Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Kızlar selamm hava temizleyicisi almayı düşünüyor musunuz ya da alanınız var mı?
Tavsiye edenler var fiyatlara bakıyorum pek anlayamadım pahalı gibi geldi ortalama markalar nelerdir ne almak nasıl bişey almak lazım

Kızlar bu arada 3 yıllık evliyim, eşimin muhabbet kuşu vardı 3 yıldır bizleydi, benim biricik kuşumdu ama 12 yaşındaydı çok yaşlıydı artık.. az önce vefat etti çok üzgünüm 1 saattir hüngür hüngür ağlıyorum engel olamıyorum kendime bebeğime bişey olur diye de vicdan yapıp korkuyorum 😔 bir hayvan sahiplenmek ne kadar güzel ve ondan ayrılmak ne kadar zormuş….
Ah başınız sağ olsun🥺 haklısınız ki onlarda ailemizden bizim💕

Kızlar devlette de doğum yapsanız belirli miktar bi para ödeniyor mu daha önce devlette doğum yapanlar cevaplayabilir mi?

Kızlar selamm hava temizleyicisi almayı düşünüyor musunuz ya da alanınız var mı?
Tavsiye edenler var fiyatlara bakıyorum pek anlayamadım pahalı gibi geldi ortalama markalar nelerdir ne almak nasıl bişey almak lazım
Canım hangi şehirde yaşadığına bağlı bence, ben ankaradayım bana lazım olabilir ama sahil yerlerinde çok gerekli olduğunu düşünmüyorum

Kizlar nasilsiniz iyi haftalar herkese, herkes iyidir umarim. 1 ayin sonunda kizimizi gorduk 3 gun once rahatladim onu gorunce. Kg biraz dusuk cikti doktorum protein agirlikli beslenmemi soyledi. Yine 1 ay sonra cagirdi. 25+ 6 idi kontrol gunumuzde 827 g ve 29 cm olctu. Eki Görüntüle 3433222
Öncelikle maşallah kuzuya🧿ben de 26+2 de gittim 951 gr 35 cm çıktı haftasıyla uyumlu dedi.Bana seninki de uyumlu geldi😇
Kızlar bu arada 3 yıllık evliyim, eşimin muhabbet kuşu vardı 3 yıldır bizleydi, benim biricik kuşumdu ama 12 yaşındaydı çok yaşlıydı artık.. az önce vefat etti çok üzgünüm 1 saattir hüngür hüngür ağlıyorum engel olamıyorum kendime bebeğime bişey olur diye de vicdan yapıp korkuyorum 😔 bir hayvan sahiplenmek ne kadar güzel ve ondan ayrılmak ne kadar zormuş….
Başın sağ olsun gerçekten üzülüyor insan🫤
Bizim de vardı vefat etti almadık bir daha üzülüyoruz diye

Kızlar doktor ocean mummy diye bir vitamin verdi kullanan var mı?daha önceli hamileliğimde kullanmamıştım bilemedim alsam mı?

Eklentiler

• IMG_3486.jpeg
    IMG_3486.jpeg
    81,1 KB · Görüntüleme: 37
Bugün 28+6 kontrolümüz vardı :) 1400 gr olmuşuz tam muayneye yattığımda yine bir yere toplandı yumruk gibi doktoru çağırdım hemen bakın o anlattığım şey oldu diye :) baktı benim zaten tek taraflı direnç vardı detaylıda çıkmıştı hareketleri az bir kan sulandırıcı ve serum verip tekrar bakalım dedi :KK43: serumdan sonra tekrar baktığında hareketliydi baya ama bir süre haftada 2 kere gidicek işim sonra da her hafta kontrole gidecekmişim hareketlerini kontrol edebilmek için. Valla ayaklı eczane gibiyim kullanmadığım ilaç kalmadı avuç avuç :)

Öncelikle maşallah kuzuya🧿ben de 26+2 de gittim 951 gr 35 cm çıktı haftasıyla uyumlu dedi.Bana seninki de uyumlu geldi😇

canım masallah size de :) saglıkla gelsinler. Hic yumurta yemiyordum ben kendimce birkac duzenleme yaptim yumurta + et+ balık vs agırlık vericem ins guzelce buyuturuz :)

Canım hangi şehirde yaşadığına bağlı bence, ben ankaradayım bana lazım olabilir ama sahil yerlerinde çok gerekli olduğunu düşünmüyorum
Bende Gebze deyim canım buranın havası da iyi değil, ben tıkanıyorum sürekli bebeğe aldığım nexus hava makinesi var minik onu su doldurup kullanıyorum serum fizyolojik alacağım ama hangisinden alınıyor bilmiyorum
hava temizleyici de derma gördüm uygun fiyatlı ama iyi midir bilmiyorum yorumları iyi gibiydi

Rahat görünüyor. 75 b giyiyorum hala da gidebiliyorum göğüslerim çok hafif doldu 80 c falan mı almam gerek acaba
Sırt ölçünde değişiklik yoksa 75c al direkt canım. A,b,c cup ölçüsü ya değişmediyse bedeni büyütme boşuna. Benim sırt ölçüm arttı cup değişmedi ama yine de büyük almadım onun yerine ek aldım sütyene

Kızlar ilk doz tetenoz aşımı büründüm bu hafta ikinci dozu vardı. Bugün aile hekimliğinden aradılar daha önceki hamileliğimde 9 haftalıkken düşük yapmıştım o yüzden riske almayalım isterseniz ikinci dozu vurmayalım tek doz yeterli doğum için dediler. Erken doğuma sebep olabiliyormuş. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

Başın sağolsun canım benim gerçekten insan çok üzülüyor kendi evladı gibi

Canım başınız sağolsun ben de hayvanları çok seviyorum çok farklı anlıyorum seni aile evimizde bizim de köpeğimiz var😞 bebeğine bişeycik olmaz her gün işyerinde bile ne stres üzüntü yaşıyoruz ama yine de çok sıkma kendini üzüntünü yaşa geçicek zaten🙏🏻 ben de stresliyken bebek için de stres olunca bu sefer double oluyor yani korkuyorum

Evin bir bireyini kaybetmekten bir farkı olmuyor gerçekten. Sabır dilerim kendini üzmemeye çalış uzun bir süre sizinle mutlu yaşamış. Senin elinden gelecek bir şey yok

Ah başınız sağ olsun🥺 haklısınız ki onlarda ailemizden bizim💕

Çok sağolun kızlar🥺

X