken menepoz sanırım.
Sadece 1 tane 5. Gün embriyosu oluştu
Cuma inşallah transfer sürecim. Hep kalabalık ailem olsun istersnen şu anda 1 tane olsun sağlıkla şükredicem diyorum

Rabbim sağlık ile kucağınıza aldırsın önemli olan tutunması. Benim oğluma kadar 4 embriyo daha vardı ve en kaliteli olanları ilk koydular. yaklaşık bir sene donuk kaldı en sona kalan tutundu şimdi 3 yaşında. o dönem o kadar çok şey yaşadım atlattım öncesinde bir sürü tedavi yöntemi denedik çok zor bir süreç yaşamayan bilemez . Ama kısmette varsa işte en az şansı olduğu için geride kalan hayata tutunuyor. Rabbim inşallah size de isteyen herkese de sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin

Allah hayırlısını versin benim 24 tane yumurtam oldu 16 tanesi döllendi ama 5. Güne 1 tane 6. Güne bir tane olmak üzere iki tane kaldı önemli olan sonuca ulaşması galiba

Tüp bebek sürecim başladı…istanbuldayım ama tedavim Bursa’da olacak
2023 de süreci yaşayacak olanlar . Doktor ilaçlar vs Bu konuda bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum …
Bursa da tedaviniz nerde oluyor bende bursadayım

Allah hayırlısını versin benim 24 tane yumurtam oldu 16 tanesi döllendi ama 5. Güne 1 tane 6. Güne bir tane olmak üzere iki tane kaldı önemli olan sonuca ulaşması galiba
transfer yapıldı mı peki? Benim de 5 tane çok iyi embriyom oldu transfer için ama en son kalan tutundu. Gerçekten nasip. Allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin

transfer yapıldı mı peki? Benim de 5 tane çok iyi embriyom oldu transfer için ama en son kalan tutundu. Gerçekten nasip. Allah sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin
Hayır henüz transfer yapılmadı adet dönemimi bekliyoruz heyecanlı bir bekleyiş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Aminnn inşallah

Kızlar merhaba ne durumdasınız benim ilk transferim negatif oldu şimdi ikincisi için hazırlanıyorum

Kızlar merhaba ne durumdasınız benim ilk transferim negatif oldu şimdi ikincisi için hazırlanıyorum
Merhaba
Benim sonuncum olumlu oldu çok şükür
İlk denememdi ve şimdi 10. Haftamın içindeyim
İnşallalh seninde bu denemen olumlu sonuçlanır hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…